iz 2715 1989 mossejumal

Kirjuta oma mossest ja kommenteeri teiste omasid
Foorumi reeglid
Palume teha teema pealkiri alljärgnevalt:

Auto tootja, mudel, aasta, omaniku fooruminimi.
Näiteks: AZLK 2140 1978 mossekutt

Auto teema peab olema sisukas, ning soovitatav on lisada ka pildid autost! Ei ole huvitav lugeda teemat -> Mul on punane mosse. Äge auto on.

NB! AINULT MOSSED!!!
Suletud
Killa
Postitusi: 168
Liitunud: 08 Veebr 2009 00:04

Re: iz 2715 1989 mossejumal

Postitus Postitas Killa »

jartmok kirjutas:
Killa kirjutas:
mossejumal kirjutas:
jartmok kirjutas:Hingekriipiv. Ausalt, ütlesid, et matistad ehk värvimise eestööd. Kuidas esiotsaga jääb, rooste ja karjub näkku.
Ja see kes sul 100-se liivapabperiga matistada soovitas, soovin sellele maalrile jõudu ja jaksu!
Rooste läheb ka minema,sealt . Tegin sinu nõuande järgi nühkisin veel 240-ga üle.
240nega jäävad ka veel kraapsud värvialt näga, 600 on umbes paras veega lihvides.
Nalja teed ?
Enda masina puhult tegin samuti terve masina 240-sega. Krunt tuleb selga, selle matistad ülipisikese liivakaga ära ning värvid. Kui masina sõitma saan siis tulen tänavatele ja soovin, et sa mulle näpuga näitaksid neid kriime mida värvi alt paistab, mina siiani pole leidnud!
Olen kogenud maalri käeall ja päevast-päeva vaadates töid siis lükkaksin 100% sinu väite tagasi.

Vabandust jah, ajasin sassi, et krunt tuleb 600 vesikaga teha ja alt mingi karedamaga.
jartmok
Postitusi: 316
Liitunud: 15 Dets 2009 14:38

Re: iz 2715 1989 mossejumal

Postitus Postitas jartmok »

Killa kirjutas:
jartmok kirjutas:
Killa kirjutas:
mossejumal kirjutas:
jartmok kirjutas:Hingekriipiv. Ausalt, ütlesid, et matistad ehk värvimise eestööd. Kuidas esiotsaga jääb, rooste ja karjub näkku.
Ja see kes sul 100-se liivapabperiga matistada soovitas, soovin sellele maalrile jõudu ja jaksu!
Rooste läheb ka minema,sealt . Tegin sinu nõuande järgi nühkisin veel 240-ga üle.
240nega jäävad ka veel kraapsud värvialt näga, 600 on umbes paras veega lihvides.
Nalja teed ?
Enda masina puhult tegin samuti terve masina 240-sega. Krunt tuleb selga, selle matistad ülipisikese liivakaga ära ning värvid. Kui masina sõitma saan siis tulen tänavatele ja soovin, et sa mulle näpuga näitaksid neid kriime mida värvi alt paistab, mina siiani pole leidnud!
Olen kogenud maalri käeall ja päevast-päeva vaadates töid siis lükkaksin 100% sinu väite tagasi.

Vabandust jah, ajasin sassi, et krunt tuleb 600 vesikaga teha ja alt mingi karedamaga.
Vabandan samuti oma ärritunud lausete pärast!
Kasutaja avatar
SanderV
Postitusi: 2240
Liitunud: 21 Dets 2009 01:55

Re: iz 2715 1989 mossejumal

Postitus Postitas SanderV »

mis te vabandate siin.. kohe käed käiku... jartmok....

pane mootori ehitusest pilte nüüd
Kasutaja avatar
mossejumal
Postitusi: 620
Liitunud: 10 Okt 2009 10:38

