kas kellelgi on 2140nele mõeldud veokolmnurgast pilte?

Üldised probleemid mossega
Kasutaja avatar
SanderV
Postitusi: 2240
Liitunud: 21 Dets 2009 01:55

kas kellelgi on 2140nele mõeldud veokolmnurgast pilte?

Postitus Postitas SanderV »

paluks siia siis
Kasutaja avatar
stern100
Postitusi: 3333
Liitunud: 26 Juun 2009 09:27
Telefon: 56678989
Asukoht: Läänemaa, Palivere

Re: kas kellelgi on 2140nele mõeldud veokolmnurgast pilte?

Postitus Postitas stern100 »

Mina lasin kohalikul külamehel kiiresti ühe valmis suristada. Ei ole küll suurem asi aga ajab asja ära.
Kuna kärukonksu on igal pool tarvis siis seda sellel hetkel küljes ei ole. Ainus jama on see et selle kolmnurgaga ei saa vedada mosu siis, kui vedaja on väga kõrge auto :D Tõstis natuke esistanget ülespoole.

Ja nagu ka näed, on kolmnurk pikk umbes 135 cm(all on 9 korda 15cm lauda)


Pilt


Siin jäi küll vale asi fookusesse aga ehk saad põhimõttest aru ikka, mis kujuga materjalist on tehtud.

Pilt
Ravimatu haigus nimega Moskvich. Hetkel 4 x 412 , 2715, 426E, 2126 pluss palju doonoreid.

Kokku omanud 115 erinevat mosset.

Hoiame mosse rallikultuuri elus!


Meie tegemised rallirajal
Ootame toetajaid meie tegemistele rallispordis!
Kasutaja avatar
SanderV
Postitusi: 2240
Liitunud: 21 Dets 2009 01:55

Re: kas kellelgi on 2140nele mõeldud veokolmnurgast pilte?

Postitus Postitas SanderV »

pmts vinkelrauast tehtud jah?... see pulk seal mis käib läbi nende vinkelraudade? yhest otsast ainult kinni keeratud?

kas selline veokolmnurk kuidagi veetavat autot ei hakka painutama? või käib sõidu ajal ilusti mosse rattad selles suunas kuhu keerad? ja kas ohtu pole et kuidagi võib mosse selle kyljest lahti pääseda sõidu ajal? :D
Kasutaja avatar
SanderV
Postitusi: 2240
Liitunud: 21 Dets 2009 01:55

Re: kas kellelgi on 2140nele mõeldud veokolmnurgast pilte?

Postitus Postitas SanderV »

ja missugusest sul see on tehtud kuhu onksukinnitus l2heb? mingi suurem ja paksem metall?
Kasutaja avatar
stern100
Postitusi: 3333
Liitunud: 26 Juun 2009 09:27
Telefon: 56678989
Asukoht: Läänemaa, Palivere

Re: kas kellelgi on 2140nele mõeldud veokolmnurgast pilte?

Postitus Postitas stern100 »

SanderV kirjutas:pmts vinkelrauast tehtud jah?... see pulk seal mis käib läbi nende vinkelraudade? yhest otsast ainult kinni keeratud?

kas selline veokolmnurk kuidagi veetavat autot ei hakka painutama? või käib sõidu ajal ilusti mosse rattad selles suunas kuhu keerad? ja kas ohtu pole et kuidagi võib mosse selle kyljest lahti pääseda sõidu ajal? :D
Vinkelraud jah. Pulk on täisraud, ühest otsast kinni, ära ei saa kudagi tulla, stopper on ka kaelas.
Veetavat autot painutada küll ei saa sest konks annab ju liikuma ikka munaka otsas :D Mul see jama et mul 2140-nel rattad lääpa lastud ja siis ei keera need nii hästi midagi, istun ikka ise roolis ja aitan nats kaasa. Talvel ei taha rattad üldse sõna kuulata kui ise kaasa ei aita. Suvel, tavalist mosu saab väga edukalt vedada. Ja lahti küll mosu tulla ei saa kui sul just kinnituskõrv poolraami küljest ära ei murdu. Kärukonksu ots on ika tavaline, ei ole paksem.

Vedaja peab ka ettevaatlik olema kui esimest korda auto sappa võtab :D esiveoga kruusa peal suht naljakas, tagaveoga ohtlik kui sussi ringi võtab ja mosu rattad kaasa ei keera. Mul vedajaks autoks 4x4 Skoda Octavia Combi nii et sellega muret ei ole. Ei tee teist nägugi kas kiilaka jää peal või asfaldi peal, tirib ikka mosset sinna kus ise läheb :D
Ravimatu haigus nimega Moskvich. Hetkel 4 x 412 , 2715, 426E, 2126 pluss palju doonoreid.

Kokku omanud 115 erinevat mosset.

Hoiame mosse rallikultuuri elus!


Meie tegemised rallirajal
Ootame toetajaid meie tegemistele rallispordis!
Kasutaja avatar
SanderV
Postitusi: 2240
Liitunud: 21 Dets 2009 01:55

Re: kas kellelgi on 2140nele mõeldud veokolmnurgast pilte?

Postitus Postitas SanderV »

saad sa mulle ligidalt sellest rauast pilti teha mille kyljes konksukinnitus on ja nendest kinnitustest mis mosse kylge l2hevad?
Kasutaja avatar
stern100
Postitusi: 3333
Liitunud: 26 Juun 2009 09:27
Telefon: 56678989
Asukoht: Läänemaa, Palivere

Re: kas kellelgi on 2140nele mõeldud veokolmnurgast pilte?

Postitus Postitas stern100 »

Eks ikka. Homme teen.
Ravimatu haigus nimega Moskvich. Hetkel 4 x 412 , 2715, 426E, 2126 pluss palju doonoreid.

Kokku omanud 115 erinevat mosset.

Hoiame mosse rallikultuuri elus!


Meie tegemised rallirajal
Ootame toetajaid meie tegemistele rallispordis!
jartmok
Postitusi: 316
Liitunud: 15 Dets 2009 14:38

Re: kas kellelgi on 2140nele mõeldud veokolmnurgast pilte?

Postitus Postitas jartmok »

Tervist.

Härra, kes sa omad seda kolmnurga kujulist jäikühendust. Ma arvan, et mitte ainult mina vaid ka paljud Teised foorumi kaaslased oleksid Teile tänulik kui oleks võimalik konkreetsest kolnurgast korralikku joonis teha. Selline joonis muudaks isehakkajatele elu kergemaks, meisterdaks ise samuti. Jään ootama Teie vastust.



Jartmok
Kasutaja avatar
SanderV
Postitusi: 2240
Liitunud: 21 Dets 2009 01:55

Re: kas kellelgi on 2140nele mõeldud veokolmnurgast pilte?

Postitus Postitas SanderV »

ma ei saa pildilt aru kas see metall on sul seal nagu l_ kujuline või on see l_l kujuline
Kasutaja avatar
SanderV
Postitusi: 2240
Liitunud: 21 Dets 2009 01:55

Re: kas kellelgi on 2140nele mõeldud veokolmnurgast pilte?

Postitus Postitas SanderV »

ma väikest viisi midaig joonistasin.. aga täpsemad mõõdud peab omanik ise panema...

Pilt
Vasta