Mosse varuosade hinnad erinevates poodides

Räägi millest tahad
Foorumi reeglid
Igasugune viitamine piraatlusele ja ebaseaduslikele tegevustele on keelatud. Aadressid mis viitavad piraatliku tarkvara, mängude, muusika jne tirimisele, KUSTUTATAKSE.
Kasutajad, kes reeglist kinni ei pea saavad hoiatuse või foorumist banni. Mosseklubi.ee ei kiida heaks tarkvara, mängude, muusika jne levitamist ilma autori õiguseta.

Administraatoritel ja moderaatoritel on õigus ette hoiatamata kustutada foorumisse mittesobivad teemad.
Vasta
Kasutaja avatar
Edel
Postitusi: 1664
Liitunud: 07 Veebr 2009 23:15
Asukoht: Jüri,Harjumaa
Kontakt:

Re: Mosse varuosade hinnad erinevates poodides

Postitus Postitas Edel »

Olen ka ise eelmine aasta korra proovinud ühte Lada esimest piduri töösilindrit Volga poes vahetada. Sattus lihtsalt vale poole oma. Nädal peale ostu viisin poodi tagasi. No mis siis ikka, Peeter võttis kätte ja vaatas: seda on juba ju kasutatud, keere on maas ja piduriõli on sees! Krt mis kasutatud ja mis õli! Ma pole seda külgegi pannud! Polnud seal mingeid defekte, uus ja puhas asi! Natuke kauplesin ja siis lõin käega. Mina ei viitsi "äritseda", ausalt. Ma lihtsalt ei viitsi sellistega maid jagada. Lihtsam on asi endal kahjumisse kanda ja uus osta, kulub närvi vähem ja üks varuosa jääb oma kogusse juurde. See on vaid üks põhjustest, miks ma äriteemadega enda elus tegeleda ei taha.
Ja selle puuduva silindri ostsin teisest poest. Ja nagu kiuste, seda uut kohapeal ei olnud, pakuti kasutatud. Võtsin ära, sest töö seisis selle taga ja oodata rohkem ei saanud.
Kasutaja avatar
TALUPOEG TALUJA
Postitusi: 1192
Liitunud: 12 Mai 2010 16:03
Telefon: 56 95 60 13
Asukoht: Viljandimaa

Re: Mosse varuosade hinnad erinevates poodides

Postitus Postitas TALUPOEG TALUJA »

Edel kirjutas:Olen ka ise eelmine aasta korra proovinud ühte Lada esimest piduri töösilindrit Volga poes vahetada. Sattus lihtsalt vale poole oma. Nädal peale ostu viisin poodi tagasi. No mis siis ikka, Peeter võttis kätte ja vaatas: seda on juba ju kasutatud, keere on maas ja piduriõli on sees! Krt mis kasutatud ja mis õli! Ma pole seda külgegi pannud! Polnud seal mingeid defekte, uus ja puhas asi! Natuke kauplesin ja siis lõin käega. Mina ei viitsi "äritseda", ausalt. Ma lihtsalt ei viitsi sellistega maid jagada. Lihtsam on asi endal kahjumisse kanda ja uus osta, kulub närvi vähem ja üks varuosa jääb oma kogusse juurde. See on vaid üks põhjustest, miks ma äriteemadega enda elus tegeleda ei taha.
Ja selle puuduva silindri ostsin teisest poest. Ja nagu kiuste, seda uut kohapeal ei olnud, pakuti kasutatud. Võtsin ära, sest töö seisis selle taga ja oodata rohkem ei saanud.
Üldiselt on nii,et kui midagi osta,tuleb leti ääres silmad punni ajada,kasvõi pakendist välja ja asi selgeks teha,et mida ostad. Kuigi jah,kõike ette ei näe aga suurema jao saab teada küll. Ostes tasub kohe kisa tõsta,sest muud üle ei jää,muidu ongi üks häda ja viletsus pärast. Poemüüjal sama häda,kui kõik tagasi võtta siis ei olegi äri...
Perkinsi leiutasid ka venelased.Nii ütles sõber Märt....:D
Kasutaja avatar
Edel
Postitusi: 1664
Liitunud: 07 Veebr 2009 23:15
Asukoht: Jüri,Harjumaa
Kontakt:

Re: Mosse varuosade hinnad erinevates poodides

Postitus Postitas Edel »

TALUPOEG TALUJA kirjutas: Üldiselt on nii,et kui midagi osta,tuleb leti ääres silmad punni ajada,kasvõi pakendist välja ja asi selgeks teha,et mida ostad. Kuigi jah,kõike ette ei näe aga suurema jao saab teada küll. Ostes tasub kohe kisa tõsta,sest muud üle ei jää,muidu ongi üks häda ja viletsus pärast. Poemüüjal sama häda,kui kõik tagasi võtta siis ei olegi äri...
Vaata, Ladal on ees 4 silindrit ja need on kõik erinevad. Väga kerge segi ajada. Kummaline oli ka see, et jube raske on kõike 4 korraga leida, kõike neid lihtsalt pole kohapeal kohe alati saada. Ladal pidi sisemisi silindreid rohkem "kuluma" kui välimisi ja neid nõutakse rohkem. Vahel on, et kontrollid, aga paned ikka "puusse"...
Kasutaja avatar
TALUPOEG TALUJA
Postitusi: 1192
Liitunud: 12 Mai 2010 16:03
Telefon: 56 95 60 13
Asukoht: Viljandimaa

