AZLK 2140 1979 easyrider

Kirjuta oma mossest ja kommenteeri teiste omasid
Foorumi reeglid
Palume teha teema pealkiri alljärgnevalt:

Auto tootja, mudel, aasta, omaniku fooruminimi.
Näiteks: AZLK 2140 1978 mossekutt

Auto teema peab olema sisukas, ning soovitatav on lisada ka pildid autost! Ei ole huvitav lugeda teemat -> Mul on punane mosse. Äge auto on.

NB! AINULT MOSSED!!!
Suletud
Kasutaja avatar
easyrider
Postitusi: 128
Liitunud: 18 Aug 2009 21:57
Asukoht: Muuga

Re: AZLK 2140 1979 easyrider

Postitus Postitas easyrider »

moskiito kirjutas:vb tõesti aga sinna on tehase poolt gabariidid ehitatud ja selle vastu meie suurt midagi teha ei saa.
Tegelikult saaksime elektriskeemi ümber ehitada... :D ARK seda ju ei keela?
Aga jah, ma ei väsi iial imestamast Vene inseneride mõttelennu üle.
Kunagi oli mul heleroheline 2140...
Kasutaja avatar
viirusboy
Postitusi: 1042
Liitunud: 11 Mai 2009 22:56
Asukoht: Läänemaa

Re: AZLK 2140 1979 easyrider

Postitus Postitas viirusboy »

Ilmselt külmataat lukustab hoolega uksi ja luuke.
vähemalt midagi vargavastast... Patendeerige see idee (Y)
Moskvits - see on haigus, mida pole võimalik ravida. Peita saab ainult sümptomeid.
Kasutaja avatar
easyrider
Postitusi: 128
Liitunud: 18 Aug 2009 21:57
Asukoht: Muuga

Re: AZLK 2140 1979 easyrider

Postitus Postitas easyrider »

viirusboy kirjutas:
Ilmselt külmataat lukustab hoolega uksi ja luuke.
vähemalt midagi vargavastast... Patendeerige see idee (Y)
Juba tehtud! :lol
:err Külmataat passib ahelais garaaži kõrval, et sissemurdjatele vastu pead virutada. :lol
Kunagi oli mul heleroheline 2140...
Kasutaja avatar
easyrider
Postitusi: 128
Liitunud: 18 Aug 2009 21:57
Asukoht: Muuga

Re: AZLK 2140 1979 easyrider

Postitus Postitas easyrider »

Pikk talv on nüüd seljataga ja lumi sulanud. Ma ei pidanud enam vastu ja külastasin Mosset. Käima läks ta kenasti, tegin ka paar tiiru. Kuna sain üle pika aja sõita, kujunes sõit üle tunni pikaks. Hooaeg algab siis ka minu jaoks. :) Tõenäoliselt hakkan taas temaga koolis käima. Tõsi, järgmine nädal on juba lõpukell, nii et kuigi kaua ei saa teha sedagi. Ei tea, kas riskin temaga ka lõpueksameid tegema sõita? :lol
Kunagi oli mul heleroheline 2140...
Kasutaja avatar
easyrider
Postitusi: 128
Liitunud: 18 Aug 2009 21:57
Asukoht: Muuga

Re: AZLK 2140 1979 easyrider

Postitus Postitas easyrider »

Käisin eile ka Türisalu Pangas. :)
Pilt

Täna tõin Mosse maalt koju. Mõni vahepeatus oli ka.
Pilt

Siin on ka moblaga tehtud kole paha kvaliteediga video, aga peaks mingi aimduse häälest saama, ma nimelt keerasin tol hetkel raadio kinni.

Üldiselt sõidab hästi, hinge kinni ei tõmba nagu sügisel. Miks küll see kadunud on?? (Aga hea ju!) Siis sai ka "suurremont" ette võetud - nimelt juhiukse lukk oli kinni kiilunud. Ei tahaks küll, et mingid jumbud uksed lahti kangutavad ja asju pätsama kukuvad. Aga pärast veidi kangutamist ja lukuvedelikuga niisutamist, mis hõlmas ka ukse lammutamise, sai korda. Esmaspäeval lähen seega autoga kooli. Aga tuju on HEA! :beer
Kunagi oli mul heleroheline 2140...
Kasutaja avatar
Edel
Postitusi: 1666
Liitunud: 07 Veebr 2009 23:15
Asukoht: Jüri,Harjumaa
Kontakt:

