IZ 412 IE,1987,mossejumal

Kirjuta oma mossest ja kommenteeri teiste omasid
Foorumi reeglid
Palume teha teema pealkiri alljärgnevalt:

Auto tootja, mudel, aasta, omaniku fooruminimi.
Näiteks: AZLK 2140 1978 mossekutt

Auto teema peab olema sisukas, ning soovitatav on lisada ka pildid autost! Ei ole huvitav lugeda teemat -> Mul on punane mosse. Äge auto on.

NB! AINULT MOSSED!!!
Vasta
Kasutaja avatar
moskiito
Postitusi: 2880
Liitunud: 01 Veebr 2009 21:21
Asukoht: virtsu

Re: IZ 412 IE,1987,mossejumal

Postitus Postitas moskiito »

mossejumal kirjutas:Mulle isiklikult see kuut ei meeldi,aga eks me näe.Mis sellest välja kukub.
no sa võid ju kuuti teha mingi grilli vms, oleks asi praktilisem ka kohe :D
Tüüpiline tarbimisühiskond. Vahet pole, kui asi on vana, vahetame kogu kupatuse välja, mis siis et asi on korralik. Ei komentaari.
Kasutaja avatar
wax
Site Admin
Postitusi: 1715
Liitunud: 01 Veebr 2009 01:47
Telefon: 53414666
Asukoht: Linnuvabrik
Kontakt:

Re: IZ 412 IE,1987,mossejumal

Postitus Postitas wax »

Kasutaja avatar
mossejumal
Postitusi: 620
Liitunud: 10 Okt 2009 10:38

Re: IZ 412 IE,1987,mossejumal

Postitus Postitas mossejumal »

Vot selline oleks luks jah.Aga aparaat peaks ise tulema tumesinine.Loodame juba pühapäeval peale hakkata.
Kasutaja avatar
mossejumal
Postitusi: 620
Liitunud: 10 Okt 2009 10:38

Re: IZ 412 IE,1987,mossejumal

Postitus Postitas mossejumal »

Aga masin juba liikleb mitmendat päeva juba.See aasta pole vist mõtet ülevaatust teha kuna metsa minek.Aga eks näha ole.Kui keegi kokkutulekule tuleb temaga siis teen ikka ära.
Pilt
Kasutaja avatar
mossejumal
Postitusi: 620
Liitunud: 10 Okt 2009 10:38

Re: IZ 412 IE,1987,mossejumal

Postitus Postitas mossejumal »

Midagi,kribada pole selle kohta. Aga autol on tehtud nii palju, et esisild ja kõik pidurid on tehtud.Vaja ainult ülevaatusele minna. Enamus ajast kaitseväes ja aega pole, mai lõpus saab alles vabaks.
Kasutaja avatar
mossejumal
Postitusi: 620
Liitunud: 10 Okt 2009 10:38

Re: IZ 412 IE,1987,mossejumal

Postitus Postitas mossejumal »

Käisin üvel ei saanud läbi.Vigadeks co ja tagapidurid,taha ka uued klotsid ja reguleerida veel vaja.Coga ei tea veel vahetasin just küünlad ja süüte panin ilusti paika,aga karpat ma väga ei tahaks näppida töötab ilusti.
Pilt
Pilt
Kasutaja avatar
marek
Postitusi: 377
Liitunud: 05 Veebr 2009 12:29
Asukoht: Pärnu/Tartu
Kontakt:

Re: IZ 412 IE,1987,mossejumal

Postitus Postitas marek »

mossejumal kirjutas:Käisin üvel ei saanud läbi.Vigadeks co ja tagapidurid,taha ka uued klotsid ja reguleerida veel vaja.Coga ei tea veel vahetasin just küünlad ja süüte panin ilusti paika,aga karpat ma väga ei tahaks näppida töötab ilusti.
See näit võib oleneda mingil määral ka ülevaatajast, mul siksi ja sapakaga teinekord ülevaataja ikka gaasitab teinekord pea 5 minti et õigeid näitajad kätte saada ja fikseerida näit. Ühekorra öeldi ka et mine sõida paar kilti madala käiguga (nt. 6-70 km/h ja 2. käik) ja mõõdame uuesti, tulid palju paremad näitajad. Ise teen nüüd alati samamoodi enne TÜV minekut vene pillidega. Aga samas vb. mõni ülevaataja viskab lihtsalt anduri taha ja vaatab et CO kõrge ja korduv, et tark oleks asjalikuma ülevaataja juurde minna. Kahjuks peab vist ju samasse kohta tagasi ka minema seaduse järgi.
Kasutaja avatar
TALUPOEG TALUJA
Postitusi: 1192
Liitunud: 12 Mai 2010 16:03
Telefon: 56 95 60 13
Asukoht: Viljandimaa

Re: IZ 412 IE,1987,mossejumal

Postitus Postitas TALUPOEG TALUJA »

Ülevaatusele tuleb alati minna tulise mootoriga ehk kohe sõidust... ja tühikäik võiks olla madalam.
Perkinsi leiutasid ka venelased.Nii ütles sõber Märt....:D
Kasutaja avatar
Muhulane
Postitusi: 686
Liitunud: 04 Aug 2014 17:48
Telefon: 5108714
Asukoht: Muhu saar

Re: IZ 412 IE,1987,mossejumal

Postitus Postitas Muhulane »

Mul on "ülevaatuse karbuss" :) Ehk siis mosu DAAZ,millega on näitajad priimad,kuid minek niru. Pealoleva "kopika" DAAZ-iga on näitajad pisut viletsad aga minek priimam.
Ikkagi inimene.
Mis sest,et muhulane :)
Kasutaja avatar
mossejumal
Postitusi: 620
Liitunud: 10 Okt 2009 10:38

Re: IZ 412 IE,1987,mossejumal

Postitus Postitas mossejumal »

Auto oli täitsa töösoe ka lõõma sai korralikult.Aga asi võib selles olla kuna mul 05 karpa ja sest originaal tühikäigu õhudüüs on 45 ja mul on nr 60 pandud.
Vasta