mossede sõidu registreerimine

Kõikvõimalikud mossedega seotud üritused.
Vasta
Kasutaja avatar
mosse345
Postitusi: 77
Liitunud: 02 Veebr 2009 15:54
Asukoht: (Harjumaa).Kose-Piibe

Re: mossede sõidu registreerimine

Postitus Postitas mosse345 »

Kas keegi harjumaalt ka läheb? :auto
Punane Moskvich valgete triipudega.Mosse ruulib jeeeeeee.
Kasutaja avatar
moskiito
Postitusi: 2880
Liitunud: 01 Veebr 2009 21:21
Asukoht: virtsu

Re: mossede sõidu registreerimine

Postitus Postitas moskiito »

keevitaja kirjutas:mul kah 412 IE aastast 77. krt tahaks tulla, aga kardan, et see kooleb teeäärde ära. mingi autoabi kah kaasa sõidab?
no ma arvan et sellepärast sa ei peaks muretsema. Ma võttan kõik oma väärtuslikud mosse remontimise võtmed kaasa ja paar meetrit traati samuti. Köie saab ka kaasa ning kui juhtub et laguneb ära, siis saab sleppi võtta. selleks olekski vaja "lällerit" omada, kui midagi juhtub siis viimane saab juhile koha teada anda et rong seisma jääks. Mul paraku ainult 1 osa paarist säilinud.
Tüüpiline tarbimisühiskond. Vahet pole, kui asi on vana, vahetame kogu kupatuse välja, mis siis et asi on korralik. Ei komentaari.
Kasutaja avatar
keevitaja
Postitusi: 12
Liitunud: 16 Apr 2009 20:31

Re: mossede sõidu registreerimine

Postitus Postitas keevitaja »

Pilt

täna käivitasin peale talve esimist korda. paugupill :)

kui abi vajadusel saab, siis on asi täitsa reaalne. ehk rebin kellegi veel kaasa kah.

palju sinna rahvast oodata on?
Kasutaja avatar
Neeme
Postitusi: 291
Liitunud: 04 Veebr 2009 23:04
Asukoht: Kuressaare

Re: mossede sõidu registreerimine

Postitus Postitas Neeme »

moskiito kirjutas: selleks olekski vaja "lällerit" omada, kui midagi juhtub siis viimane saab juhile koha teada anda et rong seisma jääks. Mul paraku ainult 1 osa paarist säilinud.
Stokkeris pakutakse näiteks selliseid junne, praegune hind reklaami järgi 590 eeku.
Kasutaja avatar
marko
Postitusi: 520
Liitunud: 02 Veebr 2009 20:16
Asukoht: Tartu

Re: mossede sõidu registreerimine

Postitus Postitas marko »

Mina olen hetke seisuga tulija Tartust kui auto just viimasel momendil laiali ei lähe :D Kaasreisijate kohta veel öelda ei oska,aga loodetavasti kasutaja MZA liitub minuga.Kui on veel keegi kes tartukandist soovib küüti siis võime asja arutada :beer Autos ka lällar olemas nii 27mhz kui ka PMR ;)Lisaks siis topin ka pagassi võimalikke tööriistu ja jms täis.

PMR-e saan vajadusel mõned veel lisaks mõnesse autosse laenutada.
AZLK 2140 78a,AZLK 2140 76a,2xAZLK 2137 84a,izh412
Kasutaja avatar
moskiito
Postitusi: 2880
Liitunud: 01 Veebr 2009 21:21
Asukoht: virtsu

Re: mossede sõidu registreerimine

Postitus Postitas moskiito »

palun anda oma registreerimsie soovist Minu Privaati. siis saan ma sotti kes soovib regada või kes mitte.
Tüüpiline tarbimisühiskond. Vahet pole, kui asi on vana, vahetame kogu kupatuse välja, mis siis et asi on korralik. Ei komentaari.
Kasutaja avatar
moskiito
Postitusi: 2880
Liitunud: 01 Veebr 2009 21:21
Asukoht: virtsu

Re: mossede sõidu registreerimine

Postitus Postitas moskiito »

Neeme kirjutas:
moskiito kirjutas: selleks olekski vaja "lällerit" omada, kui midagi juhtub siis viimane saab juhile koha teada anda et rong seisma jääks. Mul paraku ainult 1 osa paarist säilinud.
Stokkeris pakutakse näiteks selliseid junne, praegune hind reklaami järgi 590 eeku.
no jah, mina saan praegu väljaminekutest lubada ainult nii palju et saan regamise tasu ära maksta.
Tüüpiline tarbimisühiskond. Vahet pole, kui asi on vana, vahetame kogu kupatuse välja, mis siis et asi on korralik. Ei komentaari.
Kasutaja avatar
wolfe
Postitusi: 160
Liitunud: 04 Veebr 2009 22:15
Asukoht: Viimsi

Re: mossede sõidu registreerimine

Postitus Postitas wolfe »

Mul on täitsa olemas 2 lällarit vaja vaid AAA akud sisse osta ;)
Moskvich - puhas remondirõõm :D
Kasutaja avatar
kOll
Postitusi: 450
Liitunud: 04 Veebr 2009 21:39
Asukoht: NWO Lõuna Sektor
Kontakt:

Re: mossede sõidu registreerimine

Postitus Postitas kOll »

IZ 412IE 1977, AZLK 2140-117 1987. Kaasreisjate hulk täpsustamisel...
Respek Mah Authoritaaa!!! → http://www.facebook.com/RedStarKustomz
BTG Nordschleife 12:43
GT Nürburgring 3:42
Kasutaja avatar
moskiito
Postitusi: 2880
Liitunud: 01 Veebr 2009 21:21
Asukoht: virtsu

Re: mossede sõidu registreerimine

Postitus Postitas moskiito »

ärge unustage rahade ülekandmisel täpseid andmeid anda nagu nõutud, muidu tekkib segadus aga seda me ju ei soovi, foorumis olevasse nimekirja piisab nimest, auto margist ja reisijate arvust.
Tüüpiline tarbimisühiskond. Vahet pole, kui asi on vana, vahetame kogu kupatuse välja, mis siis et asi on korralik. Ei komentaari.
Vasta