Huvi mossede vastu ja liitumine foorumiga

Räägi millest tahad
Foorumi reeglid
Igasugune viitamine piraatlusele ja ebaseaduslikele tegevustele on keelatud. Aadressid mis viitavad piraatliku tarkvara, mängude, muusika jne tirimisele, KUSTUTATAKSE.
Kasutajad, kes reeglist kinni ei pea saavad hoiatuse või foorumist banni. Mosseklubi.ee ei kiida heaks tarkvara, mängude, muusika jne levitamist ilma autori õiguseta.

Administraatoritel ja moderaatoritel on õigus ette hoiatamata kustutada foorumisse mittesobivad teemad.
Kasutaja avatar
partnermosse
Postitusi: 1580
Liitunud: 04 Veebr 2009 13:08
Telefon: 58550555
Asukoht: Tallinn

Huvi mossede vastu ja liitumine foorumiga

Postitus Postitas partnermosse »

Huvitav teada, kui paljud siin foorumis olevad liikmed on inspiratsiooni saanud näiteks tänu mosseklubi suvesõitudele ehk siis nähes reaalselt klubisõidul olevaid mossesid ja/või meedia vahendusel ?
Moskvich on masin, mis kestab! IŽ-412 IE (1989) ja AZLK 2140 (1987) omanik
2012, 2013, 2014 Eesti Moskvich Klubi suvesõidu vigursõidu I koht
No ja ajaga on saanud DAAZ karburaatorite remont ka hobiks :lol
Kasutaja avatar
moskiito
Postitusi: 2880
Liitunud: 01 Veebr 2009 21:21
Asukoht: virtsu

Re: Huvi mossede vastu ja liitumine foorumiga

Postitus Postitas moskiito »

o mina liitusin siinse klubiga läbi mosseliiga omal ajal kuid siis oli teine kahjuks varjusurmas, mille me siis koos hr. Wax-i ja hr.Sassi-ga elule äratasime :)
Tüüpiline tarbimisühiskond. Vahet pole, kui asi on vana, vahetame kogu kupatuse välja, mis siis et asi on korralik. Ei komentaari.
Kasutaja avatar
Martpoiss
Postitusi: 475
Liitunud: 29 Mär 2010 12:26

Re: Huvi mossede vastu ja liitumine foorumiga

Postitus Postitas Martpoiss »

Mina otsisin selle foorumi üles kui nägin Saaremaa sõidu pilti mille Wax streetrace.org foorumisse lisas. Kahjuks ei olnud varem kuulnud et sellist sõitu plaanitakse ja ei sattunud sinna. Järgmisel aastal teenisin aega ja jäi ka Võrumaa sõit vahele. Peipsi ääres olin juba kohal.

Muudan:
See pilt tekitas kohe soovi selle seltskonnaga liituda:
Pilt
:beer
Kasutaja avatar
mario
Postitusi: 378
Liitunud: 01 Aug 2010 00:02
Asukoht: Tartu-Jõgeva 55608255

Re: Huvi mossede vastu ja liitumine foorumiga

Postitus Postitas mario »

Kuna mul esimesed autod olid siis juba, kui kodus veel internettigi polnud ja 01 karbussi jooniseid vaatasin kooli raamatukogus, siis avastasin üldse foorumid alles aastaid hiljem. Vene autodega tegelev seltskond on paraku teistmoodi rahulik rahvas, siis Mosseklubi avastasin enda jaoks sõbra abil, kes ka seal suurel pildil on (katuseraamiga punane 412, mille ma ise talt hiljem ära ostsin).. Aga no nüüd on hinges rahu ja autosid enam nii tihti ei vaheta, siis on mõnus ringi hängida ja panna kõrva taha ühtteist, mis omal ajal kuulmata jäänud. :P Ja lootus on uus mosse hoovi vedada. :)
Kasutaja avatar
mossejumal
Postitusi: 620
Liitunud: 10 Okt 2009 10:38

Re: Huvi mossede vastu ja liitumine foorumiga

Postitus Postitas mossejumal »

