Kes millega kasulik saab olla?

Räägi millest tahad
Foorumi reeglid
Igasugune viitamine piraatlusele ja ebaseaduslikele tegevustele on keelatud. Aadressid mis viitavad piraatliku tarkvara, mängude, muusika jne tirimisele, KUSTUTATAKSE.
Kasutajad, kes reeglist kinni ei pea saavad hoiatuse või foorumist banni. Mosseklubi.ee ei kiida heaks tarkvara, mängude, muusika jne levitamist ilma autori õiguseta.

Administraatoritel ja moderaatoritel on õigus ette hoiatamata kustutada foorumisse mittesobivad teemad.
Kasutaja avatar
wax
Site Admin
Postitusi: 1715
Liitunud: 01 Veebr 2009 01:47
Telefon: 53414666
Asukoht: Linnuvabrik
Kontakt:

Re: Kes millega kasulik saab olla?

Postitus Postitas wax »

Liigun pühapäeva hommikul Võru-Viljandi-Paide-Tallinn, suht tühi haagis sabas. Kui keegi midagi suuremat transada soovib, tõmba kõne 53414666 :)
mein
Postitusi: 1
Liitunud: 19 Sept 2012 10:15

Re: Kes millega kasulik saab olla?

Postitus Postitas mein »

Võin aidata tehnilistes küsimustes m412 helista 55533728 Tallinn
Kasutaja avatar
väikevend
Postitusi: 195
Liitunud: 24 Juul 2011 21:07
Asukoht: Seal, kus tagi on nagis!

Re: Kes millega kasulik saab olla?

Postitus Postitas väikevend »

Tere hommikust härrased!
Mul on vaja auto kanalile saada homse päeva jooksul Tallinnas, et ära vahetada lambda sensor (ei ole Moskvich :D )
Ei lähe kaua aega, vb 20-30 minutit, et süsteem natuke maha ka jahutada enne kruttimist.
Teie poolt kanal, 8-võti ja 17-võti. Minu poolt 6pakk :beer
PS
If you know how many brothers you have, there is not enough.
Kasutaja avatar
stern100
Postitusi: 3333
Liitunud: 26 Juun 2009 09:27
Telefon: 56678989
Asukoht: Läänemaa, Palivere

Re: Kes millega kasulik saab olla?

Postitus Postitas stern100 »

Kes veel ei tea siis, pakume Hüürus autode restaureerimis ja ümberehitustöid. Tagasi ei astu ühegi projekti ees, kui kliendil ikka ehituse eest raha ka maksta jagub. Samuti taastame ja forsseerime kõikide vene autode mootoreid!

Stern
Ravimatu haigus nimega Moskvich. Hetkel 4 x 412 , 2715, 426E, 2126 pluss palju doonoreid.

Kokku omanud 115 erinevat mosset.

Hoiame mosse rallikultuuri elus!


Meie tegemised rallirajal
Ootame toetajaid meie tegemistele rallispordis!
Kasutaja avatar
partnermosse
Postitusi: 1580
Liitunud: 04 Veebr 2009 13:08
Telefon: 58550555
Asukoht: Tallinn

Re: Kes millega kasulik saab olla?

Postitus Postitas partnermosse »

Tere, oleks vaja meistrimeest metalli alal, et teha selline asi vastavalt minu antud mõõtmetele Pilt
Moskvich on masin, mis kestab! IŽ-412 IE (1989) ja AZLK 2140 (1987) omanik
2012, 2013, 2014 Eesti Moskvich Klubi suvesõidu vigursõidu I koht
No ja ajaga on saanud DAAZ karburaatorite remont ka hobiks :lol
Kasutaja avatar
SanderV
Postitusi: 2240
Liitunud: 21 Dets 2009 01:55

Re: Kes millega kasulik saab olla?

Postitus Postitas SanderV »

Kas keegi autode sooda/klaaskuuli pritsimisega ka tegeleb?
Kasutaja avatar
tanello2
Postitusi: 415
Liitunud: 07 Okt 2012 01:40
Telefon: 56882279
Asukoht: Raplamaa
Kontakt:

Re: Kes millega kasulik saab olla?

