IZ 412 1975 Jartmok

Kirjuta oma mossest ja kommenteeri teiste omasid
Foorumi reeglid
Palume teha teema pealkiri alljärgnevalt:

Auto tootja, mudel, aasta, omaniku fooruminimi.
Näiteks: AZLK 2140 1978 mossekutt

Auto teema peab olema sisukas, ning soovitatav on lisada ka pildid autost! Ei ole huvitav lugeda teemat -> Mul on punane mosse. Äge auto on.

NB! AINULT MOSSED!!!
Vasta
M410
Postitusi: 213
Liitunud: 03 Veebr 2009 02:40

Re: IZ 412 1975 Jartmok

Postitus Postitas M410 »

jartmok kirjutas: Eesmärk polnud mul kedagi solvata vaid tahaks, et siit foorumist mõnigi või siis rohkem inimest oma masinad korda teeksid.

See on vast rohkem igaühe enda otsustada, kui palju aega ta oma masina peale kulutab või kuna ta selle kallal tegutseb.
Kasutaja avatar
moskiito
Postitusi: 2880
Liitunud: 01 Veebr 2009 21:21
Asukoht: virtsu

Re: IZ 412 1975 Jartmok

Postitus Postitas moskiito »

rahu!!
miks peaksime teine teise pihta poriga loopima.
:auto rahus ja tehke mõned :beer
Tüüpiline tarbimisühiskond. Vahet pole, kui asi on vana, vahetame kogu kupatuse välja, mis siis et asi on korralik. Ei komentaari.
jartmok
Postitusi: 316
Liitunud: 15 Dets 2009 14:38

Re: IZ 412 1975 Jartmok

Postitus Postitas jartmok »

M410 kirjutas:
jartmok kirjutas: Eesmärk polnud mul kedagi solvata vaid tahaks, et siit foorumist mõnigi või siis rohkem inimest oma masinad korda teeksid.

See on vast rohkem igaühe enda otsustada, kui palju aega ta oma masina peale kulutab või kuna ta selle kallal tegutseb.
Miks sa oma aega siis üldse siia minu teemasse raiskad, kas mõtetu polnud su postitus?
M410
Postitusi: 213
Liitunud: 03 Veebr 2009 02:40

Re: IZ 412 1975 Jartmok

Postitus Postitas M410 »

jartmok kirjutas:
M410 kirjutas:
jartmok kirjutas: Eesmärk polnud mul kedagi solvata vaid tahaks, et siit foorumist mõnigi või siis rohkem inimest oma masinad korda teeksid.

See on vast rohkem igaühe enda otsustada, kui palju aega ta oma masina peale kulutab või kuna ta selle kallal tegutseb.
Miks sa oma aega siis üldse siia minu teemasse raiskad, kas mõtetu polnud su postitus?
Oma eelmise lausega ma pidasin silmas pigem neid Mosseklubi tegelasi, kellede tegevus vähemal või rohkemal määral oma hobiauto kallal näib millegipärast just sind kõige rohkem häirivat, et nad ei tegele asjaga nii entusiastlikult, võrreldes sinuga.

Senimaani polnud siin mitte kellelgi teise klubiliikme kohta sellisel tasandil ütlemist, kes kui kiiresti ja mis ajaks peaks mingi tööga valmis saama, kuni sa hakkasid siin esimesena õiendama küll kodulehe valmimise asjus, miks need asjad venivad jne. ja lõpetades üldise suhtumisega teistesse, et "asi on tahtmises ja vabandused on laiskuse varjamine."

Ma ütlesin sulle juba korra, et see, et sul on antud momendil nii ajalisi kui ka muid võimalusi oma auto kallal tegeleda, ei anna sulle mingit õigust hakata siin teisi enda mõõdupuu järgi laiskadeks või saamatuteks sõimama.

Nii et lõpeta oma see isehakanud roodukomandöri mentaliteet ära ja käitu täiskasvanud inimese moodi.
Kasutaja avatar
saarlane
Postitusi: 299
Liitunud: 03 Veebr 2009 14:20
Asukoht: Saaremaa
Kontakt:

Re: IZ 412 1975 Jartmok

Postitus Postitas saarlane »

miks vedrud kile sees on?
Aitan Ebay'st asju tellida.
jartmok
Postitusi: 316
Liitunud: 15 Dets 2009 14:38

Re: IZ 412 1975 Jartmok

Postitus Postitas jartmok »

M410 kirjutas:
jartmok kirjutas:
M410 kirjutas:
jartmok kirjutas: Eesmärk polnud mul kedagi solvata vaid tahaks, et siit foorumist mõnigi või siis rohkem inimest oma masinad korda teeksid.