No minu haigus,hakkas juba viieselt.Siis õpetas isa enda süles selgeks rooli keeramise ja kombi mossega ja 7 aastaselt kärutasin ise juba põllal ja metsa teedel lõpuks 10 aastaselt sai käidud ka autolafkas. Ja no see pisik külge ka jäi.
Kasutaja avatar
HendrikR
Postitusi: 582
Liitunud: 08 Juul 2013 19:22
Telefon: 56643745
Asukoht: Lasnamäe
Kontakt:

Re: Huvi mossede vastu ja liitumine foorumiga

Postitus Postitas HendrikR »

Mossehaigus olnud varajasest lapsepõlvest. Algas sellest kui sai väiksena vastasmaja ees olevat sinist pirukat imetletud ning samuti imetletud lasteaia ajal läbi värava üht oranži(?) kastikat.. Aasta siis võis olla 2003-2005 :) Samuti olen pärinud mossehaiguse vanaonult. Tal oli sinepikollane 2140,mille tagaistmel sai aegajalt kulgetud. Ka punase sisuga,kui mälu ei peta :) Masina saatus teadmata. Peale tema surma seisis mõnda aega Lasnamäe majade vahel ja siis minuteada müüdi maha...
Isikliku mosse ostusoov tekkis umbes 2011-2012. Vanust oli siis vähe. Ja kui olin juba 14 ja piisavalt raha kõrvale pandud, saigi omale mosse soetatud, mis siiamaani alles ja sõidab ;)
Igas korralikus peres peab olema vähemalt üks Moskvitš
Elus on 3 asja,mille nimel elada:seks,raha,Moskvich! :auto
Tegelen autofotograafiaga! Kui soov saada enda autost ilusaid pilte,võta ühendust ja küsi lisainfot! :)
Kasutaja avatar
Sten
Postitusi: 324
Liitunud: 08 Veebr 2009 12:57
Asukoht: Eesti

Re: Huvi mossede vastu ja liitumine foorumiga

Postitus Postitas Sten »

Ärge offtopicut tehke.
Küsimus oli ju, et kas keegi on Mosseklubi foorumisse tulnud tänu sellele, et suvesõitu kuskil nägi.
Kasutaja avatar
moskiito
Postitusi: 2880
Liitunud: 01 Veebr 2009 21:21
Asukoht: virtsu

Re: Huvi mossede vastu ja liitumine foorumiga

Postitus Postitas moskiito »

Sten kirjutas:Ärge offtopicut tehke.
Küsimus oli ju, et kas keegi on Mosseklubi foorumisse tulnud tänu sellele, et suvesõitu kuskil nägi.
no ma arvn et kui keegi jagab enda meenutusi kuidas ta ühines meiega, siis mis selles halba saab olla :) ongi huvitav lugeda mis moodi ta klubi leidis.
Tüüpiline tarbimisühiskond. Vahet pole, kui asi on vana, vahetame kogu kupatuse välja, mis siis et asi on korralik. Ei komentaari.
Kasutaja avatar
TALUPOEG TALUJA
Postitusi: 1192
Liitunud: 12 Mai 2010 16:03
Telefon: 56 95 60 13
Asukoht: Viljandimaa

Re: Huvi mossede vastu ja liitumine foorumiga

Postitus Postitas TALUPOEG TALUJA »

2010 aastal peale aastakümneid eemalehodu arvutitest kinkis üks Tartu sõber mulle oma arvuti. Ja siis juhuslikult avastasin,et on siin selline foorum olemas.... Kuna mul oli Mosse juba ammu olemas ja vaatasin,et mis siin ikka....kuna jutt jookseb ja käed pole ka saiast siis hakkasin siin oma ideoloogiat ajama..... :rokib
Perkinsi leiutasid ka venelased.Nii ütles sõber Märt....:D
Kasutaja avatar
SanderV
Postitusi: 2240
Liitunud: 21 Dets 2009 01:55

Re: Huvi mossede vastu ja liitumine foorumiga

Postitus Postitas SanderV »

moskiito kirjutas:
Sten kirjutas:Ärge offtopicut tehke.
Küsimus oli ju, et kas keegi on Mosseklubi foorumisse tulnud tänu sellele, et suvesõitu kuskil nägi.
no ma arvn et kui keegi jagab enda meenutusi kuidas ta ühines meiega, siis mis selles halba saab olla :) ongi huvitav lugeda mis moodi ta klubi leidis.
Stenil õigus!
Vasta