MZMA 401 1955 TiitS

Kirjuta oma mossest ja kommenteeri teiste omasid
Foorumi reeglid
Palume teha teema pealkiri alljärgnevalt:

Auto tootja, mudel, aasta, omaniku fooruminimi.
Näiteks: AZLK 2140 1978 mossekutt

Auto teema peab olema sisukas, ning soovitatav on lisada ka pildid autost! Ei ole huvitav lugeda teemat -> Mul on punane mosse. Äge auto on.

NB! AINULT MOSSED!!!
Vasta
Kasutaja avatar
TiitS
Postitusi: 261
Liitunud: 16 Veebr 2009 23:52
Asukoht: Rapla

Re: MZMA 401 1955 TiitS

Postitus Postitas TiitS »

Mõned paremad pildid:

Pilt

Pilt
Kasutaja avatar
MAZ
Postitusi: 1505
Liitunud: 02 Veebr 2009 17:05
Telefon: 53840257
Asukoht: Tartumaa
Kontakt:

Re: MZMA 401 1955 TiitS

Postitus Postitas MAZ »

Ja ilus mis ilus kuid ehk annaks ka mingi video teha kuidas masin liigub ja kuidas temaga sõita on?
MZMA 408 1964 ja AZLK 2140 1981
Kasutaja avatar
TiitS
Postitusi: 261
Liitunud: 16 Veebr 2009 23:52
Asukoht: Rapla

Re: MZMA 401 1955 TiitS

Postitus Postitas TiitS »

No saab ikka :). Üritan teha siis mingi aeg.

A seda ka, et kui kellegil vedeleb neid 2140 kroomitud rummukapsleid siis võiks teada anda. Oleks vaja 2 tk, häda pärast piisaks ka ühest. Ja SL-i kroomitud rattamutrid võiksid kah olla.
Kasutaja avatar
MAZ
Postitusi: 1505
Liitunud: 02 Veebr 2009 17:05
Telefon: 53840257
Asukoht: Tartumaa
Kontakt:

Re: MZMA 401 1955 TiitS

Postitus Postitas MAZ »

TiitS kirjutas:Mõned paremad pildid:
Pilt
Enne jäi mainimata üks oluline asi, kui ma seda pilti vaatan tuli või õigemini meenus mull ZZ Top albumi kaanepilt! Seal on ilmselt tegu 30.date Chevy hotroadiga, mulle lapsepõlvest on hästi jäänud see video lõik meelde,kus see punane Chevy tuleb mööda (Arizona)kõrbe teed.Tegu oli siis videoga laulule: Gimme All Your Lovin
Foto ka ühest tuntust ZZ Top plaadi kaanest,kus ka seda hotroadi natuke näha:
Pilt
Vot selline väike paraleel elust mille ära mainisin :D :D :D
MZMA 408 1964 ja AZLK 2140 1981
Varblane
Postitusi: 153
Liitunud: 01 Apr 2009 01:36
Asukoht: Tallinn,Nõmme
Kontakt:

Re: MZMA 401 1955 TiitS

Postitus Postitas Varblane »

ZZ Top'i autos on siiski 33 aasta Ford 3 window,Chevy mootoriga. :)
Video oleks küll hea,ja seest ka, mitte ainult väljast. :P
Rummukapsleid müüs siin kasutaja Molotov51,iseasi kas enam alles on need.
Gardaan,keneraator,garba,tüüs,garter........
Kasutaja avatar
TiitS
Postitusi: 261
Liitunud: 16 Veebr 2009 23:52
Asukoht: Rapla

Re: MZMA 401 1955 TiitS

Postitus Postitas TiitS »

