Kes millega kasulik saab olla?

Räägi millest tahad
Foorumi reeglid
Igasugune viitamine piraatlusele ja ebaseaduslikele tegevustele on keelatud. Aadressid mis viitavad piraatliku tarkvara, mängude, muusika jne tirimisele, KUSTUTATAKSE.
Kasutajad, kes reeglist kinni ei pea saavad hoiatuse või foorumist banni. Mosseklubi.ee ei kiida heaks tarkvara, mängude, muusika jne levitamist ilma autori õiguseta.

Administraatoritel ja moderaatoritel on õigus ette hoiatamata kustutada foorumisse mittesobivad teemad.
Kasutaja avatar
wax
Site Admin
Postitusi: 1715
Liitunud: 01 Veebr 2009 01:47
Telefon: 53414666
Asukoht: Linnuvabrik
Kontakt:

Kes millega kasulik saab olla?

Postitus Postitas wax »

Kui on "käpp sees", saab igalt poolt igasugu asju ja teenuseid letihindadest tunduvalt odavamalt. Paljudes foorumites on selline teema. Ja meie pisikese foorumi korral peaks sellised asjad ehk hästi toimima. Käsi peseb kätt. Kui foorumlane abi vajab, siis ehk siit leiab, kelle poole pöörduda :)

Teen kohe omapoolse otsa lahti.

Saan aidata peaaegu kõigega, mida leiate www.stokker.ee lehelt. Ehk siis tööriistad, seadmed, aiatehnika, määrdeained, autokeemia ja muu kõikmõeldav kraam kruvikeerajast kuni teraviljakombaini või asfalditehaseni. Saan peaaegu kõigelt väikse allahindluse teha, kui tegemist pole hetkel kampaaniatootega.
Flaierite, kleepsude, bännerite ja kataloogide-raamatute kujundamise murega võib minu käest abi paluda, see mu igapäevatöö. Teen valmis asja kuni trükikõlbuliku failini. Trüki- ja kleepsulõikamise teenust ma kahjuks ise ei paku.
Aegajalt liigun Poola vahet, kui kellelgi midagi viia-tuua, aitan.
No ja fotograafi vist mängin kah kui on huvitav pakkumine. Pulmi ja matuseid ei taha, aga muid üritusi vms, why not :)
Aa, ja selliseid asju korraldan kah http://ristle.ee/
Kasutaja avatar
Jossu
Postitusi: 307
Liitunud: 02 Veebr 2009 16:10
Asukoht: Tartu/ Saaremaa

Re: Kes millega kasulik saab olla?

Postitus Postitas Jossu »

Tartus vahetan rehve ja rendin konna.
Rehvivahetus 15-20e.
Pukseerimishaagise e Konna rent
Kasutaja avatar
sass
Postitusi: 913
Liitunud: 22 Veebr 2009 12:17
Asukoht: Tallinn/Kuressaare

Re: Kes millega kasulik saab olla?

Postitus Postitas sass »

Tööalaselt saan abistada CNC seadmete (ja ka manuaalpinkide) tööriistadega (kõvasulam freesid, puurid, keermepuurid jne), hoidikutega enamikele CNC pinkidele (tsangihoidjad, padrunid, pakid jne). Saame pakkuda ka Okuma pinke ja muid töömasinaid. Kataloogid ja infot saab ka firma kodulehelt. Foorumi kaudu küsides saab hinda painutada ka. :)

Samuti saan hobikorras aidata helitehnika (nii tubase, PA kui ka autotehnikaga) ja elektroonikaga (ka väiksed jootmistööd). Samuti metallitöödega saan pisut abistada.
Ollu-412
Postitusi: 18
Liitunud: 23 Dets 2012 13:27

Re: Kes millega kasulik saab olla?

Postitus Postitas Ollu-412 »

Saan aidata Tartus TIG keevitusega, võimalus keevitada nii alumiiniumi, roostevaba kui ka tavalist rauda. :D
Kasutaja avatar
ik260
Postitusi: 164
Liitunud: 12 Apr 2013 10:46
Asukoht: Tallinn

Re: Kes millega kasulik saab olla?

