Mosseklubi Suvesõit 18. JUULI 2015

Kõikvõimalikud mossedega seotud üritused.
Vasta
Kasutaja avatar
wax
Site Admin
Postitusi: 1715
Liitunud: 01 Veebr 2009 01:47
Telefon: 53414666
Asukoht: Linnuvabrik
Kontakt:

Mosseklubi Suvesõit 18. JUULI 2015

Postitus Postitas wax »

Pilt

Pilt

Mosseklubi 7. suvesõit toimub laupäeval, 18. juulil algusega Rakverest.

9:00 – 10:00
Kogunemine Laada 12a parklas. Tervitamine, jällenägemisrõõm, kleepsude jagamine.
https://goo.gl/maps/0TAAY Aerofoto asukohast - link

10:00
Start ühisele linnakruiisile. Kruiisi lõpp-punkt Põhjakeskus.
Põhjakeskusest ostame söögid-joogid!

11:00
Start Põhjakeskusest, suund Sagadi poole.
Sagadis vaba aeg, saab mõisapargis omal käel ringi vaadata, pilte teha, tasuta pääseb ka peamajja.
(Proovime kuidagi normaalselt parkida, suhteliselt kitsas on seal.)

Sagadist sõidame edasi Vihulasse.
Vihula mõisa sissesõidul on tee ääres suur valge tuulik. Sõidame autodega tuuliku ette heinamaale, ja teeme seal ühispildi.

Kui pildid klõpsitud, sõidame edasi Vihula mõisasüdamesse. Kuna samal päeval kell 15 toimub seal pulmatseremoonia, pargime mossed sissesõiduallee äärde, et mitte pulmaliste liikumist takistada.
Kuna Vihula on üks ilusamaid Eestimaa mõisakomplekse, kulub ka seal tunnike omal käel ringivaatamiseks. Huvilised saavad viinavabrikut külastada, Kaval Antsu kõrts peaks samuti avatud olema, kes kehakinnitust või janukustutust vajavad.

Vihulast edasi on suund Vainupeale, kust sõidame mööda mereäärt Kundasse, läbi linna lõppu sadama juurde välja. Seal "kannakas", ning Grossi poe parklasse (Kasemäe 12, Kunda).
Kuna Grossi kaubavalik on suhteliselt kesine, siis on see nö. "hädapeatus" neile, kes Põhjakeskusesse midagi maha unustas.
Põhjakeskus - Kunda https://goo.gl/maps/xd4fq (68km)

Kui poes käidud, sõidame 6km tuldud teed tagasi Toolse külje alla, laagripaika Metsaantsu tallu.
Panen tee äärde igaks juhuks ka viida, samuti jätke meelde bussipeatus nimega Tigapõllu, selle juurest keerab tee metsa sisse talu juurde.
Numbrihulludele koordinaadid :D 59°31'02.3"N 26°27'28.7"E või 59.517302, 26.457983 :D
Kunda Grossi – Metsaantsu talu https://goo.gl/maps/ku3co (6km)


Laagripaigas nagu ikka, teeme ka seekord kohe ära meie traditsioonilise vigursõidulahingu, siis saavad autod puhkama, ning juhid kauaoodatud jahedama vedeliku sisse.
Hommikul jagan igasse autosse ka Kaunitari valimise ankeedi. Eelmisel aastal ajasime asja veidike liiga keeruliseks, sel aastal pange sinna lihtsalt kirja oma kolm lemmikut :) Neid täidetud ankeete soovin tagasi saada hiljemalt vigursõidu lõpuks.

Telkide püstitamine. Toitumine-grillimine.
Vaba kava, kes soovib, võib midagi korraldada.

Autasustamine, ametliku osa lõpp.


Lõkkepuud on. Grillimiseks soovitan vahendid kaasa võtta. 1-2 suurt grillvanni peaks kohapeal olemas olema. Katusealune, elekter, kuivkäimlad, lastele kiiged ja karussell.
Kasutaja avatar
stern100
Postitusi: 3333
Liitunud: 26 Juun 2009 09:27
Telefon: 56678989
Asukoht: Läänemaa, Palivere

Re: Mosseklubi Suvesõit 18. JUULI 2015

Postitus Postitas stern100 »

Täpselt natukene pahal ajal aga egas midagi, jääb aasta vahele siis jääb. Hoian Ämaris või seal ligidal metsas roomates teile siis pöialt! Kui naispere ära suudan moosida siis mu autot näete vast ikka :D Või ühte teist mosset mu autopargist.
Ravimatu haigus nimega Moskvich. Hetkel 4 x 412 , 2715, 426E, 2126 pluss palju doonoreid.

Kokku omanud 115 erinevat mosset.

Hoiame mosse rallikultuuri elus!


