AZLK 2140 1986 Seenior

Kirjuta oma mossest ja kommenteeri teiste omasid
Foorumi reeglid
Palume teha teema pealkiri alljärgnevalt:

Auto tootja, mudel, aasta, omaniku fooruminimi.
Näiteks: AZLK 2140 1978 mossekutt

Auto teema peab olema sisukas, ning soovitatav on lisada ka pildid autost! Ei ole huvitav lugeda teemat -> Mul on punane mosse. Äge auto on.

NB! AINULT MOSSED!!!
Kasutaja avatar
Seenior
Postitusi: 637
Liitunud: 18 Apr 2009 15:20
Asukoht: Lavassaare

Re: AZLK 2140 1986 Seenior

Postitus Postitas Seenior »

Urukoer kirjutas:
SanderV kirjutas:nojah, kuna see vene elektroonika pidavat mingi 1/100st korralikult töötama ja enamustel seda järgi ühendatud pole siis see süsteem pigem niisama vahest harva suu pruukimiseks on... endal on see süsteem on ka kodus olemas, aga kas ta ka töötab, seda ma ei tea.. igatahes kui ma enda esimese mosse sain oli ta järelt ära ühendatud... ma siis ei usu et ta töötas...
aga kui olemas siis lihtne järgi proovida.
aga praktikas jah üldjuhul peksab segast,kas unustab enne väljasuremist nõela vabastamast ,või vabastab liiga hilja . :D
Nüüd hakkab kolm aastat täis saama ja kõik toimib endiselt,väga ökonoomseks küll timmitud pole aga 9 liitri kandis saab hakkama..Eile sai mossehooaeg avatud,neliteist ja pool ruublit pooleaastasele kindlustusele ohverdatud ja esimene sõit oli otse ülevaatusele,mis ka pretensioonideta läbitud sai.
Kertu
Postitusi: 19
Liitunud: 14 Juul 2013 19:20
Asukoht: Lavassaare

Re: AZLK 2140 1986 Seenior

Postitus Postitas Kertu »

See hooaeg möödus mossel töökalt, läbitud sai üle 5000km. Aeg jälle semudega talveunne minna. :auto
Pilt
Kasutaja avatar
BergIE
Postitusi: 283
Liitunud: 19 Nov 2013 19:36
Telefon: 5061898
Asukoht: Pärnumaa

Re: AZLK 2140 1986 Seenior

Postitus Postitas BergIE »

Minu mosse piirdus vaid 1500 ga. Järgmine hooaeg vist veelgi vähem broneerin Talle. Muhule annan korralikult tuld! Julgen Talle pähe anda kuni lõpeb sidur! Viimasel sõidul kurtsid 01 ja 02 omanikud eest kaduvast Muhust. Libiseb alt ots, mitte kõrge. Lobisen, sest Muhk on pildil. Aitähh Kertu pildi eest! Bergi talvises hoidlas on üks koht veel vaba. Ja see kuulub järgmisel talvel Berg i 06 le. Seenior on näinud toda isendit ja Ta ei julge isegi auto kõrval olles hingata! Mulle meeldib see pilt! Täna käisin seal mitu korda riiulite vahel, talvituvad! Umbes nii. Arvi Mosse on ikka kuradima ilus!
Kaunitar 2015.
Kasutaja avatar
Seenior
Postitusi: 637
Liitunud: 18 Apr 2009 15:20
Asukoht: Lavassaare

Re: AZLK 2140 1986 Seenior

Postitus Postitas Seenior »

Mossel oli üks tõsisemaid hooaegu,pea kolmandiku läbisõidust andis üks väga asjalik ja hästi korraldatud Kuramaa tuur,lisaks sai veel paari saart ja muid kohti külastatud,mossede üritusest rääkimata.Nüüd tänud mosse talvekorteri pakkujale ja kui tema uut projekti (eelmine on siin foorumis põhjalikult kajastatud-kommenteeritud ja kaunitari tiitliga pärjatud)vaadata,on selge,et latt aina tõuseb ja seda autot lähemalt vaatama minnes peab tõesti steriilsed ürbid selga panema.
Kertu
Postitusi: 19
Liitunud: 14 Juul 2013 19:20
Asukoht: Lavassaare

Re: AZLK 2140 1986 Seenior

Postitus Postitas Kertu »

Hooaeg täies hoos ja esimesed suvesõidulised on juba sõiduks valmis. :auto

Pilt

Pilt
Kasutaja avatar
Seenior
Postitusi: 637
Liitunud: 18 Apr 2009 15:20
Asukoht: Lavassaare

Re: AZLK 2140 1986 Seenior

Postitus Postitas Seenior »

Kertu kirjutas:See hooaeg möödus mossel töökalt, läbitud sai üle 5000km. Aeg jälle semudega talveunne minna. :auto
Pilt
Seegi hooaeg ühelpool,uut pilti polnud vaja teha,kuna koht ja semud on endised,siinkohal ka tänud lahkele katusepakkujale!Sel aastal sai vaid 1800km läbitud(sellest peaaegu pool mossede suvetuuril sõidetud).Egas muud,kui ootame uut suve ja suurt juubelisõitu.
Kasutaja avatar
Edel
Postitusi: 1664
Liitunud: 07 Veebr 2009 23:15
Asukoht: Jüri,Harjumaa
Kontakt:

Re: AZLK 2140 1986 Seenior

Postitus Postitas Edel »

Mis on saanud profiilipildil olevast Mossest? Sellest teemat nagu ei leidnud ja peale selle teemas oleva oranži isendi saamist pole midagi enam kuulda olnud.
Kasutaja avatar
Seenior
Postitusi: 637
Liitunud: 18 Apr 2009 15:20
Asukoht: Lavassaare

Re: AZLK 2140 1986 Seenior

Postitus Postitas Seenior »

Eelmine mosse sai pea 15aastat tagasi kilulinna tänavalt puht emotsiooni ajel üles korjatud ja sõidukorda putitatud.Kuna sel ajal veel klubiliikumist polnud ja sellist tehnikat avalikkuses eriti ei hinnatud,siis polnud mul ka mingit nägemust tema tuleviku suhtes,sai aastaringi iga ilmaga sõidetud ja järeltulevat põlve juhtima koolitatud.Siiani on see minuteada ka ainus tehnika,mis terve suvesõidu(2011) õppeautostaatuses läbinud,sellest korrast pärineb ka avataril olev pilt(autor Wax),kus ma ise tähtsalt kõrvalistmel olen.Selleks ajaks oli auto kere aga üsna viletsaks jäänud ja nii ta igavikuks sai.Et aga heast mosseseltskonnast ja klubiüritustest mitte eemale jääda,siis selle suunitlusega saigi järgmine tehnika soetatud.
Vasta