АЗЛК 2140 06.05.1976 viirusboy

Kirjuta oma mossest ja kommenteeri teiste omasid
Foorumi reeglid
Palume teha teema pealkiri alljärgnevalt:

Auto tootja, mudel, aasta, omaniku fooruminimi.
Näiteks: AZLK 2140 1978 mossekutt

Auto teema peab olema sisukas, ning soovitatav on lisada ka pildid autost! Ei ole huvitav lugeda teemat -> Mul on punane mosse. Äge auto on.

NB! AINULT MOSSED!!!
Vasta
Kasutaja avatar
viirusboy
Postitusi: 1042
Liitunud: 11 Mai 2009 22:56
Asukoht: Läänemaa

Re: АЗЛК 2140 1976 viirusboy

Postitus Postitas viirusboy »

Midagi ilusat ka vahepeal 8)
Pilt
Moskvits - see on haigus, mida pole võimalik ravida. Peita saab ainult sümptomeid.
Kasutaja avatar
Edel
Postitusi: 1666
Liitunud: 07 Veebr 2009 23:15
Asukoht: Jüri,Harjumaa
Kontakt:

Re: АЗЛК 2140 1976 viirusboy

Postitus Postitas Edel »

Mosse pelgab päikest ja on varju roninud :lol
Kasutaja avatar
svenson01
Postitusi: 159
Liitunud: 25 Mai 2009 15:10
Asukoht: pärnu

Re: АЗЛК 2140 1976 viirusboy

Postitus Postitas svenson01 »

päris kena
teatud erinevused on olemas
edu töödeks..kui sul peaks olema mõni iluliist iluvõrele või ukse ülesse äärde siis ütle julgesti
Iga inimene peab enda risti kandma,kes ei jõua lohistab järel!
Kasutaja avatar
viirusboy
Postitusi: 1042
Liitunud: 11 Mai 2009 22:56
Asukoht: Läänemaa

Re: АЗЛК 2140 1976 viirusboy

Postitus Postitas viirusboy »

iluliist iluvõrele? kui sa mõtled seda iluvõret, mis esilaternate juures käib see plastmasssist, siis on terve ring selle liiste olemas... Samas mul endl oleks vaja esiuste ülemisi polsterdusi just neid, mis on mõeldud ilma kolmnurksete akendeta versioonile.
Moskvits - see on haigus, mida pole võimalik ravida. Peita saab ainult sümptomeid.
Kasutaja avatar
svenson01
Postitusi: 159
Liitunud: 25 Mai 2009 15:10
Asukoht: pärnu

Re: АЗЛК 2140 1976 viirusboy

Postitus Postitas svenson01 »

mul on kahjuks ainult vist kolmnurksete akendega uste polstreid..
Iga inimene peab enda risti kandma,kes ei jõua lohistab järel!
Kasutaja avatar
viirusboy
Postitusi: 1042
Liitunud: 11 Mai 2009 22:56
Asukoht: Läänemaa

Re: АЗЛК 2140 1976 viirusboy

Postitus Postitas viirusboy »

Tere taas. 8) Vaatan, et pole ammu siia kirjutanud. Aga mida mul kirjutada ka oleks? mosset pole eriti puudutada saanudki vahepeal. Praegu seisab asi ukse tihendite taga, sest meil siin nii vägevad pooed et jah, me tellime, kohe tellime, panen kirja...nädal aega hiljem...oii, näe, kogematta unustasime tellida. :err . Enivei, peaks nüüd täna helistatama, tea kas on lõpuks kohal. Saaks tihendid paika, polstri lakke, klaasid ette, siis on vähemalt talveks mureta...

vahepeal aga mökerdasin natuke detaile (niipalju, kui suvisest õlletuuridest aega üle jäi)

Siit leiate natuke pildimaterjali.
Ja siit näeb slaidivideot.

