Suvesõit 2016, 28-29.mai, Paide-Vissuvere

Kõikvõimalikud mossedega seotud üritused.
Vasta
Kasutaja avatar
Seenior
Postitusi: 637
Liitunud: 18 Apr 2009 15:20
Asukoht: Lavassaare

Re: Suvesõit 2016, 28-29.mai, Paide-Vissuvere

Postitus Postitas Seenior »

ik260 kirjutas:Tõnissaares toimub kohtumine Võsapetsi saate kultuslike legendidega Pudi, panomees ja teised?
Eks korralda ära.Aga kava vägagi ok,kiiruskatse kardirajal on ka paljutõotav,agaramad vast juba treenivad.
Kasutaja avatar
TALUPOEG TALUJA
Postitusi: 1192
Liitunud: 12 Mai 2010 16:03
Telefon: 56 95 60 13
Asukoht: Viljandimaa

Re: Suvesõit 2016, 28-29.mai, Paide-Vissuvere

Postitus Postitas TALUPOEG TALUJA »

Räägin ära ühe üldise mure. Kuna sai ühe inimesega räägitud teatud teemadel siis annan ka tema mõtteid edasi. Need tema mõtted lähevad ka mulle korda.
Nimelt olen täheldanud paljudel üritustel sellist asja,et kui mingi laagritaoline ja kokkutuleku moodi asi toimub..... siis lastakse igast autost muusikat. Väga tore oleks kuulata aga kujutage ette olukorda kui istute oma pingil ja kuulate mis ümberringi toimub...... Ühest nurgast lastakse mingit raskemat muusikat ja teisest nurgast tuleb klassikat. Ja kuskil kaugemal kääksub viiul.... :D Ja üsna hirmus on seda solki kõrva lasta mis sinna jõuab. :( Eriti rõve on see,kui ümberringi ilus loodus.... Ma saan aru,et tore on nokastanud olekus lõkke ääres kuulata oma lemmikmuusikat aga kas see ka teistele hea kuulata on? Võibolla peaks siis kuidagi kokku leppima,et võiks ju kuulata muusikat aga tulgu siis ainult ühest august! Ja mingist ajast võiks ka laagriplatsidel öörahu olla. Kuna arvatavasti osadel inimestel on ka väikesed inimesed kaasas......siis tuleks sellele asjaolule ka tähelepanu pöörata.
Veel üks tähelepanek. Nimelt jääb mulje,et kõik tsiklimehed kuulavad rasket muusikat..... ja see peab olema nii vali,et soolikad värisevad.... :D Aga see ei vasta tõele,uskuge mind. :) Vähemalt kaine peaga.
Järsku tuleb sellest loost mingeid mõtteid kõigile.
T.
Perkinsi leiutasid ka venelased.Nii ütles sõber Märt....:D
Kasutaja avatar
SanderV
Postitusi: 2240
Liitunud: 21 Dets 2009 01:55

Re: Suvesõit 2016, 28-29.mai, Paide-Vissuvere

Postitus Postitas SanderV »

mul see aasta ei mängi jälle välja, olen neil päevil nii eestis, leedus, saksas, kui rootsis
Kasutaja avatar
fokser
Postitusi: 330
Liitunud: 24 Mai 2013 15:48
Asukoht: Tallinn

Re: Suvesõit 2016, 28-29.mai, Paide-Vissuvere

Postitus Postitas fokser »

Vaadates praegu registreeritud osavõtjate arvu, siis tekib küsimus... Kas tõesti nii vähe tulijaid on?

Kahjuks ka endal antud nädalavahetusega probleemid, ehk õnnestub veel midagi muuta, kuid hetke seisuga saan tulla ainult pühapäeva hommikul asja vaatama.
Päävä mõtõh: "Ku üts uss kinni lätt, tulõ tõõnõ koskil vallalõ."
Tiiä külh, mul oll ka kunagi Moskvits...
Kasutaja avatar
sass
Postitusi: 913
Liitunud: 22 Veebr 2009 12:17
Asukoht: Tallinn/Kuressaare

Re: Suvesõit 2016, 28-29.mai, Paide-Vissuvere

Postitus Postitas sass »

