Üleskutse! Mossed eestimaal!

Räägi millest tahad
Foorumi reeglid
Igasugune viitamine piraatlusele ja ebaseaduslikele tegevustele on keelatud. Aadressid mis viitavad piraatliku tarkvara, mängude, muusika jne tirimisele, KUSTUTATAKSE.
Kasutajad, kes reeglist kinni ei pea saavad hoiatuse või foorumist banni. Mosseklubi.ee ei kiida heaks tarkvara, mängude, muusika jne levitamist ilma autori õiguseta.

Administraatoritel ja moderaatoritel on õigus ette hoiatamata kustutada foorumisse mittesobivad teemad.
Vasta
Kasutaja avatar
TheoK
Postitusi: 238
Liitunud: 03 Veebr 2009 21:13
Asukoht: Tallinn

Re: Üleskutse! Mossed eestimaal!

Postitus Postitas TheoK »

Täitsa uhke tunne on, kui mõtlen, et üks Moskvitš ja üks Vaz Harjumaalt on minu käsutuses :)
Endine Super-Lux.
Kasutaja avatar
MAZ
Postitusi: 1505
Liitunud: 02 Veebr 2009 17:05
Telefon: 53840257
Asukoht: Tartumaa
Kontakt:

Re: Üleskutse! Mossed eestimaal!

Postitus Postitas MAZ »

Põnev artikkel, mulle meeldis :smokin
Mind pani imestama see rida,et ametlikult on arvel vaid 3 ZUKi ja 2 Jerazi....ausalt ei imesta aga
kuna need autod ei olnud ka just omal ajal rahva lemmikud siis usun,et nii mõnigi arvelt maas masin
seisab kusagil ja ootab oma aega ja uut omanikku kes asja käsile võtaks ja masina korda teeks.
Isiklikult olen rohkem Jerazi pooldaja. :D :lol
MZMA 408 1964 ja AZLK 2140 1981
Tiit
Postitusi: 183
Liitunud: 18 Apr 2009 20:59

Re: Üleskutse! Mossed eestimaal!

Postitus Postitas Tiit »

Vanarauahunt on päris palju NL toodangut ikkagi jõudnud läbi hekseldada. Pole üldse midagi imestada, et neid nii vähe alles on jäänud.
Kui Opel katki läheb, on Mossel veel 3 minutit jäänud.
Kasutaja avatar
Manks
Postitusi: 475
Liitunud: 18 Apr 2009 10:47
Asukoht: Võrumaa, Rõuge
Kontakt:

Re: Üleskutse! Mossed eestimaal!

Postitus Postitas Manks »

Meeldiv oli seda artiklit lugeda, ainult et pilt oleks võinud olla midagi muud :lol . Järva - Jaanis pildistatud AT - T pole kindlasti arvel ega oma kindlustust ;) . Huvitav oleks teada, millised mosse mudelid ja kui palju on üldse arvel (mudelite kaupa). Tahtsin kunagi teada, palju on parempoolse rooliga moskvitse arvel ja seda ei saanudki teada, ARK -i süsteem ei võimaldavalt seda välja võtta :(
Vahetusfond:
http://varstu.planet.ee/mosse/vahetus/index.html
Siin lehel olevad osad on pakkuda vahetuskaubaks, võib pakkuda Moskvitsh 427, AZLK 412, GAZ 51 kui ka traktorite juppe.
Kasutaja avatar
Edel
Postitusi: 1666
Liitunud: 07 Veebr 2009 23:15
Asukoht: Jüri,Harjumaa
Kontakt:

Re: Üleskutse! Mossed eestimaal!

Postitus Postitas Edel »

TheoK kirjutas:
Täitsa uhke tunne on, kui mõtlen, et üks Moskvitš ja üks Vaz Harjumaalt on minu käsutuses :)
Täpselt sama ka minul. Kahju,et ei ole ära toodud nõukogude ajal liikunud "välismaa" marke. Palju on arvel Ikarus-busse? Üks Ikarus on praegu minu käes...
iisak
Postitusi: 122
Liitunud: 05 Veebr 2009 17:41
Asukoht: Tallinn

Re: Üleskutse! Mossed eestimaal!

Postitus Postitas iisak »

Eks need arvud ole sellised, nagu nad on. Päris palju nõukaaegseid sõidukeid on kuskil garaažides tegemises, omajagu lihtsalt seisab vanainimeste kuurides. Palud näiteks ei teegi talveks kindlustust jne jne.
Endal kaks Kopikat, millest üks vallutab varsti maantteid. Pigem on asi kriitiline korralike ja originaalsete isenditega.
Kasutaja avatar
easyrider
Postitusi: 128
Liitunud: 18 Aug 2009 21:57
Asukoht: Muuga

Re: Üleskutse! Mossed eestimaal!

Postitus Postitas easyrider »

to MAZ: Ma kahjuks ei tea, kuidas omanikku leida. Ma ei taibanud loengul küsida ka, kelle oma see oli.

Sain kinnitust, et Mossed armastavad end mulle näidata topelt. Seda isendit nägin reedel:

Pilt
Pilt
Pilt
Pilt
Pilt
Mis ma oskan öelda - ilus! :)

Ja seda Mosset nägin laupäeval. Ma palusin taaskord auto (millega sõitsin) kinni pidada (loomulikult keset teed :lol ), et saaks pildistada.

Pilt
Pilt
Pilt

Ehtsat 408't nägin viimati liiga kaua aega tagasi. Kena, et vanureidki liigub! :auto
Kunagi oli mul heleroheline 2140...
Kasutaja avatar
stern100
Postitusi: 3333
Liitunud: 26 Juun 2009 09:27
Telefon: 56678989
Asukoht: Läänemaa, Palivere

Re: Üleskutse! Mossed eestimaal!

Postitus Postitas stern100 »

märkasin oma aia taga ühte kena SL-i . Rooste puudus täielikult, kui katsuda, oli ka auto pind vääga sile ja libe :D
vabandan viletsa kvaliteedi pärast
Pilt
Ravimatu haigus nimega Moskvich. Hetkel 5 x 412 , 2715, 426E, 2126, 408 pluss palju doonoreid.

Kokku omanud 120 erinevat mosset.

Hoiame mosse rallikultuuri elus!


Meie tegemised rallirajal
Ootame toetajaid meie tegemistele rallispordis!
Tiit
Postitusi: 183
Liitunud: 18 Apr 2009 20:59

Re: Üleskutse! Mossed eestimaal!

Postitus Postitas Tiit »

Kui juba numberid peitma hakkad, siis võiks seda teha kõigi pildil olevate autodega...
Kui Opel katki läheb, on Mossel veel 3 minutit jäänud.
pppp
Postitusi: 60
Liitunud: 02 Veebr 2009 14:27
Asukoht: Tallinn

Re: Üleskutse! Mossed eestimaal!

Postitus Postitas pppp »

easyrider kirjutas:Ehtsat 408't nägin viimati liiga kaua aega tagasi.
Konkreetset isendit võid pea alati näha, kui Espak lahti on. Varem oli valge, aga eks igapäevane aastaringne kasutamine jätab omad jäljed...
Vasta