IZ 412 1975 Jartmok

Kirjuta oma mossest ja kommenteeri teiste omasid
Foorumi reeglid
Palume teha teema pealkiri alljärgnevalt:

Auto tootja, mudel, aasta, omaniku fooruminimi.
Näiteks: AZLK 2140 1978 mossekutt

Auto teema peab olema sisukas, ning soovitatav on lisada ka pildid autost! Ei ole huvitav lugeda teemat -> Mul on punane mosse. Äge auto on.

NB! AINULT MOSSED!!!
Vasta
Kasutaja avatar
moskiito
Postitusi: 2880
Liitunud: 01 Veebr 2009 21:21
Asukoht: virtsu

Re: IZ 412 1975 Jartmok

Postitus Postitas moskiito »

jartmok kirjutas:
moskiito kirjutas:sul veel vanem pidurivõimendi peal.

on teine ka töökorras?
Selline P.võimendi on minul orginaal ja ei mõista mis teisest sa räägid, seda on vaid üks :D
vanem tüüp võimendi on paremal pool kapoti all ja uuem on vasakul pool
Tüüpiline tarbimisühiskond. Vahet pole, kui asi on vana, vahetame kogu kupatuse välja, mis siis et asi on korralik. Ei komentaari.
Kasutaja avatar
Neeme
Postitusi: 291
Liitunud: 04 Veebr 2009 23:04
Asukoht: Kuressaare

Re: IZ 412 1975 Jartmok

Postitus Postitas Neeme »

moskiito kirjutas:vanem tüüp võimendi on paremal pool kapoti all ja uuem on vasakul pool
Ära aja asja nii keeruliseks. Mossel on tavaliselt peal üksainus võimendi ja see kas asub:
a) vanal tüübil eraldi kundepoolses küljes;
b) uuel tüübil juhipool ja otse ühenduses piduri peasilindriga.
Ise olen mõlemaid remontinud ja saanud töötama. Muidugi on probleem selles, et tagavaraosadena on mõtekam kasutada vanu nõukogudeaegseid detaile, sest praeguste kvaliteet on BS. Kummimansetid on küll tehtud põõsa tagant leitud kondoomist. Näiteks mina olen tagasi pistnud 25 aastat vanu mansette, kuna need olid tunduvalt kabedamad. Uued on üliõrnad.

Aga ma peaks ütlema, et hirmsa tahtmise, sooja garaazi, vajalike tööriistade ja sobiliku tooriku korral saab imelisi asju korda saata. Ma ei tea, kas ma mõne oma vanaautoga saan sellisesse koralikkuse astmesse, mille kohta võiks öelda, et nagu tehasest tulnud. Õigemini paremaks veel, sest tehasest tulnud Mosset ma olen pidanud ja korralikku oli seal vähe.
Aga seniks jõudu Mossemeestele ilusate unujuttude kirjutamisel. Nii mõnigi loeb enne koikusse pugemist neid lugusid ja siis läheb unistama :)
jartmok
Postitusi: 316
Liitunud: 15 Dets 2009 14:38

Re: IZ 412 1975 Jartmok

Postitus Postitas jartmok »

Õhtust.

Küsin siis targematelt nõu. Masina 412 armatuuris pesitseb siis raadio mis kahjuks mängib vaid AM sagedust.
Kas on võimalik, et sellise samasuguse väljanägemisega makke on veel, kuid uuema väljalaske ja FM sagedusega?
Kust võiks asjakohast infot saada, nn kerimise jne AM-ilt FM-ile?
Või on kellegil müüa samasugune makk FM sagedusel.

Pilt:

Pilt

Jartmok.
Kasutaja avatar
Neeme
Postitusi: 291
Liitunud: 04 Veebr 2009 23:04
Asukoht: Kuressaare

Re: IZ 412 1975 Jartmok

Postitus Postitas Neeme »

Tegu peaks olema vana Ural-Avtoga. Ma usun, et sisu on enam-vähem sama, mis uuematel variantidel. Minu 1990 aasta raadio tehti väga ilusasti FM'i peale ümber. See oli kusagil '90 keskel. Toimib siiani. Aga see mees, kes selle tegi, teda ma ei ole viimasel ajal näinud, muidu küsiks.
jartmok
Postitusi: 316
Liitunud: 15 Dets 2009 14:38

Re: IZ 412 1975 Jartmok

Postitus Postitas jartmok »

Neeme kirjutas:Tegu peaks olema vana Ural-Avtoga. Ma usun, et sisu on enam-vähem sama, mis uuematel variantidel. Minu 1990 aasta raadio tehti väga ilusasti FM'i peale ümber. See oli kusagil '90 keskel. Toimib siiani. Aga see mees, kes selle tegi, teda ma ei ole viimasel ajal näinud, muidu küsiks.
Kuressaare on natukene kauge,mõeldes seda meest. Muidu oleks hädasti vaja sellist oskustega mees, vajadusle otsin ükskõik mis Eestimaa nurgast üles. Ehk oleks võimalik siiski viia mind nn väärtuslik info juude ja ka kodumaist raadiot kuulata :D
Kasutaja avatar
saarlane
Postitusi: 299
Liitunud: 03 Veebr 2009 14:20
Asukoht: Saaremaa
Kontakt:

Re: IZ 412 1975 Jartmok

Postitus Postitas saarlane »

vöta lahti elfa elektroonika foorum ja küsi.
Aitan Ebay'st asju tellida.
Kasutaja avatar
mossejumal
Postitusi: 620
Liitunud: 10 Okt 2009 10:38

Re: IZ 412 1975 Jartmok

Postitus Postitas mossejumal »

jartmok kirjutas:Õhtust.

Küsin siis targematelt nõu. Masina 412 armatuuris pesitseb siis raadio mis kahjuks mängib vaid AM sagedust.
Kas on võimalik, et sellise samasuguse väljanägemisega makke on veel, kuid uuema väljalaske ja FM sagedusega?
Kust võiks asjakohast infot saada, nn kerimise jne AM-ilt FM-ile?
Või on kellegil müüa samasugune makk FM sagedusel.

Pilt:

Pilt

Jartmok.
Kuule,aga Kosel peaks ka üks tegija olema.
jartmok
Postitusi: 316
Liitunud: 15 Dets 2009 14:38

Re: IZ 412 1975 Jartmok

Postitus Postitas jartmok »

[/quote]Kuule,aga Kosel peaks ka üks tegija olema.[/quote]

Tean, juba uurin.
Kasutaja avatar
mossejumal
Postitusi: 620
Liitunud: 10 Okt 2009 10:38

Re: IZ 412 1975 Jartmok

Postitus Postitas mossejumal »

jartmok kirjutas:
Kuule,aga Kosel peaks ka üks tegija olema.[/quote]

Tean, juba uurin.[/quote]

Mingi Tiit Luhi,teeb ja äkki keegi veel.
Kasutaja avatar
raigo1989
Postitusi: 20
Liitunud: 23 Juul 2009 14:19

Re: IZ 412 1975 Jartmok

Postitus Postitas raigo1989 »

mis sa rooliga teed? Lased üle nahatada ?
407. 1962a. peagi saabub sinu elutee aga niikaua
Vasta