Usun, et olen kohal. Ilmselt küll mitte valge 412-ga, vaid punasega. :)
Kasutaja avatar
wax
Site Admin
Postitusi: 1715
Liitunud: 01 Veebr 2009 01:47
Telefon: 53414666
Asukoht: Linnuvabrik
Kontakt:

Re: Suvesõit 2016, 28-29.mai, Paide-Vissuvere

Postitus Postitas wax »

fokser kirjutas:Vaadates praegu registreeritud osavõtjate arvu, siis tekib küsimus... Kas tõesti nii vähe tulijaid on?
Eks jah, kui kriitilist kogust kokku ei saa, olen sunnitud ka programmi kärpima, kuna omast taskust ma väga palju peale maksta ei sooviks :)
15. maiks loodaks nimekirja lukku saada. Praegu on palgapäevade periood, loodame parimat.
Kasutaja avatar
TALUPOEG TALUJA
Postitusi: 1192
Liitunud: 12 Mai 2010 16:03
Telefon: 56 95 60 13
Asukoht: Viljandimaa

Re: Suvesõit 2016, 28-29.mai, Paide-Vissuvere

Postitus Postitas TALUPOEG TALUJA »

No nii. Teen siis ka natuke reklaami suvesõidu õnnestumiseks.

Nimelt paneme Vissuveres osjonile Kombi 2125. 1974 a. mudeli. Kerenumber on neljakohaline!!!!
Kuna peremees lahkus siitilmast siis otsib auto uut omanikku. Autol on huvitav ajalugu. Minuni jõudis teade,et see olla kunagi olnud kuulsa Valga automüüja Karuse isa auto!!!! Loodame,et järsku leiab oksjonile tee ka esimene omanik.... :D Kahjuks ei ole jõudnud veel asja uurida.

Ja selle keret on keevitanud aastaid tagasi siinkirjutaja! Taha sai sobitatud Moskvitš 408 uued tagatiivad..... ehk siis sai lõigatud niipalju kui oli vaja,sest õigeid polnud saada. Kõik põhi on üle keevitatud. Poolraamid lapitud ja taastatud eelmise omaniku soovil ja nõuandel. :D Veetsin selle auto kallal pool suve.
Autost tulevad ka lähiajal pildid. Hetkel on garaazis seisnud ja vajab enne pildistamist pisut puhastust ja sättimist. Aku läbi ja kummid tühjad.... eks leiame nii õhu kui ka aku. TÜV-d pole ja sinna minekuks tuleb ka natuke vaeva näha..... Igaljuhul haruldane massin. Plaanime alghinnaks esialgu 300€
Loodame ,et auto leiab omale uue omaniku!
Viimati muutis TALUPOEG TALUJA, 08 Mai 2016 13:58, muudetud 1 kord kokku.
Perkinsi leiutasid ka venelased.Nii ütles sõber Märt....:D
Kasutaja avatar
TALUPOEG TALUJA
Postitusi: 1192
Liitunud: 12 Mai 2010 16:03
Telefon: 56 95 60 13
Asukoht: Viljandimaa

Re: Suvesõit 2016, 28-29.mai, Paide-Vissuvere

Postitus Postitas TALUPOEG TALUJA »

Oksjonile mineva auto kerenummer on 1756 !

Pilt

T.
Perkinsi leiutasid ka venelased.Nii ütles sõber Märt....:D
pronsa
Postitusi: 11
Liitunud: 04 Dets 2013 20:49

Re: Suvesõit 2016, 28-29.mai, Paide-Vissuvere

Postitus Postitas pronsa »

Meil ka ikka plaanis tulla, autol ülevaatus tehtud ja kui midagi "vahele ei tule", siis oleme kohal.
Kasutaja avatar
Lepik
Postitusi: 216
Liitunud: 19 Apr 2014 17:51
Telefon: 5047924
Asukoht: Viljandi

Re: Suvesõit 2016, 28-29.mai, Paide-Vissuvere

Postitus Postitas Lepik »

Seekord siis ehk 2 autoga kohal , küll ma leian kellegi ,keda teise masina rooli panna. Päeva alustame siis peresisese ,klass m401 , vanaautode kiirendusvõistlusega Viljandi-Paide. Kohtumiseni. :beer
Vasta