Re: AZLK 2140 1979 easyrider

Postitus Postitas Edel »

easyrider kirjutas:Siin on ka moblaga tehtud kole paha kvaliteediga video, aga peaks mingi aimduse häälest saama, ma nimelt keerasin tol hetkel raadio kinni. :beer
Tagasild ka undab? Tausal kostab nagu sellist omapärast undamist kiirusel 110-120 või video vilets kvaliteet moonutab? Mul eelmisel Mossel ka üksvahe sild undas,eriti hästi oli seda kuulda just eelmainitud kiirusel.
M410
Postitusi: 213
Liitunud: 03 Veebr 2009 02:40

Re: AZLK 2140 1979 easyrider

Postitus Postitas M410 »

Edel kirjutas:
easyrider kirjutas:Siin on ka moblaga tehtud kole paha kvaliteediga video, aga peaks mingi aimduse häälest saama, ma nimelt keerasin tol hetkel raadio kinni. :beer
Tagasild ka undab? Tausal kostab nagu sellist omapärast undamist kiirusel 110-120 või video vilets kvaliteet moonutab? Mul eelmisel Mossel ka üksvahe sild undas,eriti hästi oli seda kuulda just eelmainitud kiirusel.
See teatud kiirusel tagasilla difri undamine on Moskvitšitel sihuke teada-tuntud kaasasündinud "haigus".
Ega sinna midagi teha eriti ei saa. Isegi siis, kui õlitase on normis. Hammasratastel kulub pealmine kiht maha ja hakkabki see ulgumine pihta.
Vanema generatsiooni esindajatega rääkides olen kuulnud, et osad tegelased, kes oma autot millalgi N.Liidu ajal müüa soovisid, panid difri sisse saepuru, et seda "ulumist" vähendada.
Mõnda aega pidi vaikne olema, aga mida see kokkukeeratud mögin diferentsaalile teha võis, võib ainult oletada.
Kasutaja avatar
easyrider
Postitusi: 128
Liitunud: 18 Aug 2009 21:57
Asukoht: Muuga

Re: AZLK 2140 1979 easyrider

Postitus Postitas easyrider »

Ma pole häält sellise "pilguga" kuulanudki. Ma arvasin, et Mossel ongi selline spetsiifiline hääl. :)

Ja mõned päevad tagasi sai käidud mingil peol klassivenna pool. Siis mõned tegelased tarvitasid seda va kraami üle oma võimete ja üks neist otsustas ka katusel ära käia. Nüüd on seal mõningane värvikahjustus peale mõlgi väljalöömist. Sel hetkel oli närv ikka must küll... :angry

Eile sain ka parema esiratta korda (enne oli all varuratas). Talvel tühjaks vajunud ratas vajas lihtsalt velje ja rehvi kokkupuutekohtades tihendamist. Mis oleks hea vahend ilukilpide ära saamiseks? Ma küll ei viitsi labidat igapäevaselt kaasas vedama hakata.
Kunagi oli mul heleroheline 2140...
Varblane
Postitusi: 153
Liitunud: 01 Apr 2009 01:36
Asukoht: Tallinn,Nõmme
Kontakt:

Re: AZLK 2140 1979 easyrider

Postitus Postitas Varblane »

Wtf? molli kütsid ikka sellise teo eest? Tema masina katuse trampisid ka sisse ikka eks? Oi ma oleks vaeseomaks peksnud ilmselt selle tüübi.Olgu kasvõi parim sõber...

Kas mossel originaal varuratta teine ots pole kilbi eemaldamiseks mõeldud?Ka oli vist mingi lehtmetallist meisel vms kaasas tehasest mis oligi kilbi eemaldamiseks mõeldud.
Gardaan,keneraator,garba,tüüs,garter........
Kasutaja avatar
Martpoiss
Postitusi: 475
Liitunud: 29 Mär 2010 12:26

Re: AZLK 2140 1979 easyrider

Postitus Postitas Martpoiss »

Ilukilpe saab väga edukalt ära lüüa pealt suurema kruvikeerajaga. Ma ei saa aru küll mida Varblane selle "originaal varuratta teine ots" all mõtles aga veljevõtmega eriti hästi ei saa igatahes :P
Suletud