Kütuse vähenemise märgu ande tuli

Ei oska kolvirõngaid vahetada? Käigud ei lähe sisse?
Kasutaja avatar
Mastermees
Postitusi: 106
Liitunud: 20 Veebr 2011 21:49

Kütuse vähenemise märgu ande tuli

Postitus Postitas Mastermees »

Tere.Tekkis küsimus kuidas mossele saaks kütuse märguande tule panna?.Kas kuidagi on võimalik näiteks läbi lada kütuse näidiku vool vedada ning lada kütusenäidiku seest se märguande lamp mosse armatuuri viia?.. on ehk keegi midagi sellist meisterdand!?

Toredat!
Kasutaja avatar
SanderV
Postitusi: 2240
Liitunud: 21 Dets 2009 01:55

Re: Kütuse vähenemise märgu ande tuli

Postitus Postitas SanderV »

siis pane juba lada paak ka...
Kasutaja avatar
Mastermees
Postitusi: 106
Liitunud: 20 Veebr 2011 21:49

Re: Kütuse vähenemise märgu ande tuli

Postitus Postitas Mastermees »

SanderV kirjutas:siis pane juba lada paak ka...
Tahaks siiski originaal paagi jätta ning originaal näidiku kuid juurde tahaks tuua kütuse tule.
Tegemist on siiski ka kastikaga seega hakkab paak politseile hästi silma ning seaduse silmis on paagi vahetamine muul margil või asukoha muutmine keelatud.
Kasutaja avatar
SanderV
Postitusi: 2240
Liitunud: 21 Dets 2009 01:55

Re: Kütuse vähenemise märgu ande tuli

Postitus Postitas SanderV »

no minul on kytusenäidik väänatud nii et näidik l2heb ka esimesest kriipsust alla poole veel.. niiet kui näidik "nullis" siis tean et aeg tankida :D
Kasutaja avatar
Edel
Postitusi: 1666
Liitunud: 07 Veebr 2009 23:15
Asukoht: Jüri,Harjumaa
Kontakt:

Re: Kütuse vähenemise märgu ande tuli

Postitus Postitas Edel »

SanderV kirjutas:no minul on kytusenäidik väänatud nii et näidik l2heb ka esimesest kriipsust alla poole veel.. niiet kui näidik "nullis" siis tean et aeg tankida :D
Kui Lada näidik juba on siis kõige mõislikum aretada paaki ka Lada andur. Keerulisem just viimasega on,Lada on igavene pikk jurakas aga Mosse oma väike kööbakas.
Iseasi,kui mõtekas on Mossele selle kompoti pealearetamine.
Üks kehv pilt Lada anduritest http://fotoalbum.ee/photos/Edelareisija/78619311
Kasutaja avatar
viirusboy
Postitusi: 1042
Liitunud: 11 Mai 2009 22:56
Asukoht: Läänemaa

Re: Kütuse vähenemise märgu ande tuli

Postitus Postitas viirusboy »

Krt, seda võiks isegi proovida leiutada.. Sebige mulle kuskilt üls lada paagiandur..
Moskvits - see on haigus, mida pole võimalik ravida. Peita saab ainult sümptomeid.
Kasutaja avatar
SanderV
Postitusi: 2240
Liitunud: 21 Dets 2009 01:55

Re: Kütuse vähenemise märgu ande tuli

Postitus Postitas SanderV »

vaadake ainult et see aretamine teil tulekahjuga ei lõppe
Kasutaja avatar
Mastermees
Postitusi: 106
Liitunud: 20 Veebr 2011 21:49

Re: Kütuse vähenemise märgu ande tuli

Postitus Postitas Mastermees »

Tegelt saadi nüüd vist natuke valesti aru.Proovin paremini seletada.1. Mõte oli jätta moskvichi originaal kütuse näidik. 2. Jätta moskvichi originaal Paagi andur. 3.

Võtta nüüd lada kütusenäidik kus on se pirn sees.Ühendada need samused juhtmmed mis lähevad ka mosse kütusenäidiku külge... need samused juhtmed ühendada ka topelt lada kütusenäidiku külge.Lada kütusenäidik jätta üldse kuskile armatuuri alla ja nipukaga kinni tõmmata.Lada andurist vedada ainult kütuse kollase tule juhtmed moskvichi originaal kütusenäidiku juurde. ning jäävad tööle ni mosse originaal andur kui ka lada oma lihtsalt lada omal on veetud lamp mosse originaal kütuse näidiku alla ning se peaks siis idee poolest vilkuma hakkama.Kas se ka toimib on hetke küsimus.Vaatasin, et lada omal on kuidagi rohkemm juhtmestikku seal.
Loodan, et keegi miskit aru sai :lol

Toredat!
Kasutaja avatar
SanderV
Postitusi: 2240
Liitunud: 21 Dets 2009 01:55

Re: Kütuse vähenemise märgu ande tuli

Postitus Postitas SanderV »

paaah minu arust mõttetu jamada nii.. osta parem lada :D
Kasutaja avatar
Mastermees
Postitusi: 106
Liitunud: 20 Veebr 2011 21:49

Re: Kütuse vähenemise märgu ande tuli

Postitus Postitas Mastermees »

SanderV kirjutas:paaah minu arust mõttetu jamada nii.. osta parem lada :D
Ei ei..Ma ei tea mis komme se mul on aga mida rohkem elektroonikat vene autole peale ehitan seda rohkem mul kirg tõuseb :think
Vasta