Postitus Postitas ik260 »

Mina saan vaid teid turvaliselt kohale viia raudsel teel.
PS, ei ole süüdi viimase aja vahejuhtumites. :D
Kasutaja avatar
tanello2
Postitusi: 415
Liitunud: 07 Okt 2012 01:40
Telefon: 56882279
Asukoht: Raplamaa
Kontakt:

Re: Kes millega kasulik saab olla?

Postitus Postitas tanello2 »

mul on "käpp sees" teenusele mosse sisude polstertöödele: vanade katete remont(õmblemine, korrigeerimine), täitsa uute loomine , ümbertegemine , omaloominguline , originaalisarnase loomine jne.
Uksekatete remont või originaalisarnase uue loomine, omaloominguline jne.
Laepolstri teemad jne.

Kuna kõikidest teistest autobrändidest on mul kama kaks ja pool veel pealegi, siis "käpa" pakun ma ainult Mossede puhul, teistel autobrändi omanikel palun mitte tülitada :smokin (yes im evil has f*ck)
Tehtavatele töödele on ka pm rahulolu garantii, kui miskit sai valesti tehtud siis viga parandatakse tasuta(va transport)

Ühegi töö kohta fikseeritud hindasid pole sest kõik oleneb konkreetsest töö asjaoludest.
sadulsepa töökoda asub Raplamaal Juurus

Vajadusel/soovikorral pakun ka transporti (edasi-tagasi 8eu)
Infot küsige tanello2@gmail.com või helistage mulle 56 88 22 79 (PALUN ÄRGE SAATKE PS-i)

siis siin üks pildinäide kah, tegu siis 401 täitsa uue sisu valmimisega(uksepolstrid, lagi, tagadiivan ja istmed toodi raamidena ja autosse läksid tagasi nagu tehasest tellituna :)

Pilt
Pilt
Viimati muutis tanello2, 14 Veebr 2017 10:21, muudetud 4 korda kokku.
valge IZ412IE 1978 140MOC -taastub avariist
punane IZH 2715 1980 pirukas 450AHT
oranž IZ 412 1980 valmistub igapäevaseks liikluseks
mina müün/ostan/vahetan
Kasutaja avatar
hannes24
Postitusi: 274
Liitunud: 10 Mär 2009 13:43
Asukoht: Kirepi

Re: Kes millega kasulik saab olla?

Postitus Postitas hannes24 »

Mina saan aidata Ford ja Volvo originaal varuosadega.
"ONU HEINO RALLITIIM"
Kasutaja avatar
kOll
Postitusi: 450
Liitunud: 04 Veebr 2009 21:39
Asukoht: NWO Lõuna Sektor
Kontakt:

Re: Kes millega kasulik saab olla?

Postitus Postitas kOll »

Müün kanepit! Amsterdami tänavahinnast odavamalt: http://www.hoodlamb.com & https://www.facebook.com/HempHoodlambEesti
Vabal ajal tegelen alternatiivmeditsiiniga ehk aitan inimestel hulgiskleroosi ja halvaloomulisi kasvajaid ravida.

E: Mammutiäri ajast jäänud veel ripakile 2,5 tonni elevandi võhkasi CITES sertifikaatidega. Saab ka juurde, kui vaja.
Viimati muutis kOll, 25 Mär 2015 00:26, muudetud 1 kord kokku.
Respek Mah Authoritaaa!!! → http://www.facebook.com/RedStarKustomz
BTG Nordschleife 12:43
GT Nürburgring 3:42
janekee5
Postitusi: 67
Liitunud: 07 Juun 2012 22:13
Telefon: 58453123
Asukoht: LOO

Re: Kes millega kasulik saab olla?

Postitus Postitas janekee5 »

WWW.remondikeskus.ee

janek kuura

58453123
Kasutaja avatar
mossejumal
Postitusi: 620
Liitunud: 10 Okt 2009 10:38

Re: Kes millega kasulik saab olla?

Postitus Postitas mossejumal »

Keegi keretööde asjade,värvide,kruntide ja muu sellisega saab ka kasulik olla ?
Vasta