Kahjuks praegu suht kiire, et etriti ei jõua pikka juttu koostada. Sry... :(
Kui tihendid käes, siis räägin pikemalt, seniks aga head augustit
Moskvits - see on haigus, mida pole võimalik ravida. Peita saab ainult sümptomeid.
Kasutaja avatar
partnermosse
Postitusi: 1580
Liitunud: 04 Veebr 2009 13:08
Telefon: 58550555
Asukoht: Tallinn

Re: АЗЛК 2140 1976 viirusboy

Postitus Postitas partnermosse »

Ise paigaldasin just lada 2101 ukse tihendid ja on väga OK(4 ukse uued tihendid komplektis sain 280 krooni Tallinnas Härma tn keldripoest--SOOVITAN).Talvel pole muret ,et lumi tuppa tuleb !!! Sobisid ideaalselt (oli vaja plekikääriga veits lühemaks teha kui oli paigaldatud ukseavasse).Vana ukse peal olev tihend läks aga ahju kuna oli rabe ja katkine juba.
Moskvich on masin, mis kestab! IŽ-412 IE (1989) ja AZLK 2140 (1987) omanik
2012, 2013, 2014 Eesti Moskvich Klubi suvesõidu vigursõidu I koht
No ja ajaga on saanud DAAZ karburaatorite remont ka hobiks :lol
Kasutaja avatar
viirusboy
Postitusi: 1042
Liitunud: 11 Mai 2009 22:56
Asukoht: Läänemaa

Re: АЗЛК 2140 1976 viirusboy

Postitus Postitas viirusboy »

Nii, täna siis sai kauaoodatud uksetihendid kätte. Muidu ostsin ka siguli omad. Miks? Kohe räägin. Mosse omade eest taheti 280.- tükk ja ainult need, mis ukseavasse käivad. Need, mis ukse külge paigaldatakse, ei olnud. Nii, siguli omad läksid kokku maksama 460.-, mis on minu arust nagu suht väga kallis. Aga noh, meil siis Tradilos, uuemõisas, on juba kord selline. Sai siis need külge pandud. Samuti pidin plekikääridega tihendit lõikuma, sest seal kohas, kus on ukse avas 90 kraadine nurk, poleks neid muidu paika saanud, kui tuli pikki soont lõigata poolesendine sälk. Uksed aga enam nii lõbusalt lahti-kinni ei käi. Äkki keegi teab, kuidas neid reguleerima peaks? Homme, kui ilus ilm, loodan siis hakata lae polstrit paigaldama. üritan mõne pildi ka klõpsida ajaviiteks. Kahjuks aga avastasin, et värv, nii ilus ja kena kui ta on, kavatses hakata auto külgedelt mullitama ja päris hoolega. Ruutsentimeetril umbes 10 mulli. Huvitav millest see tulla võis?
Moskvits - see on haigus, mida pole võimalik ravida. Peita saab ainult sümptomeid.
Kasutaja avatar
Edel
Postitusi: 1666
Liitunud: 07 Veebr 2009 23:15
Asukoht: Jüri,Harjumaa
Kontakt:

Re: АЗЛК 2140 1976 viirusboy

Postitus Postitas Edel »

Uste reguleerimiseks on vaja liigutada vastust uksepostil. Ka ise olen kunagi Mossele Lada tihendeid paigaldanud ja väga tuuga jäi. Vastuse pidin päris ühte serva lükkama,et uks korralikult kinni läheks.
Kasutaja avatar
mosseman
Postitusi: 94
Liitunud: 04 Veebr 2009 15:50
Asukoht: Haapsalu
Kontakt:

Re: АЗЛК 2140 1976 viirusboy

Postitus Postitas mosseman »

Ma olen juba ammu selleni jõudnud et tradilosse mosseteemaga ei roni.Mõttetu ajakulu.Kui Agrovarust ei saa siis lihtsalt tallinnast ja kõik.Uksed näiteks olen ma regullinud nende piilari küljes olevate lukustite nihutamisega..
Vasta