MZMA 403 , 1965 RoTT

Kirjuta oma mossest ja kommenteeri teiste omasid
Foorumi reeglid
Palume teha teema pealkiri alljärgnevalt:

Auto tootja, mudel, aasta, omaniku fooruminimi.
Näiteks: AZLK 2140 1978 mossekutt

Auto teema peab olema sisukas, ning soovitatav on lisada ka pildid autost! Ei ole huvitav lugeda teemat -> Mul on punane mosse. Äge auto on.

NB! AINULT MOSSED!!!
Vasta
Kasutaja avatar
RoTT
Postitusi: 115
Liitunud: 04 Veebr 2009 20:23
Asukoht: Märjamaa ja Tallinn

Re: MZMA 403 , 1965 RoTT

Postitus Postitas RoTT »

Rahu,rahu nüüd, armatuuri teemat vaatab, kui need plastikud korralikult istuma saab siis jääb see armatuur. Mootori vahetus sellepärast, et 407 omal jooksis jahutusvedelik õliga kokku ja pakkumine oli hea, osasid ka paremini saada. Mingeid spoilereid kindlalt ei tule ja rooli saab alati välja vahetada ja kui üldse originaali taastama hakata siis oleks parem olnud see 403 E mis auto24-jas müügil oli. Originaalist on see liiga kaugel juba ja originaali ma sellest ka ei tee.
i-need-for-sped
Postitusi: 122
Liitunud: 23 Jaan 2011 05:13
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: MZMA 403 , 1965 RoTT

Postitus Postitas i-need-for-sped »

stern100 kirjutas:Aga ostke keegi siis kallilt kaasmaalaselt see auto elu hinnaga ära, või jätke ta rahule. Igaüks ehitab oma autot ise :beer
Kui ta hakkab autot müüma siis mina ostan . kui see oli näiteks tavaline izh 412 hiljem variant nagu teil on siis keegi ei ütle temale mitte midage sellepärast iga päev on võimalus näha või osta selline auto . temal on aga moskvich 403 export see on juba teine asi
Viimati muutis i-need-for-sped, 19 Veebr 2011 02:31, muudetud 1 kord kokku.
i-need-for-sped
Postitusi: 122
Liitunud: 23 Jaan 2011 05:13
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: MZMA 403 , 1965 RoTT

Postitus Postitas i-need-for-sped »

RoTT kirjutas:Rahu,rahu nüüd, armatuuri teemat vaatab, kui need plastikud korralikult istuma saab siis jääb see armatuur. Mootori vahetus sellepärast, et 407 omal jooksis jahutusvedelik õliga kokku ja pakkumine oli hea, osasid ka paremini saada. Mingeid spoilereid kindlalt ei tule ja rooli saab alati välja vahetada ja kui üldse originaali taastama hakata siis oleks parem olnud see 403 E mis auto24-jas müügil oli. Originaalist on see liiga kaugel juba ja originaali ma sellest ka ei tee.
vaata minu 407 http://www.drive2.ru/cars/moskvich/407/ ... rshmit109/ ütlen sulle et ta oli mull 65 procenti original
aga mina hakkan originalsed detailid otsima ja praegu on veel natuke vaja ja kõik. mida ütelda motori kohta - otsi 408 motor neid on veel väga palju see variant on parem kui 412 motor paigaldamine ja ütlen sulle et 408 motori varuosad saab ka pregu väga palju leida. ka õpi normaalsetl kevitustööd teha aga kui ei oska siis otsi kedagi keda oskab. sellest autos saab teha original võibolla ainult sina seda ei taha vot see on juba teine asi . eelmine küsimus kui vana sa oled ? vasta palun

veel üks lause kui tahad mull on 408 motori pea klappiga võin sulle müüa ka võin sulle aidata auto restaurerimise töödes et teha normalne retro auto pole aga пацанский москвич ka mul on original mosse 407 salongi soendaja
Kasutaja avatar
mario
Postitusi: 378
Liitunud: 01 Aug 2010 00:02
Asukoht: Tartu-Jõgeva 55608255

