2012 Suvine kruiis Tallinn - Kalurikoja metsaonn

Kõikvõimalikud mossedega seotud üritused.
Vasta
Kasutaja avatar
moskiito
Postitusi: 2880
Liitunud: 01 Veebr 2009 21:21
Asukoht: virtsu

Re: suvine gruiis Tallinn---Kalurikoja metsaonn

Postitus Postitas moskiito »

Seenior kirjutas:Kindlasti on parem,kui laagrikoht on reserveeritud,usun,et see paar eurorubla mahub iga seltskonna eelarvesse.Samuti on hea mõte varakult laagris olla(pakun optimaalseks ajaks 16.00),siis jääb kõigeks aega.Pakun ka, et üks väike vigursõiduvõistlus on hea mõte,seal saavad kõik mossed osaleda,igasugused monteerimisvõistlused pole kõigile jõukohased.Vigursõidu jaoks on ainult vaja varuda mõnikümmend tokki.
vigursõit on hea mõtte kl kuid see nõuab paraku ühte platsi kus see läbi viia, metsavahel seda läbi viia ei saa paraku
Tüüpiline tarbimisühiskond. Vahet pole, kui asi on vana, vahetame kogu kupatuse välja, mis siis et asi on korralik. Ei komentaari.
Kasutaja avatar
Seenior
Postitusi: 637
Liitunud: 18 Apr 2009 15:20
Asukoht: Lavassaare

Re: suvine gruiis Tallinn---Kalurikoja metsaonn

Postitus Postitas Seenior »

Vigurid saab ka tavalisele metsateele kujundada,ei pea ainult platsil tegema.Mul on selliste asjadega pisut kogemusi varasematest aegadest.
Kasutaja avatar
moskiito
Postitusi: 2880
Liitunud: 01 Veebr 2009 21:21
Asukoht: virtsu

Re: suvine gruiis Tallinn---Kalurikoja metsaonn

Postitus Postitas moskiito »

Seenior kirjutas:Vigurid saab ka tavalisele metsateele kujundada,ei pea ainult platsil tegema.Mul on selliste asjadega pisut kogemusi varasematest aegadest.
noh, siis on asi selge :D aitad seda läbi viia :beer
Tüüpiline tarbimisühiskond. Vahet pole, kui asi on vana, vahetame kogu kupatuse välja, mis siis et asi on korralik. Ei komentaari.
Kasutaja avatar
Seenior
Postitusi: 637
Liitunud: 18 Apr 2009 15:20
Asukoht: Lavassaare

Re: suvine gruiis Tallinn---Kalurikoja metsaonn

Postitus Postitas Seenior »

Abistamine pole probleem,ega sa peagi kogu korraldamisega üksi tegelema.
Kasutaja avatar
wax
Site Admin
Postitusi: 1717
Liitunud: 01 Veebr 2009 01:47
Telefon: 53414666
Asukoht: Linnuvabrik
Kontakt:

Re: suvine gruiis Tallinn---Kalurikoja metsaonn

Postitus Postitas wax »

Ka mul on suviste RMK maja ega sarnane kogemus. Ja kui veel laupäevaga tegu, siis suht võimatu tühja maja ja kohta saada.
Käina ja Kassari kant on hea. Lähedal tankla, kauplus, ja tõesti miks mitte kardirajal kas aega või vigurit sõita :)
AZLK 412IE '74 - AZLK 434IE '75 - M402 '57 ja mõned kastikad ning 40-ed ka.
https://www.facebook.com/WaxGarage
Kasutaja avatar
stern100
Postitusi: 3333
Liitunud: 26 Juun 2009 09:27
Telefon: 56678989
Asukoht: Läänemaa, Palivere

Re: suvine gruiis Tallinn---Kalurikoja metsaonn

Postitus Postitas stern100 »

wax kirjutas:Ka mul on suviste RMK maja ega sarnane kogemus. Ja kui veel laupäevaga tegu, siis suht võimatu tühja maja ja kohta saada.
Käina ja Kassari kant on hea. Lähedal tankla, kauplus, ja tõesti miks mitte kardirajal kas aega või vigurit sõita :)
Ärge tehke nii et ma pean kahe autoga kohale tulema... :D Helerohelise ja rallikaga.
Ravimatu haigus nimega Moskvich. Hetkel 5 x 412 , 2715, 426E, 2126, 408 pluss palju doonoreid.

Kokku omanud 120 erinevat mosset.

Hoiame mosse rallikultuuri elus!


Meie tegemised rallirajal
Ootame toetajaid meie tegemistele rallispordis!
Kasutaja avatar
Mossematk
Postitusi: 121
Liitunud: 07 Veebr 2009 16:15
Asukoht: Tartu

Re: suvine kruiis Tallinn---Kalurikoja metsaonn

Postitus Postitas Mossematk »

Minu arvates on see hea mõte. Siis oleks kindel, et korralik peokoht olemas ja võimalik ka enne pidu lahedaid võistlusi korraldada. Autoorienteerumine pole ka paha idee... :)
Moskvich 2140 SL 1985.a., IZ-412 IE 1985.a.
Kasutaja avatar
moskiito
Postitusi: 2880
Liitunud: 01 Veebr 2009 21:21
Asukoht: virtsu

Re: suvine kruiis Tallinn---Kalurikoja metsaonn

Postitus Postitas moskiito »

RMK-kaga juba läbi räägitud ja koht on broneeritud juba, leppingule pole küll alla kirjutatud vee, see saab teoks mai kuu sees, kuid kaks platsi alla 40 euri, ma arvan et pole sugugi liiga palju.
Tüüpiline tarbimisühiskond. Vahet pole, kui asi on vana, vahetame kogu kupatuse välja, mis siis et asi on korralik. Ei komentaari.
Kasutaja avatar
Seenior
Postitusi: 637
Liitunud: 18 Apr 2009 15:20
Asukoht: Lavassaare

Re: suvine kruiis Tallinn---Kalurikoja metsaonn

Postitus Postitas Seenior »

Kindlasti on kämpingus mõnusam peesitada aga mossede ajastuga sobibki rohkem kokku metsikum telklaager ja võib olla pole kämping ka kõigile taskukohane.Orienteerumine oleks ka tore aga see eeldab juba päevakese jagu pikemat üritust.Kui hakkame kõiki asju ühe päevaga üritama,jääb meie ühine laagriõhtu jälle väga olematuks.Laagriplatsist niipalju,et juuni alguses on meri seal veel külm ja väga suuri suvitajate horde pole veel oodata.Suurem tung sinna tekib alates jaanipäevast.
Kasutaja avatar
Manks
Postitusi: 475
Liitunud: 18 Apr 2009 10:47
Asukoht: Võrumaa, Rõuge
Kontakt:

Re: suvine kruiis Tallinn---Kalurikoja metsaonn

Postitus Postitas Manks »

Kui kellegil öömajaga mure, siis soovitan seda kuulutust uurida.
Võrumaa tetajas selline kuulutus: müüa väga heas korras telgiga haagissuvila. Tel 5271557

Oman ise sellist järelkäru ja mulle väga meeldib.
Oma käru kohta olen manuaalid ja pildid siia pannud:
http://varstu.planet.ee/skif/
Vahetusfond:
http://varstu.planet.ee/mosse/vahetus/index.html
Siin lehel olevad osad on pakkuda vahetuskaubaks, võib pakkuda Moskvitsh 427, AZLK 412, GAZ 51 kui ka traktorite juppe.
Vasta