Üleskutse! Mossed eestimaal!

Räägi millest tahad
Foorumi reeglid
Igasugune viitamine piraatlusele ja ebaseaduslikele tegevustele on keelatud. Aadressid mis viitavad piraatliku tarkvara, mängude, muusika jne tirimisele, KUSTUTATAKSE.
Kasutajad, kes reeglist kinni ei pea saavad hoiatuse või foorumist banni. Mosseklubi.ee ei kiida heaks tarkvara, mängude, muusika jne levitamist ilma autori õiguseta.

Administraatoritel ja moderaatoritel on õigus ette hoiatamata kustutada foorumisse mittesobivad teemad.
Vasta
Kasutaja avatar
mosseman
Postitusi: 94
Liitunud: 04 Veebr 2009 15:50
Asukoht: Haapsalu
Kontakt:

Re: Üleskutse! Mossed eestimaal!

Postitus Postitas mosseman »

Kasutaja kirjutas:teeks midagi sellist siis.
nägin täna mosset, aga et keegi midagi ära ei tunneks, tsenseerisin pildi.
:rokib


Üldiselt kui niimoodi virisetakse siis võiks selle teema üldse ära kustutada.Mis siin ikka peita.Kui oled avalikus kohas siis loogiline, et teised näevad mis teed, kuhu lähed jne.Mõttetu on peitsust mängida.See numbrimärgi katmine ei päästa midagi.Eriti veel mossede seas kuna neid niigi vähe ja iga fanatt tunneks ära kui vaja.Ehk siis teie jutujärgi võiks ka autole iseloomulikud tunnused ka kinni katta ja lõpuks jääbki pilt nagu sm. Kasutaja demonstreeris.
Kasutaja avatar
partnermosse
Postitusi: 1581
Liitunud: 04 Veebr 2009 13:08
Telefon: 58550555
Asukoht: Tallinn

Re: Üleskutse! Mossed eestimaal!

Postitus Postitas partnermosse »

partnermosse kirjutas:PS: Mul oleks soov näha, et siia foorumisse ei postitataks pilte võõraste autodest, mis on selgelt identifitseeritavad (loe: loetavate numbrimärkidega). Mina isiklikult küll ei soovi, et minu kulgemistrajektoor oleks tervele maailmale nähtav. Palun austust teiste privaatsuse vastu.
Olen samuti sellega nõus !!! Minu mäletamist mööda on nii mosseliiga foorumis kui varasemas klubi foorumis sellest räägitud ,et numbrid oleks viisakas kinni katta !!! Kui omanik soovib ,siis avaldab ta oma mosse numbrimärgid müügikuulutustes või alajaotuses "LUGEJATE MOSSED" ise, kus siis tutvustatakse oma mosset !!!
Pööran tähelepanu lause sisule mille kirjutasin-----> ,et numbrid oleks viisakas kinni katta--rõhk sõnal viisakas,aga üldjuhul mis seal ikka kaua poonjatada :) on mis on :)
Moskvich on masin, mis kestab! IŽ-412 IE (1989) ja AZLK 2140 (1987) omanik
2012, 2013, 2014 Eesti Moskvich Klubi suvesõidu vigursõidu I koht
No ja ajaga on saanud DAAZ karburaatorite remont ka hobiks :lol
Kasutaja avatar
easyrider
Postitusi: 128
Liitunud: 18 Aug 2009 21:57
Asukoht: Muuga

Re: Üleskutse! Mossed eestimaal!

Postitus Postitas easyrider »

Jätkan viisakat joont ja postitan olematute numbrimärkidega autosid edasi.
Ma hakkasin täna pilte tegema, vahepeal aga oli vaja Tartus ära käia ja siis jätkasin pildistamist. Hommikul oli siis seis selline:

Pilt
Pilt

Ja õhtul oli selline :) :

Pilt
Pilt
Pilt
Kunagi oli mul heleroheline 2140...
Kasutaja avatar
TheoK
Postitusi: 238
Liitunud: 03 Veebr 2009 21:13
Asukoht: Tallinn

Re: Üleskutse! Mossed eestimaal!