Re: Mosse varuosade hinnad erinevates poodides

Postitus Postitas TALUPOEG TALUJA »

Edel kirjutas:
TALUPOEG TALUJA kirjutas: Üldiselt on nii,et kui midagi osta,tuleb leti ääres silmad punni ajada,kasvõi pakendist välja ja asi selgeks teha,et mida ostad. Kuigi jah,kõike ette ei näe aga suurema jao saab teada küll. Ostes tasub kohe kisa tõsta,sest muud üle ei jää,muidu ongi üks häda ja viletsus pärast. Poemüüjal sama häda,kui kõik tagasi võtta siis ei olegi äri...
Vaata, Ladal on ees 4 silindrit ja need on kõik erinevad. Väga kerge segi ajada. Kummaline oli ka see, et jube raske on kõike 4 korraga leida, kõike neid lihtsalt pole kohapeal kohe alati saada. Ladal pidi sisemisi silindreid rohkem "kuluma" kui välimisi ja neid nõutakse rohkem. Vahel on, et kontrollid, aga paned ikka "puusse"...
No mäletan jah vanast ajast,et hirmus jama oli nendega. Mädanesid kiiresti ja torud,mutrid jäid ka kinni. Ega seal muud võimalust polnudki,kui kohe uus asemele.
Perkinsi leiutasid ka venelased.Nii ütles sõber Märt....:D
Kasutaja avatar
TALUPOEG TALUJA
Postitusi: 1192
Liitunud: 12 Mai 2010 16:03
Telefon: 56 95 60 13
Asukoht: Viljandimaa

Re: Mosse varuosade hinnad erinevates poodides

Postitus Postitas TALUPOEG TALUJA »

No läheb pisut teemast mööda aga Viljandi Uku Keskuse Rimis oli värvilisi kolmnurkseid
jääkaabitsaid 1 eurosent tk. Minust jäi veel peotäis maha.... kiirustage! :D
Perkinsi leiutasid ka venelased.Nii ütles sõber Märt....:D
Kasutaja avatar
HendrikR
Postitusi: 582
Liitunud: 08 Juul 2013 19:22
Telefon: 56643745
Asukoht: Lasnamäe
Kontakt:

Re: Mosse varuosade hinnad erinevates poodides

Postitus Postitas HendrikR »

Palju maksab Tallinnas poodides 2140 tagurdustule klaas?2-3 euri või vähem?
Igas korralikus peres peab olema vähemalt üks Moskvitš
Elus on 3 asja,mille nimel elada:seks,raha,Moskvich! :auto
Tegelen autofotograafiaga! Kui soov saada enda autost ilusaid pilte,võta ühendust ja küsi lisainfot! :)
Kasutaja avatar
Mossemees141
Postitusi: 54
Liitunud: 19 Jaan 2015 22:04
Telefon: 59076915
Asukoht: Järvamaa

Re: Mosse varuosade hinnad erinevates poodides

Postitus Postitas Mossemees141 »

Millistes poodides on kõige odavamad hinnad? Ja mida arvate Rakveres asuvast pohla poest? On seal midagi valida ka?
Urukoer
Postitusi: 760
Liitunud: 07 Juun 2011 22:26

Re: Mosse varuosade hinnad erinevates poodides

Postitus Postitas Urukoer »

Mossemees141 kirjutas:Millistes poodides on kõige odavamad hinnad? Ja mida arvate Rakveres asuvast pohla poest? On seal midagi valida ka?
Maximas .
Kasutaja avatar
Mossemees141
Postitusi: 54
Liitunud: 19 Jaan 2015 22:04
Telefon: 59076915
Asukoht: Järvamaa

Re: Mosse varuosade hinnad erinevates poodides

Postitus Postitas Mossemees141 »

Pean silmas ikka poode, kust mossele juppe saaks.
Kasutaja avatar
wax
Site Admin
Postitusi: 1715
Liitunud: 01 Veebr 2009 01:47
Telefon: 53414666
Asukoht: Linnuvabrik
Kontakt:

Re: Mosse varuosade hinnad erinevates poodides

Postitus Postitas wax »

Mossemees141 kirjutas:Millistes poodides on kõige odavamad hinnad? Ja mida arvate Rakveres asuvast pohla poest? On seal midagi valida ka?
Siiani tunduvad parimad hinnad olevat Härma tn poes. Omanik kah muhe vana ja kui pole vajaminevat juppi, toob järgmisel korral Venemaalt.
Vasta