Üleskutse! Mossed eestimaal!

Räägi millest tahad
Foorumi reeglid
Igasugune viitamine piraatlusele ja ebaseaduslikele tegevustele on keelatud. Aadressid mis viitavad piraatliku tarkvara, mängude, muusika jne tirimisele, KUSTUTATAKSE.
Kasutajad, kes reeglist kinni ei pea saavad hoiatuse või foorumist banni. Mosseklubi.ee ei kiida heaks tarkvara, mängude, muusika jne levitamist ilma autori õiguseta.

Administraatoritel ja moderaatoritel on õigus ette hoiatamata kustutada foorumisse mittesobivad teemad.
Vasta
Kasutaja avatar
tanello2
Postitusi: 415
Liitunud: 07 Okt 2012 01:40
Telefon: 56882279
Asukoht: Raplamaa
Kontakt:

Re: Üleskutse! Mossed eestimaal!

Postitus Postitas tanello2 »

väikevend kirjutas:
tanello2 kirjutas:
Martpoiss kirjutas:Rallidel osalemine peabki odav ja kõigile kättesaadav olema ja selliste õnnetuste puhul peaks minu ärvates vastutama korraldaja/rajameister

Ot, ot mida juttu, et siis mingi rondiga vennad võiks hiigelkahjusid kaela tuua ? Kust maakonnast sa pärit oled?!?!?! Raplamaal sa sellise jutuga oleks, saadaksid isegi kaassõitjad su pikalt. Rajameister on korraldaja mitte roolikeeraja, vastutab ikka igaüks enda eest ja mina ootan päeva mil mudilaste osalemine läheka karmimaks, ega see pole esimene kord võõrast vara on sodiks sõidetud seat lapsed ei suuda oma võimeid hinnata.
Kes sul siin rontidest rääkis, härra Raplamaalane?
Rallil osalemine peab olema tõepoolest kõigile kättesaadav, et ei peaks tavaliikluses end "välja elama".
Tegijatel ikka juhtub!
rondiks pean olematute piduriteta ja muude tehniliselt mitte korras autosis, kui jaksad auto osta siis jaksad ka rallidel käia ja kui tegijal juhtub siis ise kannab ka kahjud, ma ei saa aru kust üldse tuli kellegil nii loll mõte et korraldaja peaks vastutama, ta on ainult selleks et üritus kui selline toimuks. rallid polekski igaühele kätte saadavad kui vastutaja oleka korralda, mõistab ka mõni mis selline käik endaga kaasa tooks??? Ja need kes rallidel käivad end " välja elamas" teevad seda nagunii ka tavaliikluses, see on paratamatu ja igapäevane nähtus.
valge IZ412IE 1978 140MOC -taastub avariist
punane IZH 2715 1980 pirukas 450AHT
oranž IZ 412 1980 valmistub igapäevaseks liikluseks
mina müün/ostan/vahetan
Kasutaja avatar
wax
Site Admin
Postitusi: 1717
Liitunud: 01 Veebr 2009 01:47
Telefon: 53414666
Asukoht: Linnuvabrik
Kontakt:

Re: Üleskutse! Mossed eestimaal!

Postitus Postitas wax »

Ma ei saa üldse aru miks siin niimoodi nüüd saag käima tõmmati. Ralli on nagu iga teine mootorisport, kus kombitakse nii enda kui autode piiri. Näpu vahelt läheb ka parimatel ning kuhugi välja/sisse sõidavad ka parimad, mitte ainult kobad ja algajad. Tegijal ikka juhtub, ja kindlustus maksab, ning elu on jälle lill. Üks mosse sai veidi muljuda, big deal nüüd ;)
Kasutaja avatar
tanello2
Postitusi: 415
Liitunud: 07 Okt 2012 01:40
Telefon: 56882279
Asukoht: Raplamaa
Kontakt:

Re: Üleskutse! Mossed eestimaal!

Postitus Postitas tanello2 »

wax kirjutas:Ma ei saa üldse aru miks siin niimoodi nüüd saag käima tõmmati. Ralli on nagu iga teine mootorisport, kus kombitakse nii enda kui autode piiri. Näpu vahelt läheb ka parimatel ning kuhugi välja/sisse sõidavad ka parimad, mitte ainult kobad ja algajad. Tegijal ikka juhtub, ja kindlustus maksab, ning elu on jälle lill. Üks mosse sai veidi muljuda, big deal nüüd ;)
No kui sinu mossest üle sõidetakse mis on su ustav tsuksu olnud +25 aastat siis ma ütlen sama moodi " big dead, get a new one "
valge IZ412IE 1978 140MOC -taastub avariist
punane IZH 2715 1980 pirukas 450AHT
oranž IZ 412 1980 valmistub igapäevaseks liikluseks
mina müün/ostan/vahetan
Kasutaja avatar
stern100
Postitusi: 3333
Liitunud: 26 Juun 2009 09:27
Telefon: 56678989
Asukoht: Läänemaa, Palivere

Re: Üleskutse! Mossed eestimaal!

