Moskvichile toodetud tagavara keredetailid?

Ei oska kolvirõngaid vahetada? Käigud ei lähe sisse?
Vasta
Kasutaja avatar
TALUPOEG TALUJA
Postitusi: 1192
Liitunud: 12 Mai 2010 16:03
Telefon: 56 95 60 13
Asukoht: Viljandimaa

Moskvichile toodetud tagavara keredetailid?

Postitus Postitas TALUPOEG TALUJA »

Tervitus! Oleks tahtnud teada,kas Moskvichile on tagavaraosana toodetud kõiki keredetaile.Olen siiani näinud liikvel igasuguseid plekke,kuid pagasniku uut põhjaplekki pole veel kohanud.Kas keegi oskab selle kohta midagist öelda.
Kõige rohkem olen liikvel näinud uksi,poritiibu ja küljekarpe.Viimaseid eriti paljudes variantides. Küll tehase,küll vist lausa põlve otsas keeratud. Tagapõllesid pole ka näinud.Mida arvate?
Perkinsi leiutasid ka venelased.Nii ütles sõber Märt....:D
Kasutaja avatar
partnermosse
Postitusi: 1580
Liitunud: 04 Veebr 2009 13:08
Telefon: 58550555
Asukoht: Tallinn

Re: Moskvichile toodetud tagavara keredetailid?

Postitus Postitas partnermosse »

TALUPOEG TALUJA kirjutas: Tagapõllesid pole ka näinud.Mida arvate?
Mosse tagapõlled olemas Tallinnas kaupluses "VOLGA" Videviku tn.14
Aga jah salongi põhjaplekke pole isegi müügil näinud-ülejäänud on nähtud :)
Moskvich on masin, mis kestab! IŽ-412 IE (1989) ja AZLK 2140 (1987) omanik
2012, 2013, 2014 Eesti Moskvich Klubi suvesõidu vigursõidu I koht
No ja ajaga on saanud DAAZ karburaatorite remont ka hobiks :lol
Kasutaja avatar
A.Roosenberg
Postitusi: 204
Liitunud: 30 Okt 2009 21:35
Asukoht: Tallinn, Keila, Läänemaa

Re: Moskvichile toodetud tagavara keredetailid?

Postitus Postitas A.Roosenberg »

Keegi m88s kunagi uusi 412 tagatiibu, aga muidu olen ka ikka n2inud, esimesi poritiibu, uksi ja isegi m88sin paar aastat tagasi mosse uuedk8ljekarbid maha.
Kui tagavara keredetailide alla panna ka tuled, siis endalgi olemas tutikad 2140 tagatuled ja esimesed kabariidid. Uusi klaase on mul ka igale poole va 412 tagurdustulede klaasid mida mul just vaja l2heb :angry
"2140"
Kasutaja avatar
ABS
Postitusi: 372
Liitunud: 21 Mai 2009 11:18
Telefon: 56871225
Asukoht: Tallinn/Kuressaare

Re: Moskvichile toodetud tagavara keredetailid?

Postitus Postitas ABS »

Teema küll juba vana aga minu mäletamist mööda moodustab suurema osa moskvichi pagasniku põhjast kütusepaak,niiet paagi vadetusega võiks asi piirduda,muidugi on seal ka veidi "mittepaaki",kui sa seda osa mõtlesid...
AZLK 2140 ´85a.
Vigursõit 2012,2013,2014,2015,2018 VIIMANE koht!
Kasutaja avatar
TALUPOEG TALUJA
Postitusi: 1192
Liitunud: 12 Mai 2010 16:03
Telefon: 56 95 60 13
Asukoht: Viljandimaa

Re: Moskvichile toodetud tagavara keredetailid?

Postitus Postitas TALUPOEG TALUJA »

No väga tähelepanelik kodanik! Muidugi õigus aga...See mis paagi ümber,see ka põhi ja selle vahetust oleks vaja.Mul juba tee paistab.Mõtlesin,et vaikselt luuran.Äkki on selline põhjaplekk uuest pärast saada.Kui muud üle ei jää siis lõikan selle paagi ümbert pleki kusagilt vana kere küljest.Kas kellegil on pakkuda sellist keret,kust saaks seda maha lõigata.Võiks olla Viljandi maakonnas.Muidu teeksin ise ka järgi,kuid milleks higistada,kui muidu saab.Asja eest oleksin nõus maksma,kas õlles või tahkes olekus asjade vastu,näiteks pakuks muid osi vastu.
Eelmised auto omanikud olid ülimalt kokkuhoidlikud ja keskkonna säästjad.Ei näinud mina ühtegi õlist kohta...selle eest olen saanud hulga uut plekki lisada.Auto muidugi 2140 ,87 a.
Perkinsi leiutasid ka venelased.Nii ütles sõber Märt....:D
Kasutaja avatar
viirusboy
Postitusi: 1042
Liitunud: 11 Mai 2009 22:56
Asukoht: Läänemaa

Re: Moskvichile toodetud tagavara keredetailid?

Postitus Postitas viirusboy »

On olemas 2140 kere, millel katus maha lõigatud, plekid on väga heas korras, kuid asub läänemaal. Kui on soovi, võid sealt omale pagasniku põhja lõigata :D
Moskvits - see on haigus, mida pole võimalik ravida. Peita saab ainult sümptomeid.
Vasta