POED, mis müüvad Mosse juppe

Foorumi reeglid
AINULT Mossede varuosad!
Vasta
Kasutaja avatar
marek
Postitusi: 377
Liitunud: 05 Veebr 2009 12:29
Asukoht: Pärnu/Tartu
Kontakt:

Re: POED, mis müüvad Mosse juppe

Postitus Postitas marek »

Poodidest karpat osta veits kallivõitu, kipuvad teinekord pool (vene) auto hinda maksma. Lisaks tänapäevase varuosa "kvaliteet" ei pruugi ka mingit kriitikat kannatada. Pigem viiks mõnele karpaspetsile hunniku kasutatud karburaatoreid (ostas mingi 5-10 euri tükk) ja ehk saaks 1 asjaliku karpa kokku juppidest. Iseasi muidugi kust tänapäeval pritsungiajastul leida enam karpa spetsialisti.

Samas jäi just silma et siin 1 karpa pakkuda täita mõistliku hinnaga:
https://www.facebook.com/groups/9947962 ... 926158047/
Kasutaja avatar
Edel
Postitusi: 1664
Liitunud: 07 Veebr 2009 23:15
Asukoht: Jüri,Harjumaa
Kontakt:

Re: POED, mis müüvad Mosse juppe

Postitus Postitas Edel »

Oleks aeg uuendada teemat: Millised poed Tallinnas müüvad praegu veel Mosse juppe? 10 aasta eest oli neid veel päris palju (ma pole enamuses käinudki) ja iga vähese aja tagant teavitati, kui mõni pood oma uksed kinni pani, siis viimastel aastatel on see teavitamine kuidagi vaikseks jäänud.
Tahate öelda, et Mosse vidinaid müüvaid kauplusi ongi järgi jäänud ainult Volga ja Härma?
Kasutaja avatar
HendrikR
Postitusi: 582
Liitunud: 08 Juul 2013 19:22
Telefon: 56643745
Asukoht: Lasnamäe
Kontakt:

Re: POED, mis müüvad Mosse juppe

Postitus Postitas HendrikR »

Edel kirjutas:Oleks aeg uuendada teemat: Millised poed Tallinnas müüvad praegu veel Mosse juppe? 10 aasta eest oli neid veel päris palju (ma pole enamuses käinudki) ja iga vähese aja tagant teavitati, kui mõni pood oma uksed kinni pani, siis viimastel aastatel on see teavitamine kuidagi vaikseks jäänud.
Tahate öelda, et Mosse vidinaid müüvaid kauplusi ongi järgi jäänud ainult Volga ja Härma?
Lauliku tn poes ka müüakse.
Igas korralikus peres peab olema vähemalt üks Moskvitš
Elus on 3 asja,mille nimel elada:seks,raha,Moskvich! :auto
Tegelen autofotograafiaga! Kui soov saada enda autost ilusaid pilte,võta ühendust ja küsi lisainfot! :)
Urukoer
Postitusi: 760
Liitunud: 07 Juun 2011 22:26

Re: POED, mis müüvad Mosse juppe

Postitus Postitas Urukoer »

Lauliku tn poes ka müüakse .

avatud Lauliku poodi pole mina veel näinud :P
Kasutaja avatar
Muhulane
Postitusi: 686
Liitunud: 04 Aug 2014 17:48
Telefon: 5108714
Asukoht: Muhu saar

Re: POED, mis müüvad Mosse juppe

Postitus Postitas Muhulane »

Urukoer kirjutas:Lauliku tn poes ka müüakse .

avatud Lauliku poodi pole mina veel näinud :P
Ma olen korra ikka pihta saanud :) Kolmap,neljap ja reede oli vist lahti. Ja vajadusel saab ka helistades kokku leppida mingi aja.
Ikkagi inimene.
Mis sest,et muhulane :)
Urukoer
Postitusi: 760
Liitunud: 07 Juun 2011 22:26

Re: POED, mis müüvad Mosse juppe

Postitus Postitas Urukoer »

Muhulane kirjutas:
Urukoer kirjutas:Lauliku tn poes ka müüakse .

avatud Lauliku poodi pole mina veel näinud :P
Ma olen korra ikka pihta saanud :) Kolmap,neljap ja reede oli vist lahti. Ja vajadusel saab ka helistades kokku leppida mingi aja.
no nii väärt ettevõtmine see poe külastus ka pole,et pidada härraga läbirääkimisi külastuse asjus ! :beer
Kasutaja avatar
mossejumal
Postitusi: 620
Liitunud: 10 Okt 2009 10:38

