Süüde ja puterdab !

Ei oska kolvirõngaid vahetada? Käigud ei lähe sisse?
Vasta
Kasutaja avatar
meinuuu
Postitusi: 73
Liitunud: 11 Sept 2009 15:47

Süüde ja puterdab !

Postitus Postitas meinuuu »

nüüd väike mure tekkinud, käisin proovi ringil jne ja kui pedaali hakata vajutama siis poob kinni. kui ma hakkan pedaali klõbistama kiirendades, siis kuidagi läheb edasi. ja kui kiirus on kuskil 90 km/h juures, tekib selline Turbo Effekt :D tõmbab istmesse, ja jälle ei tõmba ja siis jälle tõmbab :D .....

ühesõnaga, ma ei tea enam midagi teha -.-
Stroboga proovisin süüdet paika panna, aga mul märgid valed vist. ja siis proovisin süüte kuulmise järgi paika saada, tundus nagu kõik on tipp topp, aga kiirendades jälle sama jama; poob kinni.
Kasutaja avatar
Edel
Postitusi: 1666
Liitunud: 07 Veebr 2009 23:15
Asukoht: Jüri,Harjumaa
Kontakt:

Re: Süüde ja puterdab !

Postitus Postitas Edel »

Tundub pikem karburaatori jama või siis ei ole nukkvõlli ja väntvõlli märgid täpselt paigas (kett 1 hamba võrra kummagile poole paigast läinud).
Kasutaja avatar
meinuuu
Postitusi: 73
Liitunud: 11 Sept 2009 15:47

Re: Süüde ja puterdab !

Postitus Postitas meinuuu »

Edel kirjutas:Tundub pikem karburaatori jama või siis ei ole nukkvõlli ja väntvõlli märgid täpselt paigas (kett 1 hamba võrra kummagile poole paigast läinud).
okei. ma ise kahtlen et ketil 1 hammas üle läinud. see on üsnagi võimatu. pigemvõib see hammasrihmaga juhtuda, aga mossel pole seda.
Tuttav automehaanik pakkus veel välja, et võiks esialgu bensufiltri ülevaadata, et võibolla ei tule sealt piisavalt läbi jne, et ühesõnaga umbes. siis pakkus et karburaator ja edasi sealt et süüde.

kui kellegil on veel mingit varianti välja pakkuda, siis kõik on tere tulnud.
Kasutaja avatar
partnermosse
Postitusi: 1580
Liitunud: 04 Veebr 2009 13:08
Telefon: 58550555
Asukoht: Tallinn

Re: Süüde ja puterdab !

Postitus Postitas partnermosse »

Mulle tundub kirjelduse järgi, et oled ehk karburaatori düüsid vahetanud kogemata.1 kambri bensiinidüüsid on läinud 2 kambri düüsidega vahetusse.Kiirenduspumba membraan vaata ka üle, see mis daaz karburaatori kõrval ufo kujuline :P :)
Moskvich on masin, mis kestab! IŽ-412 IE (1989) ja AZLK 2140 (1987) omanik
2012, 2013, 2014 Eesti Moskvich Klubi suvesõidu vigursõidu I koht
No ja ajaga on saanud DAAZ karburaatorite remont ka hobiks :lol
Kasutaja avatar
meinuuu
Postitusi: 73
Liitunud: 11 Sept 2009 15:47

Re: Süüde ja puterdab !

Postitus Postitas meinuuu »

partnermosse kirjutas:Mulle tundub kirjelduse järgi, et oled ehk karburaatori düüsid vahetanud kogemata.1 kambri bensiinidüüsid on läinud 2 kambri düüsidega vahetusse.Kiirenduspumba membraan vaata ka üle, see mis daaz karburaatori kõrval ufo kujuline :P :)
Selge ;) Tänud, kui garaaži lähen, vaatan üle.
Kasutaja avatar
meinuuu
Postitusi: 73
Liitunud: 11 Sept 2009 15:47

Re: Süüde ja puterdab !

Postitus Postitas meinuuu »

Suurem probleem lahendatud, asi oli siiski kütuse filtris. Aga siiski kiirendades puterdab natukene, aga asi on ilmselt süütes nüüd.
Aga tänud kõigile, kes aitasid :)
Kasutaja avatar
meinuuu
Postitusi: 73
Liitunud: 11 Sept 2009 15:47

Re: Süüde ja puterdab !

Postitus Postitas meinuuu »

viga osutus lihtsamaks, kui arvatagi oskasin :D
ma loll ei olnud esimes silindri küünalt korralikult kinni keeranud :D
Vasta