Postitus Postitas stern100 »

Asi on tegelt nii et korraldaja maksab kõik kinni. Katkisõidetud mosse, pikali sõidetud elektriposti ja purunenud äärekivid. Kuna üritusel polnud kindlustust (rahvasprindi kindlustus on alates 1200 eurot).
Ravimatu haigus nimega Moskvich. Hetkel 5 x 412 , 2715, 426E, 2126, 408 pluss palju doonoreid.

Kokku omanud 120 erinevat mosset.

Hoiame mosse rallikultuuri elus!


Meie tegemised rallirajal
Ootame toetajaid meie tegemistele rallispordis!
Kasutaja avatar
tanello2
Postitusi: 415
Liitunud: 07 Okt 2012 01:40
Telefon: 56882279
Asukoht: Raplamaa
Kontakt:

Re: Üleskutse! Mossed eestimaal!

Postitus Postitas tanello2 »

stern100 kirjutas:Asi on tegelt nii et korraldaja maksab kõik kinni. Katkisõidetud mosse, pikali sõidetud elektriposti ja purunenud äärekivid. Kuna üritusel polnud kindlustust (rahvasprindi kindlustus on alates 1200 eurot).

No kui osalustasud on piisavad ja osalejaif palju, siis vast saab hakkama.
valge IZ412IE 1978 140MOC -taastub avariist
punane IZH 2715 1980 pirukas 450AHT
oranž IZ 412 1980 valmistub igapäevaseks liikluseks
mina müün/ostan/vahetan
Kasutaja avatar
Kevin68
Postitusi: 146
Liitunud: 21 Mär 2009 23:42

Re: Üleskutse! Mossed eestimaal!

Postitus Postitas Kevin68 »

Sõbra mosse, seisnud seal garaažis tubli mitu aastat ja oli kere poolest täielik prillikivi. Kurb, et selle sirge peal nii õnnetult läks.
Kasutaja avatar
Jossu
Postitusi: 307
Liitunud: 02 Veebr 2009 16:10
Asukoht: Tartu/ Saaremaa

Re: Üleskutse! Mossed eestimaal!

Postitus Postitas Jossu »

Tartus ka üks mosse liikluses juures. 1980a, peale mõningast sättimist läbis ülevaatuse puhtalt.
Mõni aasta tagasi oli ka müügis siin foorumis, järgmiste käes seisis aasta + ja nüüd toodi tänavale tagasi
Pilt

Pilt
Pukseerimishaagise e Konna rent
Kasutaja avatar
tanello2
Postitusi: 415
Liitunud: 07 Okt 2012 01:40
Telefon: 56882279
Asukoht: Raplamaa
Kontakt:

Re: Üleskutse! Mossed eestimaal!

Postitus Postitas tanello2 »

kooli vahetuslähedusest leidsin siis sellise huvitava majapidamise:
Pilt
Pilt
Pilt
Pilt
valge IZ412IE 1978 140MOC -taastub avariist
punane IZH 2715 1980 pirukas 450AHT
oranž IZ 412 1980 valmistub igapäevaseks liikluseks
mina müün/ostan/vahetan
13piisab
Postitusi: 91
Liitunud: 13 Okt 2013 09:11
Telefon: 5226961
Asukoht: Saku-Laagri-Tallinn

Re: Üleskutse! Mossed eestimaal!

Postitus Postitas 13piisab »

Pilt

kui läheb hästi, on selle aiakaunistuse ümber olev kinnistu ja vast ka kaunistus ise 3 nädala pärast minu oma. Elemendis ma liikurit enam näha ei suuda.
Kollane 21406. Liigub harva - tahab hulka rohkem tähelepanu, kui muud sõidukid :)
Kasutaja avatar
kassu
Postitusi: 288
Liitunud: 23 Aug 2014 19:18
Asukoht: kuressaare

Re: Üleskutse! Mossed eestimaal!

Postitus Postitas kassu »

tanello2 kirjutas:kooli vahetuslähedusest leidsin siis sellise huvitava majapidamise:
Pilt
Pilt
Pilt
Pilt


Kuressaares liigub ka üks tordikarp,on rohelist värvi paistis et on ülevärvitudcaga seisukord oli 5+
AZLK 2140, aastast 1983.
Vasta