Pidurid

Ei oska kolvirõngaid vahetada? Käigud ei lähe sisse?
Vasta
Loik
Postitusi: 8
Liitunud: 15 Mai 2011 18:52
Asukoht: Harjumaa

Pidurid

Postitus Postitas Loik »

Piduritega ilge jama. Sai vahetatud piduri peapump. Peale seda sain kolm ratast korralikult pidama, ühel oli vaja töösilindrid välja vahetada. Peale silindrite vahetust ei saa enam mitte ühegi nipiga pidureid tööle. Ei oska enam midagi ette võtta. Äkki oskab keegi midagi välja pakkuda, mida proovida võiks.
Kasutaja avatar
stern100
Postitusi: 3333
Liitunud: 26 Juun 2009 09:27
Telefon: 56678989
Asukoht: Läänemaa, Palivere

Re: Pidurid

Postitus Postitas stern100 »

Mismõttes ei saa pidureid tööle? Õhutasid ikka korralikult peale silindrite vahetust?
Ravimatu haigus nimega Moskvich. Hetkel 5 x 412 , 2715, 426E, 2126, 408 pluss palju doonoreid.

Kokku omanud 121 erinevat mosset.

Hoiame mosse rallikultuuri elus!


Meie tegemised rallirajal
Ootame toetajaid meie tegemistele rallispordis!
Loik
Postitusi: 8
Liitunud: 15 Mai 2011 18:52
Asukoht: Harjumaa

Re: Pidurid

Postitus Postitas Loik »

No selles mõttes ,et pidurid ei pea üldse. Pumbates saab ühe esiratta natuke paremini võtma. Loomulikult olen õhutanud. Terve nädal olen koos vanaisaga jamanud sellega. Ja isegi mu vanaisa, kes on olnud terve elu mehaanik ja kõiki marki vene künasid putitanud, ütleb et ei oska midagi teha enam. Masinaks on 1982 412. Ees ja taga on trumlid.
Kasutaja avatar
SanderV
Postitusi: 2240
Liitunud: 21 Dets 2009 01:55

Re: Pidurid

Postitus Postitas SanderV »

pigem siiski 6hutamise viga...muud seal olla ei saa
Kasutaja avatar
marko
Postitusi: 520
Liitunud: 02 Veebr 2009 20:16
Asukoht: Tartu

Re: Pidurid

Postitus Postitas marko »

Loik kirjutas:No selles mõttes ,et pidurid ei pea üldse. Pumbates saab ühe esiratta natuke paremini võtma. Loomulikult olen õhutanud. Terve nädal olen koos vanaisaga jamanud sellega. Ja isegi mu vanaisa, kes on olnud terve elu mehaanik ja kõiki marki vene künasid putitanud, ütleb et ei oska midagi teha enam. Masinaks on 1982 412. Ees ja taga on trumlid.

Kui muud ei saa siis tee nii,et varu pidurivedelikku ja lase kõik niplid lahti kuni ise õhk välja tuleb ja jälgi et anum tühjaks ei saa.Ise tegin seda varjanti siis kui kõik muud meetodid enam tulemust ei andnud :D Jätsin päris kauaks miimoodi.Kulus selleks üks üks anuma täis ja jätsin nii üheks ööks :D
AZLK 2140 78a,AZLK 2140 76a,2xAZLK 2137 84a,izh412
Loik
Postitusi: 8
Liitunud: 15 Mai 2011 18:52
Asukoht: Harjumaa

Re: Pidurid

Postitus Postitas Loik »

SanderV kirjutas:pigem siiski 6hutamise viga...muud seal olla ei saa
Mõned päevad tagasi arvasin sama...
Kasutaja avatar
SanderV
Postitusi: 2240
Liitunud: 21 Dets 2009 01:55

Re: Pidurid

Postitus Postitas SanderV »

noo siis aja viga uuesti peasilindrist taga
Karu2
Postitusi: 77
Liitunud: 30 Apr 2009 00:59
Asukoht: Pärnu

Re: Pidurid

Postitus Postitas Karu2 »

Otsest vihjet siit välja ei lugenud, kuid eeldan, et antud masinal on lahutatud pidurisüsteem ehk kahekojaline peapump. Nende pumpade õhutamine ongi üks paras jama. Ise olen eraldatud süsteemiga peapumbad täitnud alt üles ehk ratta õhutusnipli kaudu süsteemi vedelikuga täitnud Seda siis vedelikuga täidetud rehvipumba abil. No umbes nii nagu tehaseski täidetakse. alustades täitmist peasilindrile kõige kaugemast rattast ehk taga paremast, siis vasakust., siis esi paremast ja seejärel vasakust.
Vasta