MZMA 408 1966a i-need-for-sped

Kirjuta oma mossest ja kommenteeri teiste omasid
Foorumi reeglid
Palume teha teema pealkiri alljärgnevalt:

Auto tootja, mudel, aasta, omaniku fooruminimi.
Näiteks: AZLK 2140 1978 mossekutt

Auto teema peab olema sisukas, ning soovitatav on lisada ka pildid autost! Ei ole huvitav lugeda teemat -> Mul on punane mosse. Äge auto on.

NB! AINULT MOSSED!!!
i-need-for-sped
Postitusi: 122
Liitunud: 23 Jaan 2011 05:13
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

MZMA 408 1966a i-need-for-sped

Postitus Postitas i-need-for-sped »

Vabandust minu halva eesti keelt eest (olen venelane :D ) aga proovin.

1.5 aastat tagasi mina ostsin endale Moskvich 407 , aga omanikul veel oli Moskvich 408 väga heas seisukorras. aasta jooksul ostsin tema augustis 8) . Kiiresti oli tehtud tehnoülevatus ja kindlustus ja hakkasin sõitma. nattuke aja pärast värvisin uuesti veljed ja kummidel värvisin whitewalls sest et mulle meeldib usa auto stiil. hmm mida öölda tehnelise osa eest Moskvich hea usaldusväärne auto mis vajab õigeaegsest parandust ja siis ta viib sind alati kuhu sa tahad . mitte aga parandada ainult see kord millal juba midagi on katki . Leidsin ka endale uus plastik kohe panen tema autole

ütlen paar sõna inimeste reaktsioone - wow , vaata vaata see on Mosse , suurepärane auto ja rattad , kas autol on kõik original ? jah woowww :hail . Pilt Pilt Pilt Pilt Pilt Pilt
i-need-for-sped
Postitusi: 122
Liitunud: 23 Jaan 2011 05:13
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: MZMA 408 1966a i-need-for-sped

Postitus Postitas i-need-for-sped »

veel piltid ja uuendused võite lugeda siin :D http://www.drive2.ru/cars/moskvich/408/ ... rshmit109/
Kasutaja avatar
moskiito
Postitusi: 2880
Liitunud: 01 Veebr 2009 21:21
Asukoht: virtsu

Re: MZMA 408 1966a i-need-for-sped

Postitus Postitas moskiito »

tere tulemast!
Küsimus? Kust sa uued plastikosad said? Oleksin nendest huvitatud.
Tüüpiline tarbimisühiskond. Vahet pole, kui asi on vana, vahetame kogu kupatuse välja, mis siis et asi on korralik. Ei komentaari.
kristohd
Postitusi: 12
Liitunud: 12 Mai 2010 12:28

Re: MZMA 408 1966a i-need-for-sped

Postitus Postitas kristohd »

Tänavail pilkupüüdev eksemplar. Piltide pealt vaadates pole päris see, mis päikesepaistelisel suvepäeval oma silmaga.
tip- top ;)
i-need-for-sped
Postitusi: 122
Liitunud: 23 Jaan 2011 05:13
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: MZMA 408 1966a i-need-for-sped

Postitus Postitas i-need-for-sped »

moskiito kirjutas:tere tulemast!
Küsimus? Kust sa uued plastikosad said? Oleksin nendest huvitatud.

uus plastik oli leitud juhuslikult . minu sõber leidis endale auto24 eel ford mustand 1967 a ja järgmine päev oleme see kohal sõitnud et ford vaadata. Seal oli aga ka seisnud vara izh 412 (ka tal on väga harv embleem - saturn ja izh tähed sees ). vot sellel izhil oli see uus plastik. Lepisin kokku omanikuga ja ta andis tema mulle ära. Oleme proovinud uute plastiku tegemine alustada , aga kui master hinnatas neid ja ütles et minu plastik on ´4+ aga on vaja 5+ siis vot ei saa ta teha pressvormit .

