IZ 412 1975 Jartmok

Kirjuta oma mossest ja kommenteeri teiste omasid
Foorumi reeglid
Palume teha teema pealkiri alljärgnevalt:

Auto tootja, mudel, aasta, omaniku fooruminimi.
Näiteks: AZLK 2140 1978 mossekutt

Auto teema peab olema sisukas, ning soovitatav on lisada ka pildid autost! Ei ole huvitav lugeda teemat -> Mul on punane mosse. Äge auto on.

NB! AINULT MOSSED!!!
Vasta
Kasutaja avatar
SanderV
Postitusi: 2240
Liitunud: 21 Dets 2009 01:55

Re: IZ 412 1975 Jartmok

Postitus Postitas SanderV »

SanderV kirjutas:vaatasin et enamus asju sul lastud relakaga puhtaks, kuid kuidas sa sillad lasid? liivapritsiga?
no sorri benapaak kyll sellise väljanägemisegapolnud et see oleks liiva vmiganes pritsis k2ind
Kasutaja avatar
stern100
Postitusi: 3333
Liitunud: 26 Juun 2009 09:27
Telefon: 56678989
Asukoht: Läänemaa, Palivere

Re: IZ 412 1975 Jartmok

Postitus Postitas stern100 »

SanderV kirjutas:
SanderV kirjutas:vaatasin et enamus asju sul lastud relakaga puhtaks, kuid kuidas sa sillad lasid? liivapritsiga?
no sorri benapaak kyll sellise väljanägemisegapolnud et see oleks liiva vmiganes pritsis k2ind
Kus sa nägid puhtaks aetud penapaaki siin? 19.nendal lk.l on juba bensiinipaak krundi all. Ja öeldi et kõik asjad, mis piltidel, käisid haavlipritsis.
Ravimatu haigus nimega Moskvich. Hetkel 5 x 412 , 2715, 426E, 2126, 408 pluss palju doonoreid.

Kokku omanud 121 erinevat mosset.

Hoiame mosse rallikultuuri elus!


Meie tegemised rallirajal
Ootame toetajaid meie tegemistele rallispordis!
Kasutaja avatar
Neeme
Postitusi: 291
Liitunud: 04 Veebr 2009 23:04
Asukoht: Kuressaare

Re: IZ 412 1975 Jartmok

Postitus Postitas Neeme »

moskiito kirjutas:ära võtta seda norimisena, lihtsalt minu silmis on amort jooksev kulu, eriti venemaa toodang. Kui auto igapäevaselt sõidab kehval teel, siis tavaline et mossel 1 jooks amorte aastas läheb.
Ma eelistan teist tooni amorte all näha :D praegugi ilusad punakas kollased amordid all, ühed vanad korralikud bilsud mis ma sain ühe mosseliiga mehe käest soodukaga. :auto
Mina näiteks küll oma '74 aasta omale ei kavatse praegu poes müüdavaid alla panna. Pigem otsin vana originaali, kuigi küljes olevatel mingit viga ei näe. Las see masin tuigub ja kõigub - ongi huvitav (ja mugav). Pealekauba näiteks mina ei taha sellega mingit rallit korraldada. Kui ma oma puna-musta Moskiito jupid mandrilt üles leian (loodan, et puna-must numbrimärk "Moskiito" on ka alles), siis sealt tuleb kiirsõidu-Mosse. Vat sellele lähevad sini-kollased alla (kui need veel alles on).
Aga need kaks Mosset on kaks erinevat asja. Esimesena mainitud Mosse on ikkagi pühapäeva auto, mis hakkab ainult ilusat ilma nägema. Teisest tuleb seiklusauto.
Kasutaja avatar
stern100
Postitusi: 3333
Liitunud: 26 Juun 2009 09:27
Telefon: 56678989
Asukoht: Läänemaa, Palivere

Re: IZ 412 1975 Jartmok

Postitus Postitas stern100 »

Mina ei oskagi midagi eelistada, aga enda mossele panen alla ikka mingid lääne gaasikad, kui peale muude asjade tegemist raha üle jääb. Normaalse gaasika saab juba al.300 eeguga kätte, tasub ikka ära kui igapäevaselt sõita. Aga pühapäevaautodel on vene amordid ikka paremad, saab korraliku mosse fiilingu :D
Ravimatu haigus nimega Moskvich. Hetkel 5 x 412 , 2715, 426E, 2126, 408 pluss palju doonoreid.

