Mossede kruiis mööda idarannikut 23.07.2011

Kõikvõimalikud mossedega seotud üritused.
Vasta
Kasutaja avatar
Gustav
Postitusi: 119
Liitunud: 16 Aug 2010 15:53
Asukoht: Kuressaare/Tallinn

Re: mossede kruiis müüda idarannikut

Postitus Postitas Gustav »

Olen tulemas, kui Saaremaalt mõni mosse veel liigub. Üksi ei viitsi liikuda siit. :D
IZ 412 IE '82
Kasutaja avatar
Martpoiss
Postitusi: 475
Liitunud: 29 Mär 2010 12:26

Re: mossede kruiis müüda idarannikut

Postitus Postitas Martpoiss »

Registreerin ka siis kaks autot ära:
Martpoiss, AZLK 2140, 4 inimest
Mihkel, 408, 4 inimest
Kasutaja avatar
moskiito
Postitusi: 2880
Liitunud: 01 Veebr 2009 21:21
Asukoht: virtsu

Re: mossede kruiis müüda idarannikut

Postitus Postitas moskiito »

olen äärmiselt positiivselt meelestatud sest tänavu tuleb taas arvestatav kogus masinaid kokku. väga positiivne :beer
Tüüpiline tarbimisühiskond. Vahet pole, kui asi on vana, vahetame kogu kupatuse välja, mis siis et asi on korralik. Ei komentaari.
via
Postitusi: 113
Liitunud: 24 Apr 2009 16:00

Re: mossede kruiis müüda idarannikut

Postitus Postitas via »

Map loe esmapostitusest kuidagi välja kellaaega ja täpset punkti kust start andakse ???
Tasa sõuad, kaugele jõuad.
Kasutaja avatar
moskiito
Postitusi: 2880
Liitunud: 01 Veebr 2009 21:21
Asukoht: virtsu

Re: mossede kruiis müüda idarannikut

Postitus Postitas moskiito »

via kirjutas:Map loe esmapostitusest kuidagi välja kellaaega ja täpset punkti kust start andakse ???
hea et tähelepanu juhtisid. selle vajaliku lõigu olen kiirustades ültse ära unustanud.

kogunemine kella 9 ja 10 vahel. siis on rahval aega ennast rahulikult kohale sättida ja kaugemad mehed saavad ka natuke rohkem ehk magada.

koguneme varnja küljas. kahjuks pole ma suutnud sinna külla sõita ja otsida sobivam kogunemiskoht aga maa ameti aero fotodelt on näha et seal on üks suurem parkla. mina sättin ennast sinna täpselt kella 9-ks kohale enda kombiga.

kuna lähen järgmine nädal maale, siis vajun levist välja, sest arvuti lihtsalt ei mahu kaasa ja seoses sellega annan ka enda mob numbri. kui levist väljas, siis proovige uuesti kuna maakodus on hoones sees olles leviga probleeme.

mob: 56 619 268

Edit: Illuka mõisas on võimalik kasutada giidi teenust, €1 inimene alates 15 inimesest €15 grupp.
Tüüpiline tarbimisühiskond. Vahet pole, kui asi on vana, vahetame kogu kupatuse välja, mis siis et asi on korralik. Ei komentaari.
Kasutaja avatar
partnermosse
Postitusi: 1581
Liitunud: 04 Veebr 2009 13:08
Telefon: 58550555
Asukoht: Tallinn

Re: mossede kruiis müüda idarannikut

Postitus Postitas partnermosse »

Kui me juba Varnjal koguneme ja Alatskivist läbi sõidame, siis oleks vahva mossed äkki ritta seada pildistamiseks sellise renoveeritud koha ees ! LInk on siin - http://www.alatskiviloss.ee/est/
Moskvich on masin, mis kestab! IŽ-412 IE (1989) ja AZLK 2140 (1987) omanik
2012, 2013, 2014 Eesti Moskvich Klubi suvesõidu vigursõidu I koht
No ja ajaga on saanud DAAZ karburaatorite remont ka hobiks :lol
Kasutaja avatar
moskiito
Postitusi: 2880
Liitunud: 01 Veebr 2009 21:21
Asukoht: virtsu

Re: mossede kruiis müüda idarannikut

Postitus Postitas moskiito »

partnermosse kirjutas:Kui me juba Varnjal koguneme ja Alatskivist läbi sõidame, siis oleks vahva mossed äkki ritta seada pildistamiseks sellise renoveeritud koha ees ! LInk on siin - http://www.alatskiviloss.ee/est/
seal võime peatuse kl teha ja natuke uudistada. olen planeerinud sõidu ajaks 4-5 tundi ja sama palju ka seismiseks ja uudistamiseks.

kas keegi soovib illuka mõisas ekskursjooni teha? kui sooviaid on, siis tellin giidi ära.
Tüüpiline tarbimisühiskond. Vahet pole, kui asi on vana, vahetame kogu kupatuse välja, mis siis et asi on korralik. Ei komentaari.
Kasutaja avatar
vootele
Postitusi: 189
Liitunud: 22 Dets 2009 14:06

Re: mossede kruiis müüda idarannikut

Postitus Postitas vootele »

ja Tallinna poolt tulijad, äkki kopereerume kusagil, seltsis segasem minna...
Kasutaja avatar
partnermosse
Postitusi: 1581
Liitunud: 04 Veebr 2009 13:08
Telefon: 58550555
Asukoht: Tallinn

Re: mossede kruiis müüda idarannikut

Postitus Postitas partnermosse »

vootele kirjutas:ja Tallinna poolt tulijad, äkki kopereerume kusagil, seltsis segasem minna...
Liigun ilmselt Tallinna poolt, aga vahepeatusega Järva-Jaani kandis ja seda juba reedel...Muidu võiks koopereeruda küll, laupäeva hommikul mööda Piibe maanted lähme edasi Varnja poole ....
Moskvich on masin, mis kestab! IŽ-412 IE (1989) ja AZLK 2140 (1987) omanik
2012, 2013, 2014 Eesti Moskvich Klubi suvesõidu vigursõidu I koht
No ja ajaga on saanud DAAZ karburaatorite remont ka hobiks :lol
Kasutaja avatar
stern100
Postitusi: 3333
Liitunud: 26 Juun 2009 09:27
Telefon: 56678989
Asukoht: Läänemaa, Palivere

Re: mossede kruiis müüda idarannikut

Postitus Postitas stern100 »

Parimate plaanide järgi viskan mina, Haapsalu kandi poiss, juba reede õhtul kuskile Varnjasse telgi püsti :D
Ravimatu haigus nimega Moskvich. Hetkel 5 x 412 , 2715, 426E, 2126, 408 pluss palju doonoreid.

Kokku omanud 120 erinevat mosset.

Hoiame mosse rallikultuuri elus!


Meie tegemised rallirajal
Ootame toetajaid meie tegemistele rallispordis!
Vasta