Moskvichtreffen 2015

Kõikvõimalikud mossedega seotud üritused.
Kasutaja avatar
Martpoiss
Postitusi: 475
Liitunud: 29 Mär 2010 12:26

Re: Moskvichtreffen 2015

Postitus Postitas Martpoiss »

Mul ka vist puhkus sellel ajal :D Kuidas suve lõpus rahaline seis on, seda muidugi ei tea. Korraliku autotripi järgi küll hing igatseb :)

Viimastel aastatel on Poola teed tõesti uskumatu arenguhüppe teinud ja meie ja Euroopa vahel on tõesti "mustaks auguks" pigem Leedu, millest pool on 70 ala ja ülejäänud möödasõidukeeld :)
Kasutaja avatar
fokser
Postitusi: 330
Liitunud: 24 Mai 2013 15:48
Asukoht: Tallinn

Re: Moskvichtreffen 2015

Postitus Postitas fokser »

Endale on kuidagi see Malmö - Kopenhaageni sild kripeldama jäänud. Iga kord kui lennukiga sealt üle lennanud, mõtlen... mööda antud silda tahaks ka ise korra üle sõita. Eks kui minekuks isegi läheks võitaks ikka Teile sappa, olenemata sellest kust kaudu minnakse. Koos ikka lõbusam!
Päävä mõtõh: "Ku üts uss kinni lätt, tulõ tõõnõ koskil vallalõ."
Tiiä külh, mul oll ka kunagi Moskvits...
Kasutaja avatar
sass
Postitusi: 913
Liitunud: 22 Veebr 2009 12:17
Asukoht: Tallinn/Kuressaare

Re: Moskvichtreffen 2015

Postitus Postitas sass »

Tundub huvitav ja kuupäevad ka ehk klapivad. Oleks päris põnev reis. :)
Kasutaja avatar
kOll
Postitusi: 450
Liitunud: 04 Veebr 2009 21:39
Asukoht: NWO Lõuna Sektor
Kontakt:

Re: Moskvichtreffen 2015

Postitus Postitas kOll »

Nonii härrased, aega on olnud asja natuke haududa. Teen ülehomme hommikul Saksa kõne ja panen oma bronni paikka. Kas leidub selleks ajaks veel huvilisi, kes on tulemas aga ise asja ajada ei viitsi? Nüüd on aeg häält teha.
Respek Mah Authoritaaa!!! → http://www.facebook.com/RedStarKustomz
BTG Nordschleife 12:43
GT Nürburgring 3:42
samsin
Postitusi: 58
Liitunud: 30 Juul 2009 16:16

Re: Moskvichtreffen 2015

Postitus Postitas samsin »

fokser kirjutas:Endale on kuidagi see Malmö - Kopenhaageni sild kripeldama jäänud. Iga kord kui lennukiga sealt üle lennanud, mõtlen... mööda antud silda tahaks ka ise korra üle sõita. Eks kui minekuks isegi läheks võitaks ikka Teile sappa, olenemata sellest kust kaudu minnakse. Koos ikka lõbusam!
Autoga sõites läheb maksma see ligikaudu 49 eurot ja see üks ots ainult. Päris krõbe hind 30km eest. Mootorrattaga läks maksma 26 eurot :(
Kasutaja avatar
kOll
Postitusi: 450
Liitunud: 04 Veebr 2009 21:39
Asukoht: NWO Lõuna Sektor
Kontakt:

Re: Moskvichtreffen 2015

Postitus Postitas kOll »

Hmm, ja nagu näha on ka Nordschleife terve nädala enne üritust iga päev ilusti avatud :)
Seega stardin kuskil 4.09. paikku ja vaikselt ringitades peaksin jõudma 8.09. raja äärde. 2-3 õhtut rendi Exige ning M3-ga ja 11.ndaks siis Finsterbergen'isse. Sobib.
Respek Mah Authoritaaa!!! → http://www.facebook.com/RedStarKustomz
BTG Nordschleife 12:43
GT Nürburgring 3:42
Kasutaja avatar
kOll
Postitusi: 450
Liitunud: 04 Veebr 2009 21:39
Asukoht: NWO Lõuna Sektor
Kontakt:

Re: Moskvichtreffen 2015

Postitus Postitas kOll »

