piduriõlid

Ei oska kolvirõngaid vahetada? Käigud ei lähe sisse?
Vasta
Kasutaja avatar
svenson01
Postitusi: 159
Liitunud: 25 Mai 2009 15:10
Asukoht: pärnu

piduriõlid

Postitus Postitas svenson01 »

mis piduriõli soovitate kasutada kui peaks ostma uued suportid esimesed 2140.kas dot 4 peavad tihendid vastu või peaks mingit teist õli kasutama..hetkel dot4 sees .kas tuleb midagi teist sisse panna ja süsteem läbi pesta..kuna esimesed suportid koos torudega lähevad vahetusse..dot 4 pole veel kordagi pidureid korralikult töössesaanud.viga võib ka olla poolpidustes suportites.kusagilt olen kuulnud et Bsk peaks kõige sobivam olema(saada ainult venemaalt või volgast hea õnne korral=)..aga mis teistel süsteemis on ja mis hästi toimib.ja kui keegi soovitab kust oleks kasulik esimesi suporteid osta,loomulikult tahan koos garantiiga saada ja olen arvestanud hinnaklassiga 1000-1100 eek tk
enne oli sees neeva,siis mansetid vajasid vahetust,peale seda läks pksk mis ei mõjunud ka hästi..nüüd olen vahetanud kolbe ja mansette peale seda palju ja süsteem on dot4 peal ja pidama ei saa süüdi arvatavasti suportid mille tööpind kahjustatud või kolvid suht õhtul.nüüd villand jamamisest ja tuleb uute ja paremate peale loota kuna piduri peavad korras olema..tagumised kusjuures töötavad laitmatult
Iga inimene peab enda risti kandma,kes ei jõua lohistab järel!
Kasutaja avatar
SanderV
Postitusi: 2240
Liitunud: 21 Dets 2009 01:55

Re: piduriõlid

Postitus Postitas SanderV »

pole minul kyll dot4jaga probleeme olnud.. kui lekkinud siis pigem enda mingi psk kuskil aga kui tahad raisata siis 1000 eeki liiter eest saab juba korraliku ralli õli mis kannatab ka tallamist ja keema ei lähe
martvl
Postitusi: 92
Liitunud: 21 Veebr 2009 03:38
Asukoht: Järvamaa-Järva-jaani Karinu

Re: piduriõlid

Postitus Postitas martvl »

mitut piduri õli segades pidavat mansetid nn ära sööma ja läbi laskma hakkama !
minu azlk 2140 on igatahes dot 4 ja pidurid vanasti (enne seisma jäämist olid väga head)
Kasutaja avatar
stern100
Postitusi: 3333
Liitunud: 26 Juun 2009 09:27
Telefon: 56678989
Asukoht: Läänemaa, Palivere

Re: piduriõlid

Postitus Postitas stern100 »

Raudselt pane dot4. Ostsin ju endalegi tutikad supportid ette ja uued töösilindrid taha trummlitesse. Pedaal on küll kerge :D Ja uued asjad ikka nii naljalt lekkima ei hakka. Kui sul süsteem lahti, lase see lihtsalt suruõhuga läbi ja timmis.
Ravimatu haigus nimega Moskvich. Hetkel 5 x 412 , 2715, 426E, 2126, 408 pluss palju doonoreid.

Kokku omanud 121 erinevat mosset.

Hoiame mosse rallikultuuri elus!


Meie tegemised rallirajal
Ootame toetajaid meie tegemistele rallispordis!
risto626
Postitusi: 193
Liitunud: 02 Veebr 2009 22:21
Asukoht: Ida-Viru

Re: piduriõlid

Postitus Postitas risto626 »

bsk on ette nähtud trummelpiduritele, ketastele vähemalt neva.
Kasutaja avatar
ABS
Postitusi: 372
Liitunud: 21 Mai 2009 11:18
Telefon: 56871225
Asukoht: Tallinn/Kuressaare

Re: piduriõlid

Postitus Postitas ABS »

