AZLK 2140 1980 HendrikR

Kirjuta oma mossest ja kommenteeri teiste omasid
Foorumi reeglid
Palume teha teema pealkiri alljärgnevalt:

Auto tootja, mudel, aasta, omaniku fooruminimi.
Näiteks: AZLK 2140 1978 mossekutt

Auto teema peab olema sisukas, ning soovitatav on lisada ka pildid autost! Ei ole huvitav lugeda teemat -> Mul on punane mosse. Äge auto on.

NB! AINULT MOSSED!!!
Vasta
hard0
Postitusi: 360
Liitunud: 22 Mai 2010 21:29

Re: AZLK 2140 1980 HendrikR

Postitus Postitas hard0 »

Ega need uued osad ka teab mis paremad alati ei ole. Ma ostsin remontkomplekti, kus nõelklapi pesas oli veel treilaastu ja klapi allservas asuv kuul oli niimoodi kinni pressitud, et see ei liikunudki. Alati maksab üle kontrollida kui külge paned midagi.
AZLK 426(427) 1973
AZLK 2140 "Rallye" 1977
Kasutaja avatar
Edel
Postitusi: 1666
Liitunud: 07 Veebr 2009 23:15
Asukoht: Jüri,Harjumaa
Kontakt:

Re: AZLK 2140 1980 HendrikR

Postitus Postitas Edel »

Mis karbat puudutab, siis mina korralikult (noh jah suhteline mõiste :D ) töötavat isendit ei näpiks, kuni ta ilusti käib. Oma varasematest kogemustest tean, et lahtivõttes, läbipesu ja/või remondikomplektiga kokku pannes ei pruugi soovitavat tulemust saavutada.
Kasutaja avatar
HendrikR
Postitusi: 582
Liitunud: 08 Juul 2013 19:22
Telefon: 56643745
Asukoht: Lasnamäe
Kontakt:

Re: AZLK 2140 1980 HendrikR

Postitus Postitas HendrikR »

Edel kirjutas:Mis karbat puudutab, siis mina korralikult (noh jah suhteline mõiste :D ) töötavat isendit ei näpiks, kuni ta ilusti käib. Oma varasematest kogemustest tean, et lahtivõttes, läbipesu ja/või remondikomplektiga kokku pannes ei pruugi soovitavat tulemust saavutada.
Ma võtsin ta lahti,kuna sügise paiku muutus auto jube uimaseks ja mõtlesin,et ehk karpa pesu jne muudaks asja :D
Igas korralikus peres peab olema vähemalt üks Moskvitš
Elus on 3 asja,mille nimel elada:seks,raha,Moskvich! :auto
Tegelen autofotograafiaga! Kui soov saada enda autost ilusaid pilte,võta ühendust ja küsi lisainfot! :)
Kasutaja avatar
partnermosse
Postitusi: 1580
Liitunud: 04 Veebr 2009 13:08
Telefon: 58550555
Asukoht: Tallinn

Re: AZLK 2140 1980 HendrikR

Postitus Postitas partnermosse »

Edel kirjutas:Mis karbat puudutab, siis mina korralikult (noh jah suhteline mõiste :D ) töötavat isendit ei näpiks, kuni ta ilusti käib. Oma varasematest kogemustest tean, et lahtivõttes, läbipesu ja/või remondikomplektiga kokku pannes ei pruugi soovitavat tulemust saavutada.
Kui karpa hingeeluga kursis ei olda, siis vast pole mõtet näppida jah :beer
Moskvich on masin, mis kestab! IŽ-412 IE (1989) ja AZLK 2140 (1987) omanik
2012, 2013, 2014 Eesti Moskvich Klubi suvesõidu vigursõidu I koht
No ja ajaga on saanud DAAZ karburaatorite remont ka hobiks :lol
Kasutaja avatar
Edel
Postitusi: 1666
Liitunud: 07 Veebr 2009 23:15
Asukoht: Jüri,Harjumaa
Kontakt:

Re: AZLK 2140 1980 HendrikR

Postitus Postitas Edel »

partnermosse kirjutas:
Edel kirjutas:Mis karbat puudutab, siis mina korralikult (noh jah suhteline mõiste :D ) töötavat isendit ei näpiks, kuni ta ilusti käib. Oma varasematest kogemustest tean, et lahtivõttes, läbipesu ja/või remondikomplektiga kokku pannes ei pruugi soovitavat tulemust saavutada.
Kui karpa hingeeluga kursis ei olda, siis vast pole mõtet näppida jah :beer
Just tihendid ei pruugi pidama jääda väändunud kruvikõrvade pärast. See on põhiline. Kuni õhku vahele ei ime ja ei puterda, mina parem ei puutuks. Minevikus nendega küll jebitud.
Urukoer
Postitusi: 760
Liitunud: 07 Juun 2011 22:26