Re: iz 2715 1989 mossejumal

Postitus Postitas mossejumal »

jartmok kirjutas:
Killa kirjutas:
jartmok kirjutas:
Killa kirjutas:
mossejumal kirjutas:
jartmok kirjutas:Hingekriipiv. Ausalt, ütlesid, et matistad ehk värvimise eestööd. Kuidas esiotsaga jääb, rooste ja karjub näkku.
Ja see kes sul 100-se liivapabperiga matistada soovitas, soovin sellele maalrile jõudu ja jaksu!
Rooste läheb ka minema,sealt . Tegin sinu nõuande järgi nühkisin veel 240-ga üle.
240nega jäävad ka veel kraapsud värvialt näga, 600 on umbes paras veega lihvides.
Nalja teed ?
Enda masina puhult tegin samuti terve masina 240-sega. Krunt tuleb selga, selle matistad ülipisikese liivakaga ära ning värvid. Kui masina sõitma saan siis tulen tänavatele ja soovin, et sa mulle näpuga näitaksid neid kriime mida värvi alt paistab, mina siiani pole leidnud!
Olen kogenud maalri käeall ja päevast-päeva vaadates töid siis lükkaksin 100% sinu väite tagasi.

Vabandust jah, ajasin sassi, et krunt tuleb 600 vesikaga teha ja alt mingi karedamaga.
Vabandan samuti oma ärritunud lausete pärast!

Andeks antud :)
Kasutaja avatar
SanderV
Postitusi: 2240
Liitunud: 21 Dets 2009 01:55

Re: iz 2715 1989 mossejumal

Postitus Postitas SanderV »

:lol ega nad sinu ees ei vabandanud... nad ikka rohkem omavahel seal klaarisid
Kasutaja avatar
mossejumal
Postitusi: 620
Liitunud: 10 Okt 2009 10:38

Re: iz 2715 1989 mossejumal

Postitus Postitas mossejumal »

SanderV kirjutas::lol ega nad sinu ees ei vabandanud... nad ikka rohkem omavahel seal klaarisid
ok :lol :lol :lol
Kasutaja avatar
mossejumal
Postitusi: 620
Liitunud: 10 Okt 2009 10:38

Re: iz 2715 1989 mossejumal

Postitus Postitas mossejumal »

Palju plokikaanetihend ja klapid maksavad volgas?
Kasutaja avatar
Edel
Postitusi: 1666
Liitunud: 07 Veebr 2009 23:15
Asukoht: Jüri,Harjumaa
Kontakt:

Re: iz 2715 1989 mossejumal

Postitus Postitas Edel »

mossejumal kirjutas:Palju plokikaanetihend ja klapid maksavad volgas?
Tavaline asbest tihend 412 mootorile 65EEK aga n.n. kummiribaga (täiendavalt tihendab) mingime 120EEK kandis.
Kasutaja avatar
mossejumal
Postitusi: 620
Liitunud: 10 Okt 2009 10:38

Re: iz 2715 1989 mossejumal

Postitus Postitas mossejumal »

Salong värvitud ja koos :D :D .Küll need pildid tulevad.Aga värvivalik suur ei teagi kohe,kas värvida:korrida,hall,roheline ,siniseks.aga see mida mina tahan polnud poes.Peab iga nädal vaatamas käima :D :D.
canyondrift
Postitusi: 142
Liitunud: 04 Veebr 2009 17:31

Re: iz 2715 1989 mossejumal

Postitus Postitas canyondrift »

mossejumal kirjutas:Salong värvitud ja koos :D :D .Küll need pildid tulevad.Aga värvivalik suur ei teagi kohe,kas värvida:korrida,hall,roheline ,siniseks.aga see mida mina tahan polnud poes.Peab iga nädal vaatamas käima :D :D.
Minuarust segatakse ikka õiget, korralikku värvi poes kokku. Misasja sa sinna toppida tahad, omal on väike põrra põrra üle tõmmatud suvalise kraamiga ja pidamist ei ole grammigi, ilma kõvendita aialipivärvi ei ole mõtet osta, järgmine aasta võta jälle sama töö ette.
Suletud