Mosse sureb välja.

Ei oska kolvirõngaid vahetada? Käigud ei lähe sisse?
joh97r
Postitusi: 32
Liitunud: 29 Okt 2010 21:45
Asukoht: Saaremaa, Vätta
Kontakt:

Re: Mosse sureb välja.

Postitus Postitas joh97r »

Mul nüüd selline probleem tekkinud, et teise käiguga ei võta pöördeid üles. :( Esimene töötab kenasti..
AZLK 2140
Kasutaja avatar
stern100
Postitusi: 3333
Liitunud: 26 Juun 2009 09:27
Telefon: 56678989
Asukoht: Läänemaa, Palivere

Re: Mosse sureb välja.

Postitus Postitas stern100 »

joh97r kirjutas:Mul nüüd selline probleem tekkinud, et teise käiguga ei võta pöördeid üles. :( Esimene töötab kenasti..
No siis probleem ikka karburaatoris ehk? Võta maha tee kõik urkad puhtaks ikka. Kokkupannes jälgi ainult et õigetesse aukudesse õiged düüsid tagasi paned.
Ravimatu haigus nimega Moskvich. Hetkel 5 x 412 , 2715, 426E, 2126, 408 pluss palju doonoreid.

Kokku omanud 120 erinevat mosset.

Hoiame mosse rallikultuuri elus!


Meie tegemised rallirajal
Ootame toetajaid meie tegemistele rallispordis!
joh97r
Postitusi: 32
Liitunud: 29 Okt 2010 21:45
Asukoht: Saaremaa, Vätta
Kontakt:

Re: Mosse sureb välja.

Postitus Postitas joh97r »

Tegin karbussi urkad puhtaks, ikka sama jama.
Kõik düüsid ja värgid panin õigesti..
AZLK 2140
joh97r
Postitusi: 32
Liitunud: 29 Okt 2010 21:45
Asukoht: Saaremaa, Vätta
Kontakt:

Re: Mosse sureb välja.

Postitus Postitas joh97r »

Üks sõbra sõber arvas, et käigukastis on hammasratas kulunud.. ? Ise seda väga ei taha uskuda, muidu ta ju üldse ei sõidaks teise käiguga või kuidas see on?
AZLK 2140
Kasutaja avatar
moskiito
Postitusi: 2880
Liitunud: 01 Veebr 2009 21:21
Asukoht: virtsu

Re: Mosse sureb välja.

Postitus Postitas moskiito »

teoreetiliselt on see võimalik aga üsna ebatõenäoline, sest siis läheksid käigud ka raskelt sisse või ei püsiks sees. Kontrolli et mootor ei saaks peale karpat kuskilt lisaõhku. Kontrolli üle karpa tihendid, sisselaske kollektori tihendid ja kindluse mõttes võid panna ka ajutiselt kinni piduri vaakumi vooliku.
Tüüpiline tarbimisühiskond. Vahet pole, kui asi on vana, vahetame kogu kupatuse välja, mis siis et asi on korralik. Ei komentaari.
kopamees
Postitusi: 25
Liitunud: 12 Nov 2010 23:02
Asukoht: Rakvere

Re: Mosse sureb välja.

Postitus Postitas kopamees »

Kontrolli igaks juhuks üle kõik kummist bensuvoolikud alates paagist kuni karbussini.Mul on olnud selline juhus,et ei tulnud bensu peale.Puhastasime karbussi, bens pumba, puhusime läbi kõik torud ja voolikud.Panime kõik kokku,natuke aega käis ja jälle sama jama.Siis aga otsustasime millegi pärast ,et proovime suruõhuga paagi poolt läbi puhuda kuni bensu pumbani.Lasime surve sisse korraks tuli õhk läbi ja siis laksti kinni.Lähemal uurimisel selgus,et ühel vooliku jupil oli seesmine kummikiht lahti ja selle lükkas nagu klapi ette.Puhud ühest otsast kõik korras,puhud teisest otsast kinni nagu ...Panime uue jupi ja kõik toimis.
Kes teisele auku kaevab sellel on ekskavaator
joh97r
Postitusi: 32
Liitunud: 29 Okt 2010 21:45
Asukoht: Saaremaa, Vätta
Kontakt:

Re: Mosse sureb välja.

Postitus Postitas joh97r »

Ei bensu tuleb peale.
AZLK 2140
Kasutaja avatar
vootele
Postitusi: 189
Liitunud: 22 Dets 2009 14:06

Re: Mosse sureb välja.

Postitus Postitas vootele »

Jagaja võll loksuga äkki?
joh97r
Postitusi: 32
Liitunud: 29 Okt 2010 21:45
Asukoht: Saaremaa, Vätta
Kontakt:

Re: Mosse sureb välja.

Postitus Postitas joh97r »

Ei tea jah, peab vaatama, kui lumi ära sulab. ;)

E: Kuidas seda vaadata saab, kas jagaja võll on loksuga? Ma olen alles 13 ja ilmselt veel otsin kuskilt mingi mosse raamatu, aga et äkki oskad Vootele selgitada, kuidas seda vaadata?
AZLK 2140
Vasta