Siinkohal siis suurimad tänud perekond Bryndin'itele eesotsas Johannesega, kelle korraldatud üritus sehr gut välja kukkus 8) .
Just saabusime Erfurt'i avastusretkelt, kus raekojaplats mossede poolt vallutatud sai.
Ilmad on suurepärased, parajalt päikelised kuid mitte liiga kuumad, et mossedel jahutusvedelik või bensiin keema läheks. 2012 aasta Kaunitar on ka ennast kenasti üleval pidanud, ainult tooreklapp ei taha homikul ise lõpuni maha minna. Ja kohale tõi ta meid stabiilselt 99km/h uhades, 2X11 tunniste pingutustega, kuna reaalselt startisime ju Eestist alles neljapäeva homikul ja reedel kell 20.30 olimegi kohal. Igaljuhul saavutus ei jäänud tähelepanuta, õhtul on kohalikus teles siis ka lühike klipp ja saksa kolleegid lubasid järgmisel aastal 3-4 autoga vastuvisiidi meie kokkutulekule ära teha.
Üritus ise on siis natuke teise formaadiga, kui meie mossesõbrad oma kogunemistel harjunud ehk pole lõket, ei grillita ja ööbitakse hotellis, mille konverentsi saalis arutatakse teemasi nagu näiteks Moskvich 2020 (nüüd kõik ruttu guugeldama, mis loom see "2020" on ;) )
Kahjuks on mu läppar kodumaal ikka remondis, seega need vähesed videod, mida olen suutnud teha, võtavad nüüd veidike aega enne, kui netti üles ilmuvad.
Aga tequila maksab baaris 1.80, õlu on maitsev ning kohalikud tüdrukud ilusad ja sõbralikud. Nii et mis ma siin ikka pikalt täna enam toksin, suundun sujuvalt hotelli restosse ja jään kella seitsmestest uudistest siis mosse-reportaazi ootama.
:beer
Respek Mah Authoritaaa!!! → http://www.facebook.com/RedStarKustomz
BTG Nordschleife 12:43
GT Nürburgring 3:42
Kasutaja avatar
moskiito
Postitusi: 2880
Liitunud: 01 Veebr 2009 21:21
Asukoht: virtsu

Re: Moskvichtreffen 2015

Postitus Postitas moskiito »

vinge! mis oskan komenteerida :D
Tüüpiline tarbimisühiskond. Vahet pole, kui asi on vana, vahetame kogu kupatuse välja, mis siis et asi on korralik. Ei komentaari.
Kasutaja avatar
kassu
Postitusi: 286
Liitunud: 23 Aug 2014 19:18
Asukoht: kuressaare

Re: Moskvichtreffen 2015

Postitus Postitas kassu »

kOll kirjutas:Siinkohal siis suurimad tänud perekond Bryndin'itele eesotsas Johannesega, kelle korraldatud üritus sehr gut välja kukkus 8) .
Just saabusime Erfurt'i avastusretkelt, kus raekojaplats mossede poolt vallutatud sai.
Ilmad on suurepärased, parajalt päikelised kuid mitte liiga kuumad, et mossedel jahutusvedelik või bensiin keema läheks. 2012 aasta Kaunitar on ka ennast kenasti üleval pidanud, ainult tooreklapp ei taha homikul ise lõpuni maha minna. Ja kohale tõi ta meid stabiilselt 99km/h uhades, 2X11 tunniste pingutustega, kuna reaalselt startisime ju Eestist alles neljapäeva homikul ja reedel kell 20.30 olimegi kohal. Igaljuhul saavutus ei jäänud tähelepanuta, õhtul on kohalikus teles siis ka lühike klipp ja saksa kolleegid lubasid järgmisel aastal 3-4 autoga vastuvisiidi meie kokkutulekule ära teha.
Üritus ise on siis natuke teise formaadiga, kui meie mossesõbrad oma kogunemistel harjunud ehk pole lõket, ei grillita ja ööbitakse hotellis, mille konverentsi saalis arutatakse teemasi nagu näiteks Moskvich 2020 (nüüd kõik ruttu guugeldama, mis loom see "2020" on ;) )
Kahjuks on mu läppar kodumaal ikka remondis, seega need vähesed videod, mida olen suutnud teha, võtavad nüüd veidike aega enne, kui netti üles ilmuvad.
Aga tequila maksab baaris 1.80, õlu on maitsev ning kohalikud tüdrukud ilusad ja sõbralikud. Nii et mis ma siin ikka pikalt täna enam toksin, suundun sujuvalt hotelli restosse ja jään kella seitsmestest uudistest siis mosse-reportaazi ootama.
:beer
aga mina küll moskvichtreffeni seitsmestes uudistes ei näinud
AZLK 2140, aastast 1983.
Urukoer
Postitusi: 760
Liitunud: 07 Juun 2011 22:26

Re: Moskvichtreffen 2015

Postitus Postitas Urukoer »

jutt ikka kohalikest uudistest :lol
Vasta