Plastik mina ei müüa , aga otsin uued variantid et teha uuskoopi . veel kui leian parim plastiku variant ja masterili meeldib ta siis hakkame tegema :D
Kasutaja avatar
moskiito
Postitusi: 2880
Liitunud: 01 Veebr 2009 21:21
Asukoht: virtsu

Re: MZMA 408 1966a i-need-for-sped

Postitus Postitas moskiito »

i-need-for-sped kirjutas:
moskiito kirjutas:tere tulemast!
Küsimus? Kust sa uued plastikosad said? Oleksin nendest huvitatud.

uus plastik oli leitud juhuslikult . minu sõber leidis endale auto24 eel ford mustand 1967 a ja järgmine päev oleme see kohal sõitnud et ford vaadata. Seal oli aga ka seisnud vara izh 412 (ka tal on väga harv embleem - saturn ja izh tähed sees ). vot sellel izhil oli see uus plastik. Lepisin kokku omanikuga ja ta andis tema mulle ära. Oleme proovinud uute plastiku tegemine alustada , aga kui master hinnatas neid ja ütles et minu plastik on ´4+ aga on vaja 5+ siis vot ei saa ta teha pressvormit .

Plastik mina ei müüa , aga otsin uued variantid et teha uuskoopi . veel kui leian parim plastiku variant ja masterili meeldib ta siis hakkame tegema :D
kui vormi negatiiv teha, siis võib kasutada kipsi ning vormi ennast parandada et tuleks välja 5+ toodang. See ei ole kontimurdev töö, vaja ainult täpset kätt ja täpset silma.
kui huvi on sedasi proovida, siis anna teada
Tüüpiline tarbimisühiskond. Vahet pole, kui asi on vana, vahetame kogu kupatuse välja, mis siis et asi on korralik. Ei komentaari.
iisak
Postitusi: 122
Liitunud: 05 Veebr 2009 17:41
Asukoht: Tallinn

Re: MZMA 408 1966a i-need-for-sped

Postitus Postitas iisak »

Kõik on ilus ja tore, aga äkki teeks pildid väiksemaks? Hetkeks tõmbab neti ikka kooma.
i-need-for-sped
Postitusi: 122
Liitunud: 23 Jaan 2011 05:13
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: MZMA 408 1966a i-need-for-sped

Postitus Postitas i-need-for-sped »

moskiito kirjutas:
i-need-for-sped kirjutas:
moskiito kirjutas:tere tulemast!
Küsimus? Kust sa uued plastikosad said? Oleksin nendest huvitatud.

uus plastik oli leitud juhuslikult . minu sõber leidis endale auto24 eel ford mustand 1967 a ja järgmine päev oleme see kohal sõitnud et ford vaadata. Seal oli aga ka seisnud vara izh 412 (ka tal on väga harv embleem - saturn ja izh tähed sees ). vot sellel izhil oli see uus plastik. Lepisin kokku omanikuga ja ta andis tema mulle ära. Oleme proovinud uute plastiku tegemine alustada , aga kui master hinnatas neid ja ütles et minu plastik on ´4+ aga on vaja 5+ siis vot ei saa ta teha pressvormit .

Plastik mina ei müüa , aga otsin uued variantid et teha uuskoopi . veel kui leian parim plastiku variant ja masterili meeldib ta siis hakkame tegema :D
kui vormi negatiiv teha, siis võib kasutada kipsi ning vormi ennast parandada et tuleks välja 5+ toodang. See ei ole kontimurdev töö, vaja ainult täpset kätt ja täpset silma.
kui huvi on sedasi proovida, siis anna teada
okei mõtlen selle asi kohta
i-need-for-sped
Postitusi: 122
Liitunud: 23 Jaan 2011 05:13
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: MZMA 408 1966a i-need-for-sped

Postitus Postitas i-need-for-sped »

iisak kirjutas:Kõik on ilus ja tore, aga äkki teeks pildid väiksemaks? Hetkeks tõmbab neti ikka kooma.
võite vaadata need piltid drive 2 ru seal nad on väiksem ja nemad on paljum
Varblane
Postitusi: 153
Liitunud: 01 Apr 2009 01:36
Asukoht: Tallinn,Nõmme
Kontakt:

Re: MZMA 408 1966a i-need-for-sped

Postitus Postitas Varblane »

i-need-for-sped kirjutas:
iisak kirjutas:Kõik on ilus ja tore, aga äkki teeks pildid väiksemaks? Hetkeks tõmbab neti ikka kooma.
võite vaadata need piltid drive 2 ru seal nad on väiksem ja nemad on paljum

Aga siis kustuta need suured pildid siit ära eksole? :think
Gardaan,keneraator,garba,tüüs,garter........
Vasta