AZLK 2140 (1979/1986) ja MZMA 408 elite (1967) viirusboy

Kirjuta oma mossest ja kommenteeri teiste omasid
Foorumi reeglid
Palume teha teema pealkiri alljärgnevalt:

Auto tootja, mudel, aasta, omaniku fooruminimi.
Näiteks: AZLK 2140 1978 mossekutt

Auto teema peab olema sisukas, ning soovitatav on lisada ka pildid autost! Ei ole huvitav lugeda teemat -> Mul on punane mosse. Äge auto on.

NB! AINULT MOSSED!!!
Vasta
Kasutaja avatar
SanderV
Postitusi: 2240
Liitunud: 21 Dets 2009 01:55

Re: AZLK 2140 (11.10.85) viirusboy

Postitus Postitas SanderV »

esimene ots läheb jah õhukogujasse sinna toru külge kus läheb ka karterituulutus... teised 2 otsa teisel pildil on karburaatorijahutuse otsad... nendest lased sa jahutusvedelikku läbi kui soovi on... ja relee peaks olema tagaklaasi soojenduse oma

edit.. ei pannud teise pildi kohta tähele mis sa mõtlesid... suuremad on jahutusvedeliku omad, keskmine väike on jagaja vaakum
Kasutaja avatar
moskiito
Postitusi: 2880
Liitunud: 01 Veebr 2009 21:21
Asukoht: virtsu

Re: AZLK 2140 (11.10.85) viirusboy

Postitus Postitas moskiito »

see mis on kaasihoova kohal läheb õhufiltrisse koos karteri tuulutusega, alumised otsad on karburaatori soojenduseks-jahutuseks.
Tüüpiline tarbimisühiskond. Vahet pole, kui asi on vana, vahetame kogu kupatuse välja, mis siis et asi on korralik. Ei komentaari.
Kasutaja avatar
SanderV
Postitusi: 2240
Liitunud: 21 Dets 2009 01:55

Re: AZLK 2140 (11.10.85) viirusboy

Postitus Postitas SanderV »

mida ma just ütlesin? :lol
Kasutaja avatar
viirusboy
Postitusi: 1042
Liitunud: 11 Mai 2009 22:56
Asukoht: Läänemaa

Re: AZLK 2140 (11.10.85) viirusboy

Postitus Postitas viirusboy »

Hetkel on koduhoovis pilt selline. :)
Pilt
Kastikal on mootoris mingi kala. Popsuks nagu ainult 2 pütiga. Pöördesse läheb ka megaaeglaselt. Gaas põhjas ca 10 sekki kogub pöördeid. Tühikäigul podiseb natuke ja siis aeglaselt kooleb ära lihtsalt.

Punasel on lähituled kuhugi kadunud, relee plõksub, aga midagi ei sütti kuskil ja sl on päris priima. Õmblesin istmekatted kokku, uued küünlad leiavad ka kohe oma koha. Elekter nagu laguneks seistes. Tuled tööle lülitades põlevad vasakpoolsed suunad koos parkidega. Suunda vajutades käib aint plõks, mille hetkel suunad korra kustuvad, ja nii jääbki. Ohukatega vilguvad 2 sekundi jooksul korra. Täistuled kadunud.
Moskvits - see on haigus, mida pole võimalik ravida. Peita saab ainult sümptomeid.
Kasutaja avatar
stern100
Postitusi: 3333
Liitunud: 26 Juun 2009 09:27
Telefon: 56678989
Asukoht: Läänemaa, Palivere

Re: AZLK 2140 (11.10.85) viirusboy

Postitus Postitas stern100 »

Kurat ega see kastikas enam kaua nende poiste käes ei kesta :lol Kahju
Ravimatu haigus nimega Moskvich. Hetkel 5 x 412 , 2715, 426E, 2126, 408 pluss palju doonoreid.

Kokku omanud 121 erinevat mosset.

Hoiame mosse rallikultuuri elus!


Meie tegemised rallirajal
Ootame toetajaid meie tegemistele rallispordis!
Kasutaja avatar
moskiito
Postitusi: 2880
Liitunud: 01 Veebr 2009 21:21
Asukoht: virtsu

Re: AZLK 2140 (11.10.85) viirusboy

Postitus Postitas moskiito »

kui kastikal on uuema süsteemi kaitsmeplokk siis vaheta see välja, minu naise 412-l oli sama jama, vahetasin plokki välja ja probleemid lahenesid. seal tekkivad arvatavasti niiskuse tõttu "sillad" ja ongi kotermann sees
Tüüpiline tarbimisühiskond. Vahet pole, kui asi on vana, vahetame kogu kupatuse välja, mis siis et asi on korralik. Ei komentaari.
Kasutaja avatar
viirusboy
Postitusi: 1042
Liitunud: 11 Mai 2009 22:56
Asukoht: Läänemaa

Re: AZLK 2140 (11.10.85) viirusboy

Postitus Postitas viirusboy »

moskiito kirjutas:kui kastikal on uuema süsteemi kaitsmeplokk siis vaheta see välja, minu naise 412-l oli sama jama, vahetasin plokki välja ja probleemid lahenesid. seal tekkivad arvatavasti niiskuse tõttu "sillad" ja ongi kotermann sees
Uuem süsteem jep. Aga mille vastu ma selle vahetan? Muidu kastikas ise suht ok, vaja vahetada ninaplekid, siis on timm kere. Dokid puudu.
Moskvits - see on haigus, mida pole võimalik ravida. Peita saab ainult sümptomeid.
Kasutaja avatar
moskiito
Postitusi: 2880
Liitunud: 01 Veebr 2009 21:21
Asukoht: virtsu

Re: AZLK 2140 (11.10.85) viirusboy

Postitus Postitas moskiito »

viirusboy kirjutas:
moskiito kirjutas:kui kastikal on uuema süsteemi kaitsmeplokk siis vaheta see välja, minu naise 412-l oli sama jama, vahetasin plokki välja ja probleemid lahenesid. seal tekkivad arvatavasti niiskuse tõttu "sillad" ja ongi kotermann sees
Uuem süsteem jep. Aga mille vastu ma selle vahetan? Muidu kastikas ise suht ok, vaja vahetada ninaplekid, siis on timm kere. Dokid puudu.
teise samasuguse kaitsmeblokki vastu. Minul oli eelmisest kobist võtta teine blokk
Tüüpiline tarbimisühiskond. Vahet pole, kui asi on vana, vahetame kogu kupatuse välja, mis siis et asi on korralik. Ei komentaari.
Kasutaja avatar
viirusboy
Postitusi: 1042
Liitunud: 11 Mai 2009 22:56
Asukoht: Läänemaa

Re: AZLK 2140 (11.10.85) viirusboy

Postitus Postitas viirusboy »

Mõtekam see vist üldse vahelt ära jätta ja juhtmed kokku ühendada. Niiguinii sõidetakse see auto puruks varem või hiljem.
Moskvits - see on haigus, mida pole võimalik ravida. Peita saab ainult sümptomeid.
Urukoer
Postitusi: 760
Liitunud: 07 Juun 2011 22:26

Re: AZLK 2140 (11.10.85) viirusboy

Postitus Postitas Urukoer »

võta viska välja jah, seo kõik ühte puntrasse ja kärab küll :D
Vasta