Postitus Postitas TheoK »

Edel kirjutas:Üht teist sain ka täna Tallinna tänavatelt pildile.
Majaka-Pae nurgal sõitev 408 http://fotoalbum.ee/photos/Edelareisija/50658695
Mustamäe ja Linnu tee ristil ümberpöördel 2140 http://fotoalbum.ee/photos/Edelareisija/50664007
Veel üks 2140 http://fotoalbum.ee/photos/Edelareisija/50664723

See oranž on juba läbi käinud footumist ;)
Endine Super-Lux.
Kasutaja avatar
easyrider
Postitusi: 128
Liitunud: 18 Aug 2009 21:57
Asukoht: Muuga

Re: Üleskutse! Mossed eestimaal!

Postitus Postitas easyrider »

http://fotoalbum.ee/photos/Edelareisija/50664723
Jep, see on seesama masin! :lol

Nonii, laupäeval päeval nägin ma 2141't, kuid pilt ebaõnnestus (sõidu pealt on paha teha...). Hiljem nägin ka 412't. Kõndides nägin, et kauguses pöörab sisse Rocca Al Mare'sse ja haarasin kähku telefoni järgi, kuid pilt ebaõnnestus taas. Siis õhtul kohtusin temaga kogemata taaskord. Käskisin auto (millega sõitsin) peatada, hüppasin välja ja sai edukalt pilte tehtud.
Pilt
Pilt
Pilt
Kunagi oli mul heleroheline 2140...
Kasutaja avatar
Edel
Postitusi: 1666
Liitunud: 07 Veebr 2009 23:15
Asukoht: Jüri,Harjumaa
Kontakt:

Re: Üleskutse! Mossed eestimaal!

Postitus Postitas Edel »

Ma pole neid mossesid siin vist veel näidanud. Lähme tagasi aastasse 1990 http://fotoalbum.ee/photos/Edelareisija/61367899 403 ja 407 on tagant suht identsed aga mälu järgi seisis selle maja ees 403;
Ja aastast 1991: naabrimehe 2140 http://fotoalbum.ee/photos/Edelareisija/61372825
Kasutaja avatar
TheoK
Postitusi: 238
Liitunud: 03 Veebr 2009 21:13
Asukoht: Tallinn

Re: Üleskutse! Mossed eestimaal!

Postitus Postitas TheoK »

403-e pildilt paistab ju üks SL ka ;)
Endine Super-Lux.
Kasutaja avatar
easyrider
Postitusi: 128
Liitunud: 18 Aug 2009 21:57
Asukoht: Muuga

Re: Üleskutse! Mossed eestimaal!

Postitus Postitas easyrider »

Lähen mina täna loengule ja mida ma näen - ehtne Moskvitš seisab aia ääres! Klassikaaslased muigasid, kui ma kohe sinna tormasin ja pildistama kukkusin. :lol Numbreid ma kustutama ei hakanud, sest on aru saada, et vaeseke on seal... umbes... kaua aega seisnud. Ja ma naudin seda, et seisnud ja roostetanud autodel on tihti kroomdetailid väga korralikud nagu ka sel isendil.
Pilt
Pilt
Pilt
Pilt
Pilt
Pilt
Muide, minu puhul käivad Mossed vist paarikaupa - enne seda Mosset nägin üht 2140t, mida kahjuks pildistada ei saanud. Viimasel oli mingi põnev iluliist küljele aretatud. Esimest korda nägin.
Igatahes päev on taas korda läinud. :)
Kunagi oli mul heleroheline 2140...
Kasutaja avatar
MAZ
Postitusi: 1505
Liitunud: 02 Veebr 2009 17:05
Telefon: 53840257
Asukoht: Tartumaa
Kontakt:

Re: Üleskutse! Mossed eestimaal!

Postitus Postitas MAZ »

to easyrider kas kuidagi omanikku ei anna leida oleks huvitatud nendest NL aegsetest numbri komplektist.
K täht ees, sellise numbriga autosid liikus minu kandist 80.date alguses üsna palju mingil hetkel.
MZMA 408 1964 ja AZLK 2140 1981
Tiit
Postitusi: 183
Liitunud: 18 Apr 2009 20:59

Re: Üleskutse! Mossed eestimaal!

Postitus Postitas Tiit »

Kui Opel katki läheb, on Mossel veel 3 minutit jäänud.
Vasta