See on vast rohkem igaühe enda otsustada, kui palju aega ta oma masina peale kulutab või kuna ta selle kallal tegutseb.
Miks sa oma aega siis üldse siia minu teemasse raiskad, kas mõtetu polnud su postitus?
Oma eelmise lausega ma pidasin silmas pigem neid Mosseklubi tegelasi, kellede tegevus vähemal või rohkemal määral oma hobiauto kallal näib millegipärast just sind kõige rohkem häirivat, et nad ei tegele asjaga nii entusiastlikult, võrreldes sinuga.

Senimaani polnud siin mitte kellelgi teise klubiliikme kohta sellisel tasandil ütlemist, kes kui kiiresti ja mis ajaks peaks mingi tööga valmis saama, kuni sa hakkasid siin esimesena õiendama küll kodulehe valmimise asjus, miks need asjad venivad jne. ja lõpetades üldise suhtumisega teistesse, et "asi on tahtmises ja vabandused on laiskuse varjamine."

Ma ütlesin sulle juba korra, et see, et sul on antud momendil nii ajalisi kui ka muid võimalusi oma auto kallal tegeleda, ei anna sulle mingit õigust hakata siin teisi enda mõõdupuu järgi laiskadeks või saamatuteks sõimama.

Nii et lõpeta oma see isehakanud roodukomandöri mentaliteet ära ja käitu täiskasvanud inimese moodi.

Kriitika on edasiviiv jõud ja sina ära kohe jonnima hakka kui keegi kontvõõras oma teemas iriseb.
jartmok
Postitusi: 316
Liitunud: 15 Dets 2009 14:38

Re: IZ 412 1975 Jartmok

Postitus Postitas jartmok »

saarlane kirjutas:miks vedrud kile sees on?
Kui sillad koos, lähevad mõlemad (esi/taga) sillad kilesissse. Teades mind ja minu tegemisis säiliksid need sellises pakendis kauem. Küll tulevad küljekarpide vahetus jne jne. Seniks kui enamus valmis auto juures eemaldan ka kiled.
Kasutaja avatar
A.Roosenberg
Postitusi: 204
Liitunud: 30 Okt 2009 21:35
Asukoht: Tallinn, Keila, Läänemaa

Re: IZ 412 1975 Jartmok

Postitus Postitas A.Roosenberg »

Tekib tunne, et sellest masinast tuleb parem, kui see uuest peast oli :hail
Palju edu sulle selle masinaga veelkord !
"2140"
jartmok
Postitusi: 316
Liitunud: 15 Dets 2009 14:38

Re: IZ 412 1975 Jartmok

Postitus Postitas jartmok »

A.Roosenberg kirjutas:Tekib tunne, et sellest masinast tuleb parem, kui see uuest peast oli :hail
Palju edu sulle selle masinaga veelkord !
Tahaks ise ka loota ja püüdlen selles suunas.
Tänaseks olen uurinud tiba põhja veel kriitilise pilguga, tuleb mõnda kohta veidike mastiksit panna. Salongi oleks vaja püstoliga pritsida, et saada ühtlane ja talutav must pind. Seda tuleks teostada enne värvimist.
Värvimisega on lood sellised, et kui kere uksed jne saavad värvitud siis soetan seda mullidega kilet, ehk mida kasutatakse kergesti katki minevat kaupa. Mässin uksed, kapoti ja muud eemaldatavad vidinad kenasti ja kindlalt sinna sisse, et värv ka säiliks. Ehk siis uksed jne lähevad viimaste detailidena masina külge. Teades mind on selline lahendus värvile parim.
Aga enne tuleb sinnani jõuda, loodetavasti pole see kaugel.
Kasutaja avatar
raigo1989
Postitusi: 20
Liitunud: 23 Juul 2009 14:19

Re: IZ 412 1975 Jartmok

Postitus Postitas raigo1989 »

Mis sa mootori ka kastiga teed? lammutad ka laiali ? või jätad sellised nagu nad olid.
407. 1962a. peagi saabub sinu elutee aga niikaua
Vasta