moskvichi vead

Ei oska kolvirõngaid vahetada? Käigud ei lähe sisse?
Vasta
makusaku
Postitusi: 1
Liitunud: 01 Nov 2010 20:27

moskvichi vead

Postitus Postitas makusaku »

Tervist! kavatsen endale hankida auto aga
ma olen kahe vahel et osta kas ziguli või moskvich.nimelt olen kahe vahel sellepärast et ei ole kindel nende PÕHIVIGADES lada vigu ma juba tunnen aga moskvichiga pole varem kokku puutunud ja sellepärast oleks nüüd targematelt nõu küsida.
Kasutaja avatar
moskiito
Postitusi: 2880
Liitunud: 01 Veebr 2009 21:21
Asukoht: virtsu

Re: moskvichi vead

Postitus Postitas moskiito »

pm mossel on samad vead mis ladalgi. suurim erinevus ladal ja mossel on vedrustuses. Lada oma on ehitatud siledaid teid silmas pidades, mosse vedrustus on mõeldud nagu rusikas silmaauku eesti teedele.
Kuna olen hetkel hullult väsinud (kolme päeva kohta 9 tundi maganud) siis hetkel kohe rohkem meelde ei tulegi. Ma loodan et kaas "haiged" aitavad hädast välja. :beer :auto :D
Tüüpiline tarbimisühiskond. Vahet pole, kui asi on vana, vahetame kogu kupatuse välja, mis siis et asi on korralik. Ei komentaari.
Kasutaja avatar
stern100
Postitusi: 3333
Liitunud: 26 Juun 2009 09:27
Telefon: 56678989
Asukoht: Läänemaa, Palivere

Re: moskvichi vead

Postitus Postitas stern100 »

Kuna sul kindel plaan ikka vene autot soetada, siis ma usun et sa sellega oled arvestanud, et osad kohad võivad vähe "pehmed" olla. Vaatagi näiteks altpoolt karpe, salongist tagumise istme alt koopaääri, samamoodi pagasnikust, tagatiibade alumisi, sisemisi ääri, poolraame nii palju kui võimalik. Mootor võiks ka ikka nurruda, klapiklõgin ei ole veel segav aga kui mõni muu kolin on siis sellega arvesta kohe. Kõik puksid ja liigendid on kergesti vahetatavad niiet need ei oma eriti suurt tähtsust. Vaata kas tuled ja viled põlevad ja kõik funkab. Eks igaüks ise tglt oma silma ja tunde järgi hindab autot.
Ravimatu haigus nimega Moskvich. Hetkel 5 x 412 , 2715, 426E, 2126, 408 pluss palju doonoreid.

Kokku omanud 120 erinevat mosset.

Hoiame mosse rallikultuuri elus!


Meie tegemised rallirajal
Ootame toetajaid meie tegemistele rallispordis!
Kasutaja avatar
TALUPOEG TALUJA
Postitusi: 1192
Liitunud: 12 Mai 2010 16:03
Telefon: 56 95 60 13
Asukoht: Viljandimaa

Re: moskvichi vead

Postitus Postitas TALUPOEG TALUJA »

Olen Mosset pidanud juba 6 aastat.Igaljuhul on esisild parem,kui miski muu.Hea remontida,osad odavad,isegi vanarauast kättesaadavad,kõik remonditööd kodus teostatavad ja palju muid häid omadusi.Hea lihtne auto.Naljalt teepeale ei jäta,kui oled hoolas.
Halbadest omadustest niipalju,et talvel klaaside ülessulatamisega jama.Pisut jahedavõitu ka...Asja annab parandada plokisoojendusega-2kw.Poole tunniga kõik aurab.Kui sõitu lähed,siis enamvähem. Suvel jälle palav...Võta vanem mudel,millel kolmnurkaknad.Asi lahendatud. Muid halbu külgi nagu ei mäletagi...Keegi vist kunagi kurtis,et iga 15 aasta tagant tuleb õõtshoova pukse vahetada...
Perkinsi leiutasid ka venelased.Nii ütles sõber Märt....:D
Kasutaja avatar
Edel
Postitusi: 1666
Liitunud: 07 Veebr 2009 23:15
Asukoht: Jüri,Harjumaa
Kontakt:

Re: moskvichi vead

Postitus Postitas Edel »

TALUPOEG TALUJA kirjutas:Keegi vist kunagi kurtis,et iga 15 aasta tagant tuleb õõtshoova pukse vahetada...
Vot see viimane lause on nüüd päeva kild :lol
Tegelikult tahtsin ühe teemaga enam vähem kattuva lingi siitsamast foorumist panna http://mosseklubi.planet.ee/foorum/view ... f=3&t=1335
Vasta