Nevaga on mul sellised kogemused et kui see sees oli sai iga aasta vähemalt korra tagumisi piduri töösilindreid vahetada aga kui dot4 sisse sai pandud seda muret enam ei ole esinenud seega Nevat mina küll ei soovita.
AZLK 2140 ´85a.
Vigursõit 2012,2013,2014,2015,2018 VIIMANE koht!
Kasutaja avatar
stern100
Postitusi: 3333
Liitunud: 26 Juun 2009 09:27
Telefon: 56678989
Asukoht: Läänemaa, Palivere

Re: piduriõlid

Postitus Postitas stern100 »

Kõige kindlam on ikka uued silindrid ja supportid alla osta, peasilinder samuti uus või vähemalt mansetid vahetada ning dot4 sisse. Pedaal käib kergel ja ei leki midagi. Samas valan mina ka mõnele tuugalt psk-le dot4 peale ja ei juhtu midagi.
Ravimatu haigus nimega Moskvich. Hetkel 5 x 412 , 2715, 426E, 2126, 408 pluss palju doonoreid.

Kokku omanud 121 erinevat mosset.

Hoiame mosse rallikultuuri elus!


Meie tegemised rallirajal
Ootame toetajaid meie tegemistele rallispordis!
Kasutaja avatar
marek
Postitusi: 377
Liitunud: 05 Veebr 2009 12:29
Asukoht: Pärnu/Tartu
Kontakt:

Re: piduriõlid

Postitus Postitas marek »

stern100 kirjutas:Kõige kindlam on ikka uued silindrid ja supportid alla osta, peasilinder samuti uus või vähemalt mansetid vahetada ning dot4 sisse. Pedaal käib kergel ja ei leki midagi. Samas valan mina ka mõnele tuugalt psk-le dot4 peale ja ei juhtu midagi.
psk ja dot4 põhimõtselt sama, võib peale valada. bsk ja dot4 koos rikuvad mansetid ära. Neil suht. kerge vahet teha, bsk on punane, teised kõik valged.
Kasutaja avatar
stern100
Postitusi: 3333
Liitunud: 26 Juun 2009 09:27
Telefon: 56678989
Asukoht: Läänemaa, Palivere

Re: piduriõlid

Postitus Postitas stern100 »

marek kirjutas:
stern100 kirjutas:Kõige kindlam on ikka uued silindrid ja supportid alla osta, peasilinder samuti uus või vähemalt mansetid vahetada ning dot4 sisse. Pedaal käib kergel ja ei leki midagi. Samas valan mina ka mõnele tuugalt psk-le dot4 peale ja ei juhtu midagi.
psk ja dot4 põhimõtselt sama, võib peale valada. bsk ja dot4 koos rikuvad mansetid ära. Neil suht. kerge vahet teha, bsk on punane, teised kõik valged.
Mina olen valanud nii punasele kui ka valgele dot4 peale. Endiselt pole mansette ära rikkunud :D Kui asi on juba kulunud, siis ta hakkab sul nii või naa lekkima.
Ravimatu haigus nimega Moskvich. Hetkel 5 x 412 , 2715, 426E, 2126, 408 pluss palju doonoreid.

Kokku omanud 121 erinevat mosset.

Hoiame mosse rallikultuuri elus!


Meie tegemised rallirajal
Ootame toetajaid meie tegemistele rallispordis!
Kasutaja avatar
TALUPOEG TALUJA
Postitusi: 1192
Liitunud: 12 Mai 2010 16:03
Telefon: 56 95 60 13
Asukoht: Viljandimaa

Re: piduriõlid

Postitus Postitas TALUPOEG TALUJA »

Olen kallanud aastaid tagasi siduri õlipotti puhast Värska vett,kuna õli ei pidanud ja midagi parasjagu peale kallata ka ei olnud,kuid koju oli vaja saada. Toimis küll....Mis sa hädaga ikka teed. Pärast sai mansett vahetatud.
Perkinsi leiutasid ka venelased.Nii ütles sõber Märt....:D
Vasta