Arutlus: Suvepäevad 2010

Kõikvõimalikud mossedega seotud üritused.
Vasta
Kasutaja avatar
Manks
Postitusi: 475
Liitunud: 18 Apr 2009 10:47
Asukoht: Võrumaa, Rõuge
Kontakt:

Re: Arutlus: Suvepäevad 2010

Postitus Postitas Manks »

Neeme kirjutas:Nonii, asi selge. Manks, sina nagu üks korralik pikk Eesti mees, asud tagumist otsa juhtima ;) Sul, nagu sealtkandi mehel, peaks kõik nipid selged olema, kuidas võit meie leeri tuua 8)
Olen nõus tagumise otsa meheks hakkama :rokib Kalda poolse mehe ja kotipiosi ka leiame, kuid kes töörügajaks hakkab, kes teisel pool peab kalu võrgutama? Olen mingi 4 - 5 korda osalenud, kuid õiget nippi pole kätte saanud, kala nagu tuleb, kuid enamasti alamõõdulised. Esimene kord saime vähkide eest eriauhinna, teised korrad keelati vähipüük täiesti.
Vahetusfond:
http://varstu.planet.ee/mosse/vahetus/index.html
Siin lehel olevad osad on pakkuda vahetuskaubaks, võib pakkuda Moskvitsh 427, AZLK 412, GAZ 51 kui ka traktorite juppe.
Kasutaja avatar
hannes24
Postitusi: 274
Liitunud: 10 Mär 2009 13:43
Asukoht: Kirepi

Re: Arutlus: Suvepäevad 2010

Postitus Postitas hannes24 »

viitina kuurits oleks naiss küll, teine variant om rõuge paadiralli ajal, kes tahab võtab kummika ka kaasa, olen ise selle paadiralli läbi teinud, päris lahe värk ikka :D
"ONU HEINO RALLITIIM"
Kasutaja avatar
moskiito
Postitusi: 2880
Liitunud: 01 Veebr 2009 21:21
Asukoht: virtsu

Re: Arutlus: Suvepäevad 2010

Postitus Postitas moskiito »

lugulaul on nüüd järgmine ja oleks vaja kaashaigete arvamust.
Nimelt on kaks varjanti jäänud õhku, mida suvepäevadel teha.
-Kuuritsapüük + muuseumi külastus.
- Lõuna-Eesti kauneimad paigad.

planeeritud on esialgu 12 tundi sõitmist, kuhu sisse jäävad need võimalikud varjandid.
palun avaldada enda arvamust ja teisi poriga palun mitte loopida. me oleme ikkagi tsiviliseeritud inimeseloomad.
Tüüpiline tarbimisühiskond. Vahet pole, kui asi on vana, vahetame kogu kupatuse välja, mis siis et asi on korralik. Ei komentaari.
jartmok
Postitusi: 316
Liitunud: 15 Dets 2009 14:38

Re: Arutlus: Suvepäevad 2010

Postitus Postitas jartmok »

Väike vahelepõige. Millistele kuupäevadele antud suvepäeva rihitakse. Endalgi soov osaleda ja tean arvestada kas saan masina valmis :D
Kasutaja avatar
moskiito
Postitusi: 2880
Liitunud: 01 Veebr 2009 21:21
Asukoht: virtsu

Re: Arutlus: Suvepäevad 2010

Postitus Postitas moskiito »

see ongi pregu selgitamisel, mis kuupäevadel toimuma asi saab.
Tüüpiline tarbimisühiskond. Vahet pole, kui asi on vana, vahetame kogu kupatuse välja, mis siis et asi on korralik. Ei komentaari.
Kasutaja avatar
Sten
Postitusi: 328
Liitunud: 08 Veebr 2009 12:57
Asukoht: Eesti

Re: Arutlus: Suvepäevad 2010

Postitus Postitas Sten »

Kuuritsateema eriti ei huvita. Pigem ootaks veel ideid, mida teha, mida näha.
Kasutaja avatar
Manks
Postitusi: 475
Liitunud: 18 Apr 2009 10:47
Asukoht: Võrumaa, Rõuge
Kontakt:

Re: Arutlus: Suvepäevad 2010

Postitus Postitas Manks »

Sten kirjutas:Kuuritsateema eriti ei huvita. Pigem ootaks veel ideid, mida teha, mida näha.
Ootame ideid sügiseni, või pakud ise midagi huvitavamat välja?
Vahetusfond:
http://varstu.planet.ee/mosse/vahetus/index.html
Siin lehel olevad osad on pakkuda vahetuskaubaks, võib pakkuda Moskvitsh 427, AZLK 412, GAZ 51 kui ka traktorite juppe.
Kasutaja avatar
Sten
Postitusi: 328
Liitunud: 08 Veebr 2009 12:57
Asukoht: Eesti

Re: Arutlus: Suvepäevad 2010

Postitus Postitas Sten »

Ei paku. Ootan. Mõtlen. Loodetavasti mitte sügiseni.
Kasutaja avatar
Neeme
Postitusi: 291
Liitunud: 04 Veebr 2009 23:04
Asukoht: Kuressaare

Re: Arutlus: Suvepäevad 2010

Postitus Postitas Neeme »

hannes24 kirjutas:viitina kuurits oleks naiss küll, teine variant om rõuge paadiralli ajal, kes tahab võtab kummika ka kaasa, olen ise selle paadiralli läbi teinud, päris lahe värk ikka :D
Mis tüüpi ujuvvahenditega see toimub? Kuressaare Ametikool korraldab igal kevadel Vallikraavi paadiralli ja seal on igasugu elukaid olnud. Peaks vaatama kus ja millises olukorras on mõni aasta tagasi kasutatud Ametikooli Don (?) paat-haagis. See on see, mis nagu liigendnuga kokku käib. Endal olemas ka vana pisike NL toodetud töökorras päramootor. Ai krt, ma unustasin ära, minu sellel Mossel ei ole kärukonksu.
moskiito kirjutas: Nimelt on kaks varjanti jäänud õhku, mida suvepäevadel teha.
-Kuuritsapüük + muuseumi külastus.
- Lõuna-Eesti kauneimad paigad.
Kui juba teha, siis mõnuga. Hea oleks, kui mingi üritus ka vahepeale jääks. Kuuritsapüük kutsub kohale ka natuke meediat ja miks ka mitte oma Mossedega kaamerasse jääda või ajaleheveergudele sattuda.

Mul on praegu oma Mossega veel natuke nutused lood, kuna ei saa kuidagi liigpaksu lumekatte pärast elukat kätte, et saaks talle pisut ihuravi teha. Töömees ootab juba ammu kannatamatult seda hetke, millal keevitus kurjaks ajada.
wex1
Postitusi: 11
Liitunud: 05 Juun 2009 18:14

Re: Arutlus: Suvepäevad 2010

Postitus Postitas wex1 »

Vabandan ette, kui on väga nõme ja rumal idee.

Aga kuna on masu aeg , siis võiksid nt. mosserahvas tutvust teha lada meestega ehk teha mingid ühised suvepäevad? :uhoh
Vasta