Postitus Postitas tanello2 »

Ise tee, võin sulle relva anda , värvieemaldus soodat müüakse autoasjade poes 5l kankudena.
valge IZ412IE 1978 140MOC -taastub avariist
punane IZH 2715 1980 pirukas 450AHT
oranž IZ 412 1980 valmistub igapäevaseks liikluseks
mina müün/ostan/vahetan
Kasutaja avatar
mossejumal
Postitusi: 620
Liitunud: 10 Okt 2009 10:38

Re: Kes millega kasulik saab olla?

Postitus Postitas mossejumal »

Õhtust

Uuriks ka,siitpoolt.
Kas keegi saab Garaazi tungraua ja õlipuhuri,gaasipuhurit
Soodsamalt?

Aitäh!
Kasutaja avatar
HendrikR
Postitusi: 582
Liitunud: 08 Juul 2013 19:22
Telefon: 56643745
Asukoht: Lasnamäe
Kontakt:

Re: Kes millega kasulik saab olla?

Postitus Postitas HendrikR »

Saan aidata mossede ilusana hoidmisega ehk kosmeetilise poolega :) Kiirpesust kuni poleerimise ja püsivahani välja, hindade sõbralikuks muutmisega saan ka aidata ilmselgelt... :D
Igas korralikus peres peab olema vähemalt üks Moskvitš
Elus on 3 asja,mille nimel elada:seks,raha,Moskvich! :auto
Tegelen autofotograafiaga! Kui soov saada enda autost ilusaid pilte,võta ühendust ja küsi lisainfot! :)
Kasutaja avatar
tanello2
Postitusi: 415
Liitunud: 07 Okt 2012 01:40
Telefon: 56882279
Asukoht: Raplamaa
Kontakt:

Re: Kes millega kasulik saab olla?

Postitus Postitas tanello2 »

Tööalase tegevuse tõttu on mul võimalus hangeldada odavama hinnaga video/valve/tulekahju ennetamise tehnikaga.
tegelikult on nimekiri kordades pikem aga isiklikust soovist/huvist/ajast ma rohkemat ei hakka lihtsalt pakkuma.
Ühesõnaga mossemeestele (kehtib ainult kodanikule kellel reaalselt ka moskvich on) teen 0 vahendus hinnaga seadmed ja paigaldus hinna leppime kokku (mitä väiksem paigaldus, setä odavam on ) ja kui rahast on kahju siis töötasu vb ka varuosadega maksta :D

Ühesõnaga, kui keegi mossemees ei saa öösel normaalselt magama minna, ennem et 10 korda käidud garaazis kontrollimas, kas kõik pistikud on ikka välja tõmmatud ja kuskil suitsuhaisu pole tunda. Või ehk kardab et keegi vehib masina sisse kui nädalavahetuseks kaugemale saab ära söidetud- mõlema hirmu leevendamiseks on mul rohtu pakkuda.

või tahab mõni kamraad iga 10 min möödudes telefonist reaalajas oma autot garaazis näha ? ka selle jaoks on lahendus olemas

või elad sa üldse sellises kohas / majas mis vb tühjast õhust tuld vötta või sisse murda või toru lõhkeda , sest sa oled kaugel ära ja lähim naaber on ka kilomeetrite kaugusel ja keegi reaalajas ei valva ega tea kas midagi on suitsema läinud või katki - kõiksuguste hirmude vastu on rohtu pakkuda.

sul on garaazibox krt teab kus kahtlases kohas ja oleks soov selle valves olekus ja tuleohutuses pidevalt kindel olla, ilma et mingisugusele turvafirmale plekki loopida, sest reaalsuses me teame, et turvafirmade kasutegur on tegelikult 0-i lähedane.

kui on soovi oma moskvichit ja kodu kaitsta varaste / tule / veeavarii vöi krt teab kelle vöi mille eest, siis mu mail on tanello2@gmail.com ja vaatame mis me selles osas ette vötta saame ( draakonite vastu mul vahendeid pole !)

turvalist õhtut teile !
valge IZ412IE 1978 140MOC -taastub avariist
punane IZH 2715 1980 pirukas 450AHT
oranž IZ 412 1980 valmistub igapäevaseks liikluseks
mina müün/ostan/vahetan
Vasta