Re: AZLK 2140 1980 HendrikR

Postitus Postitas Urukoer »

Edel kirjutas:
partnermosse kirjutas:
Edel kirjutas:Mis karbat puudutab, siis mina korralikult (noh jah suhteline mõiste :D ) töötavat isendit ei näpiks, kuni ta ilusti käib. Oma varasematest kogemustest tean, et lahtivõttes, läbipesu ja/või remondikomplektiga kokku pannes ei pruugi soovitavat tulemust saavutada.
Kui karpa hingeeluga kursis ei olda, siis vast pole mõtet näppida jah :beer
Just tihendid ei pruugi pidama jääda väändunud kruvikõrvade pärast. See on põhiline. Kuni õhku vahele ei ime ja ei puterda, mina parem ei puutuks. Minevikus nendega küll jebitud.
ei maksa siis jõuga neid kõveraks keerata.
ja kui juba kõverad, tuleb sirgeks teha.
siis pole ka õhulekkega probleemi.
Kasutaja avatar
Edel
Postitusi: 1666
Liitunud: 07 Veebr 2009 23:15
Asukoht: Jüri,Harjumaa
Kontakt:

Re: AZLK 2140 1980 HendrikR

Postitus Postitas Edel »

Urukoer kirjutas: ei maksa siis jõuga neid kõveraks keerata.
ja kui juba kõverad, tuleb sirgeks teha.
siis pole ka õhulekkega probleemi.
Olen tavaliselt lihvinud sirgeks. Ei mina julge neid puutuda, materjal jube rabe. Ühe korra murdsin ära, rohkem ei taha. Ehk murdus selleks, et külmalt väänasin, aga noh, tahtsin lihtsalt natuke proovida :D
Kasutaja avatar
partnermosse
Postitusi: 1580
Liitunud: 04 Veebr 2009 13:08
Telefon: 58550555
Asukoht: Tallinn

Re: AZLK 2140 1980 HendrikR

Postitus Postitas partnermosse »

Edel kirjutas:
Urukoer kirjutas: ei maksa siis jõuga neid kõveraks keerata.
ja kui juba kõverad, tuleb sirgeks teha.
siis pole ka õhulekkega probleemi.
Olen tavaliselt lihvinud sirgeks. Ei mina julge neid puutuda, materjal jube rabe. Ühe korra murdsin ära, rohkem ei taha. Ehk murdus selleks, et külmalt väänasin, aga noh, tahtsin lihtsalt natuke proovida :D
Jah külmalt väänata ei tohi, kuumaga tuleb tagasi sirgeks pressida.
Moskvich on masin, mis kestab! IŽ-412 IE (1989) ja AZLK 2140 (1987) omanik
2012, 2013, 2014 Eesti Moskvich Klubi suvesõidu vigursõidu I koht
No ja ajaga on saanud DAAZ karburaatorite remont ka hobiks :lol
Kasutaja avatar
HendrikR
Postitusi: 582
Liitunud: 08 Juul 2013 19:22
Telefon: 56643745
Asukoht: Lasnamäe
Kontakt:

Re: AZLK 2140 1980 HendrikR

Postitus Postitas HendrikR »

Täna otsustasin proovida kas läheb auto käima. No ei tahtnud minna...Korra läks,aga gaasi pidi palju tallama et ta jääks käima. Vaatasin kapoti alla. Oh imet,toru/voolik,mis läheb jagajasse, oli ühendamata jäänud :lol Kui sai ühendatud,siis nagu lubas,aga käima ei läinud...starter tegi jubedat häält pealekauba. Mehaaniku sõnavara sai vägagi usinalt praktiseeritud,koguni kolmes keeles :) Segukruvi peaks sättima vist,ujutab üle hetkel
Igas korralikus peres peab olema vähemalt üks Moskvitš
Elus on 3 asja,mille nimel elada:seks,raha,Moskvich! :auto
Tegelen autofotograafiaga! Kui soov saada enda autost ilusaid pilte,võta ühendust ja küsi lisainfot! :)
Urukoer
Postitusi: 760
Liitunud: 07 Juun 2011 22:26

Re: AZLK 2140 1980 HendrikR

Postitus Postitas Urukoer »

segukruvi nüüd küll üle ei uputa .
Vasta