Enne jäi mainimata üks oluline asi, kui ma seda pilti vaatan tuli või õigemini meenus mull ZZ Top albumi kaanepilt! Seal on ilmselt tegu 30.date Chevy hotroadiga, mulle lapsepõlvest on hästi jäänud see video lõik meelde,kus see punane Chevy tuleb mööda (Arizona)kõrbe teed.Tegu oli siis videoga laulule: Gimme All Your Lovin
Tegelikult kui ausalt öelda siis mul mosse kindalaekas keerlebki enamus ajast zz topi plaat, ja lugu http://www.youtube.com/watch?v=rVyWqqBLJMI

:D

Kui juba muusika teemaks läks siis kirjeldan mosse helisüsteemi ka veidi. Kindalaekas mängib siis Sony Xplode cd mängija. Armatuurialuste polstrite küljes on väiksemad Pioneeri koaksiaalid ja esiistme alla on paigaldatud punnsilm Scorpio uksekõlarid, mis on suunatud tagaistujate poole. Väikest bassilisa annab aktiivsubwoofer pagasnikus. Kuigi kõlarid on iseenesest suhteliselt lahjad, on helikvaliteet päris hea, arvatavasti on see tingitud mosse väikesest ümara laega salongist, mis loob hea akustika. Zz Topi ja AC/DC kuulamiseks on süsteem väga hea :lol
Kasutaja avatar
MAZ
Postitusi: 1505
Liitunud: 02 Veebr 2009 17:05
Telefon: 53840257
Asukoht: Tartumaa
Kontakt:

Re: MZMA 401 1955 TiitS

Postitus Postitas MAZ »

To varblane: aitäh parandamast mind juba vist 2 korda :D esimene kord oli automotos. Krt kuidas ma nii loll olin ja kohe sinna Ford V8 ei oskand kirjutada või näha seda iseloomulikku "grilli" mis sellele mudelile üks iseloomulikum element. Pealegi see Ford V8 ka auto millega omal ajal Bonny ja Claide ameerika maa pankasid röövisid :D ja üsna edukalt!

To TiitS: järjekordne tõestus,et maailm ei ole midagi nii suur kui võiks arvata. Huvitav kusagil ebays oli müüa mingi selline huvitav heli seade,et autosse paigaldatav heliplaatide(vinüülide) mängija :D :D . Üks järjekordne mikimaa ime, kuid isenesest huvitav asi :evil . Mulle küll meeldiks nt kui mul oleks 59.a cadillac kuulata selle aja muusikat samas kulgedes masinaga mööda maanteed!
PS! AC/DC mulle ka meeldib :D 8)
MZMA 408 1964 ja AZLK 2140 1981
Tiit
Postitusi: 183
Liitunud: 18 Apr 2009 20:59

Re: MZMA 401 1955 TiitS

Postitus Postitas Tiit »

Oled sa proovinud mahalõigatud külgedega õhufiltri korpust? 412 mootoril tekitab see sellist huvitavat häält, et hakatakse uurima, et mis ime mootor kapoti alla pandud on. Nagu vaiksemat sorti Ameerika V8
Kui Opel katki läheb, on Mossel veel 3 minutit jäänud.
Kasutaja avatar
TiitS
Postitusi: 261
Liitunud: 16 Veebr 2009 23:52
Asukoht: Rapla

Re: MZMA 401 1955 TiitS

Postitus Postitas TiitS »

Mosse peal pole küll proovinud, aga vennal sigullil on. Eks ta mingit õhu imemise kahinat annab juurde, Aga mis selle v8 häälega ikka teha, kui edasi ei liigu :D . Prooviks võib ju sigulli oma peale panna :)
Tiit
Postitusi: 183
Liitunud: 18 Apr 2009 20:59

Re: MZMA 401 1955 TiitS

Postitus Postitas Tiit »

Natuke ot aga väga paljud vanad sportautod on aeglasemad kui praegused 2,0+ mootoriga pereautod. Hääl ja välimus muudab minu arvates auto rohkem retroks kui hea edasi liikumine.
Kui Opel katki läheb, on Mossel veel 3 minutit jäänud.
Vasta