Meie tegemised rallirajal
Ootame toetajaid meie tegemistele rallispordis!
Kasutaja avatar
partnermosse
Postitusi: 1580
Liitunud: 04 Veebr 2009 13:08
Telefon: 58550555
Asukoht: Tallinn

Re: Mosseklubi Suvesõit 18. JUULI 2015

Postitus Postitas partnermosse »

stern100 kirjutas:Täpselt natukene pahal ajal aga egas midagi, jääb aasta vahele siis jääb. Hoian Ämaris või seal ligidal metsas roomates teile siis pöialt! Kui naispere ära suudan moosida siis mu autot näete vast ikka :D Või ühte teist mosset mu autopargist.
Saadad naised moosimiseks kohale ;)
Moskvich on masin, mis kestab! IŽ-412 IE (1989) ja AZLK 2140 (1987) omanik
2012, 2013, 2014 Eesti Moskvich Klubi suvesõidu vigursõidu I koht
No ja ajaga on saanud DAAZ karburaatorite remont ka hobiks :lol
Kasutaja avatar
HendrikR
Postitusi: 582
Liitunud: 08 Juul 2013 19:22
Telefon: 56643745
Asukoht: Lasnamäe
Kontakt:

Re: Mosseklubi Suvesõit 18. JUULI 2015

Postitus Postitas HendrikR »

Kindlalt kohal :)
Igas korralikus peres peab olema vähemalt üks Moskvitš
Elus on 3 asja,mille nimel elada:seks,raha,Moskvich! :auto
Tegelen autofotograafiaga! Kui soov saada enda autost ilusaid pilte,võta ühendust ja küsi lisainfot! :)
Kasutaja avatar
Martpoiss
Postitusi: 475
Liitunud: 29 Mär 2010 12:26

Re: Mosseklubi Suvesõit 18. JUULI 2015

Postitus Postitas Martpoiss »

Kardan et mul jääb ka vahele või siis vähemalt õhtune laager jääb vahele, eelmisest suvest ära planeeritud nädalavahetus juba ( Lätis Positivus festival) :(
Kasutaja avatar
SanderV
Postitusi: 2240
Liitunud: 21 Dets 2009 01:55

Re: Mosseklubi Suvesõit 18. JUULI 2015

Postitus Postitas SanderV »

Martpoiss kirjutas:Kardan et mul jääb ka vahele või siis vähemalt õhtune laager jääb vahele, eelmisest suvest ära planeeritud nädalavahetus juba ( Lätis Positivus festival) :(
Tule jah lätti :D Võta paar odavat mosset ka kaasa pärast, Kui tahad võin sulle läti "kuldse börsi" lehe anda, saad mossesid 2-300-ga :D
Endal eks paistab veel kuidas saab. Juuli graafiku saan alles juuni lõpus niiet jah :D
Kasutaja avatar
Lauri-L
Postitusi: 362
Liitunud: 07 Jaan 2013 19:13
Telefon: 53707925
Asukoht: Rakvere

Re: Mosseklubi Suvesõit 18. JUULI 2015

Postitus Postitas Lauri-L »

Kohal, kui mitte rohkem siis vähemalt algus punktis teisi mossesi uudistamas :)
Iž 2715 1988 / Volvo S40 / Mitsubishi Pajero 1990
Soodsad keevitus tööd Rakveres.
53707925 - Lauri
Kasutaja avatar
effe
Postitusi: 48
Liitunud: 04 Apr 2011 23:22

Re: Mosseklubi Suvesõit 18. JUULI 2015

Postitus Postitas effe »

Oh jumal tänatud, et ei pea hommikul enne kohale jõudmist jälle 150km sõitma. Seekord pääsen ainult 20ga :D Ilmselt kohal,loomulikult täies hiilguses :D
Kes meist ei unistaks autost?
Kasutaja avatar
Muhulane
Postitusi: 686
Liitunud: 04 Aug 2014 17:48
Telefon: 5108714
Asukoht: Muhu saar

Re: Mosseklubi Suvesõit 18. JUULI 2015

Postitus Postitas Muhulane »

Ehh,just lootsin,et saan käpp olla aga na tühjagi...18 õhtul alles merelt maha :(
Ikkagi inimene.
Mis sest,et muhulane :)
Kasutaja avatar
väikevend
Postitusi: 195
Liitunud: 24 Juul 2011 21:07
Asukoht: Seal, kus tagi on nagis!

Re: Mosseklubi Suvesõit 18. JUULI 2015

Postitus Postitas väikevend »

Martpoiss kirjutas:Kardan et mul jääb ka vahele või siis vähemalt õhtune laager jääb vahele, eelmisest suvest ära planeeritud nädalavahetus juba ( Lätis Positivus festival) :(
Ma vist olen ka Lätis....
If you know how many brothers you have, there is not enough.
Vasta