Re: POED, mis müüvad Mosse juppe

Postitus Postitas mossejumal »

Käisin üle pika aja kaupluses volga. Väga kirveks on seal hinnad ajanud,et väga sinna enam ei kipu.
Ütles et isegi võib tellida küljekarpe,aga neid valmistatakse 10 000 tk korraga :lol
Kasutaja avatar
Edel
Postitusi: 1664
Liitunud: 07 Veebr 2009 23:15
Asukoht: Jüri,Harjumaa
Kontakt:

Re: POED, mis müüvad Mosse juppe

Postitus Postitas Edel »

mossejumal kirjutas:Käisin üle pika aja kaupluses volga. Väga kirveks on seal hinnad ajanud,et väga sinna enam ei kipu.
Ütles et isegi võib tellida küljekarpe,aga neid valmistatakse 10 000 tk korraga :lol
Seda 10 000 juttu ma temalt mitu korda kuulnud. Kolu tal seal palju, eriti kasutatud, lasku neil viimastel hinda allapoole, muidu ei saagi sellest lahti. Saaks aru, kui veel uus jupp oleks...
Kasutaja avatar
Edel
Postitusi: 1664
Liitunud: 07 Veebr 2009 23:15
Asukoht: Jüri,Harjumaa
Kontakt:

Re: poed mis müüvad mossejuppe

Postitus Postitas Edel »

Edel kirjutas:
hard0 kirjutas:Tallinnas Kunderi 25 asuv pood veel toimetab?
2006a. kevadel käisin, veel toimis. Juunis või juulis läksin uuesti, oli kauplus kadunud kui tina tuhka. Ainus viide sellest poest oli ühes kohas kiri "Lada/Moskvich", aga see oli ka kõik. Pole tänase päevani teada, mis poest sai. Koduleht on tänini üleval http://www.hot.ee/k/kunderiauto/index.html
Alates 1998a. käisin Mosse juppe sealt poest toomas, kuni selle sulgemiseni.
Sain täna vähe selgust, kuhu pood kadus. Külastasin Kadaka turgu, seal üks pakkus hulgi Lada juppe, ütles, et pidas kunagi Vene autode varuosapoodi. Mees tundus tuttav ja pärisin, mis poega tegu. Oligi OÜ Temmaste, mis Kunderi tänaval asus. Selle maja, kus nad toimetasid, ostis ära üks tegelane välismaalt ja tahtis neil rendi hinda tõsta, millega pood nõus polnud. Otsustati poe tegevus lõpetada. Ta oma vennaga seda pidasid ja nüüd müüb neid poest üle jäänud juppe turul. Pidi neid alles olema ilmatul hulgal, ka Mosse omi hunnikuna.
Kasutaja avatar
Muhulane
Postitusi: 686
Liitunud: 04 Aug 2014 17:48
Telefon: 5108714
Asukoht: Muhu saar

Re: poed mis müüvad mossejuppe

Postitus Postitas Muhulane »

Edel kirjutas:
Edel kirjutas:
hard0 kirjutas:Tallinnas Kunderi 25 asuv pood veel toimetab?
2006a. kevadel käisin, veel toimis. Juunis või juulis läksin uuesti, oli kauplus kadunud kui tina tuhka. Ainus viide sellest poest oli ühes kohas kiri "Lada/Moskvich", aga see oli ka kõik. Pole tänase päevani teada, mis poest sai. Koduleht on tänini üleval http://www.hot.ee/k/kunderiauto/index.html
Alates 1998a. käisin Mosse juppe sealt poest toomas, kuni selle sulgemiseni.
Sain täna vähe selgust, kuhu pood kadus. Külastasin Kadaka turgu, seal üks pakkus hulgi Lada juppe, ütles, et pidas kunagi Vene autode varuosapoodi. Mees tundus tuttav ja pärisin, mis poega tegu. Oligi OÜ Temmaste, mis Kunderi tänaval asus. Selle maja, kus nad toimetasid, ostis ära üks tegelane välismaalt ja tahtis neil rendi hinda tõsta, millega pood nõus polnud. Otsustati poe tegevus lõpetada. Ta oma vennaga seda pidasid ja nüüd müüb neid poest üle jäänud juppe turul. Pidi neid alles olema ilmatul hulgal, ka Mosse omi hunnikuna.
Sa käi teinekord veel seal turul ja kui vanale peale juhtud,siis küsi kontakte. Siit nii mõnigi tahaks kindlasti vana käest mõnd juppi saada.
Ikkagi inimene.
Mis sest,et muhulane :)
Vasta