Re: MZMA 403 , 1965 RoTT

Postitus Postitas mario »

eelkõneleja on päris usin moskvichi-fanaatik.
RoTT võiks selle kodanikuga ühendust hoida, Venemaalt saab praegugi väga hea hinnaga asju. Ladaklubis käiakse lausa Ukrainas puhkusereisil ja tullakse tagasi autotäie kraamiga - alates plekkidest kuni nõukogude-aegse tuuninguni. Mul ühel tuttaval on pööningul veel täiesti tehasepakendis 401-mootor ja ta ei pidanud ainuke olema. :) Kui väga otsida, siis leiab kõike. :)
Autost saab asja küll, kui väga tahta. Patsaani-mosse see tõesti pole. Vaadates youtube'i, siis seal on just 2140 selline masin, millele topitakse igasugu jama külge. :)
Chill, sõbrad. :beer
i-need-for-sped
Postitusi: 122
Liitunud: 23 Jaan 2011 05:13
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: MZMA 403 , 1965 RoTT

Postitus Postitas i-need-for-sped »

jah moskvich mina armastan väga . meeldib kui mosse on täiesti original või ainult tõsine motori tuning . ( pole aga vahetamine)
venemal mull on palju sõprad kellel on mosse istun ka mosseforumides seal saab leia kõik . aga täpselt ütlete et keda otsib siis leiab :) eestis saab ka leida detailid millised on vaja . praegu see pole patsaani mosse aga kui omanik hakkb tuning teha näiteks motor vahetada , teised veljed veel midagi siis auto tuleb patsaani nägu . ma loodan et ta mõistab mida mina temale ps kirjutasin et mida teha nii harva mossega . :)
Kasutaja avatar
RoTT
Postitusi: 115
Liitunud: 04 Veebr 2009 20:23
Asukoht: Märjamaa ja Tallinn

Re: MZMA 403 , 1965 RoTT

Postitus Postitas RoTT »

Vana mootor lahkus ka oma kohalt lõpuks, vaja mootori ruum puhtaks teha, kaks kohta ära keevitada ja ära värvida.

Pilt
Kasutaja avatar
RoTT
Postitusi: 115
Liitunud: 04 Veebr 2009 20:23
Asukoht: Märjamaa ja Tallinn

Re: MZMA 403 , 1965 RoTT

Postitus Postitas RoTT »

Pilt
Pilt
Pilt
Pahtli alt tuli selline üllatus siis välja, esmaspäev ostan lõikekettaid,lõikab vana ära ja killa keevitab ära:
Pilt
Tagapõll on ilus:
Pilt
Pilt
Pilt
Ukse seest tulid veel sellised välja:
Pilt
Kasutaja avatar
RoTT
Postitusi: 115
Liitunud: 04 Veebr 2009 20:23
Asukoht: Märjamaa ja Tallinn

Re: MZMA 403 , 1965 RoTT

Postitus Postitas RoTT »

Aretasin zili(vist?) starteri peale , päris otse ei istunud, auk tuli sisse teha starteril ühtekohta ,et hooratas vastu ei läheks,"hambad" paistavad silma järgi minevat.
Pilt
Pilt
Ustel oli topeltplekk äärtel , rooste alla jäetud.
Pilt
Siduripeasilindri värvisin üle.
Pilt
Kuhu pildil olevad otsad süütepoolil ühendatud peaksid olema? Esimesel on BK.
Pilt
Pilt
Kasutaja avatar
moskiito
Postitusi: 2880
Liitunud: 01 Veebr 2009 21:21
Asukoht: virtsu

Re: MZMA 403 , 1965 RoTT

Postitus Postitas moskiito »

miks sa GAZ 24 starterit peale ei pannud, 1:1-le istub
Tüüpiline tarbimisühiskond. Vahet pole, kui asi on vana, vahetame kogu kupatuse välja, mis siis et asi on korralik. Ei komentaari.
Kasutaja avatar
RoTT
Postitusi: 115
Liitunud: 04 Veebr 2009 20:23
Asukoht: Märjamaa ja Tallinn

Re: MZMA 403 , 1965 RoTT

Postitus Postitas RoTT »

Oli selline võtta.
Vasta