Kokku omanud 121 erinevat mosset.

Hoiame mosse rallikultuuri elus!


Meie tegemised rallirajal
Ootame toetajaid meie tegemistele rallispordis!
Kasutaja avatar
SanderV
Postitusi: 2240
Liitunud: 21 Dets 2009 01:55

Re: IZ 412 1975 Jartmok

Postitus Postitas SanderV »

SanderV kirjutas:
SanderV kirjutas:vaatasin et enamus asju sul lastud relakaga puhtaks, kuid kuidas sa sillad lasid? liivapritsiga?
no sorri benapaak kyll sellise väljanägemisegapolnud et see oleks liiva vmiganes pritsis k2ind
19 lk 1mene pilt.. kui see on pritsis k2inud siis ma ei tea.. see on läikiv mingi asi seal aga pritsis jääb tavaliselt asi hall ja matt..
Kasutaja avatar
SanderV
Postitusi: 2240
Liitunud: 21 Dets 2009 01:55

Re: IZ 412 1975 Jartmok

Postitus Postitas SanderV »

igatahes edu.. tahaks juba pilte kerest ja kogu valmis asjades tka näha.. endal ka plaanis see kevad üks mosse põhjalikumalt üle teha
jartmok
Postitusi: 316
Liitunud: 15 Dets 2009 14:38

Re: IZ 412 1975 Jartmok

Postitus Postitas jartmok »

SanderV kirjutas:igatahes edu.. tahaks juba pilte kerest ja kogu valmis asjades tka näha.. endal ka plaanis see kevad üks mosse põhjalikumalt üle teha
Mees, ma loodan, et need sinu ettevõtmis sõnad ei ole tühi paljad vaid ka reaalselt teed. Neid kes lubavad siin aasta või kes teab mis aja pärast teha nn suure linna tuleb tihti välja et pole mitte miskit sündinud.
jartmok
Postitusi: 316
Liitunud: 15 Dets 2009 14:38

Re: IZ 412 1975 Jartmok

Postitus Postitas jartmok »

Töö käib.

Täna jälle masina juures. Sain lehtvedrud tagasilla külge ilusti kinni aga selgus, et kõik ikka liiga hästi minna ei saa. Omasin vanast ajast tagapidurite silindreid kuid kui paigaldama hakkasin selgus, et väiksemad jne, ei sobi. See nali röövib jälle veidikene aga pole hullu. Siis selgus, et kakas kinnitust on puudu, et lehtvedu ots põhja külge kinnitada. Olin ajameeldusest unustanud need uued sebida. Lõpuks mõtlesin üldse et panen esisilla hoovastiku need puksid või noh liigendid kokku.
No kui pole õigeid tööriistu sellis töö jaoks siis ikka tulevad ropud sõnad imekiirelt huultele. Ühesõnaga räigelt keppi, põlend närve ja tehtud saigi.

Kõik sai pandud.
Pilt

OSTAN NEED KAKS LEHTVEDRU OTSAKINNITUST KERE KÜLGE. Väga oleks vaja, ehk on lahkeid klubilisi :)
Pilt

Jartmok
Killa
Postitusi: 168
Liitunud: 08 Veebr 2009 00:04

Re: IZ 412 1975 Jartmok

Postitus Postitas Killa »

Jap neid pukse seal liigendis päris mõnus vahetada, ise suure vihaga(peale veriseid nukke), surusin kruustangide vahel lihtsalt tuimalt sisse need.

Aga ikka vägev viitsimine.Edu ja, et viitsimine ei raugeks :beer
Kasutaja avatar
saarlane
Postitusi: 299
Liitunud: 03 Veebr 2009 14:20
Asukoht: Saaremaa
Kontakt:

Re: IZ 412 1975 Jartmok

Postitus Postitas saarlane »

Sa räägi parem, mismoodi sa need lehtvedru poldid sealt kätte said? Mul olid ikka nii tuugad, et pidin ära löhkuma...
Aitan Ebay'st asju tellida.
Vasta