Pedal Cars for children, Nashod, Tšehhi, 14.06.2014

Kõikvõimalikud mossedega seotud üritused.
Vasta
Kasutaja avatar
wax
Site Admin
Postitusi: 1717
Liitunud: 01 Veebr 2009 01:47
Telefon: 53414666
Asukoht: Linnuvabrik
Kontakt:

Re: Pedal Cars for children, Nashod, Tšehhi, 14.06.2014

Postitus Postitas wax »

stern100 kirjutas:Üks võimalus on see, et minna siit laevaga Soome ja sealt edasi laevaga Poola, kuid võimalik, et see tuleb kallim kui autoga otse Poola sõites.
Väga palju kallim. Poola on ju lihtne sõita. Õhtul istud siin rooli, ja hommikuks oled juba pooles Poolas :)
Kasutaja avatar
Martpoiss
Postitusi: 475
Liitunud: 29 Mär 2010 12:26

Re: Pedal Cars for children, Nashod, Tšehhi, 14.06.2014

Postitus Postitas Martpoiss »

Tsehhi ei ole küll mõtet laevaga minna, eriti veel läbi Soome, sõiduaeg ja maksumus läheks ilmselt mitmekordseks. Ega see Tsehhi nii kaugel ei ole ka, kui õhtul rooli istuda oled hommikuks Poolas ja järgmiseks õhtuks vabalt Tsehhis.

Ise ei hakka seeaasta osalemise kohta hetkel üldse unistamagi, Mosse tehniline ja minu rahaline seis on hetke prognooside kohaselt kevadeks mitte just kõige paremad :D
Kasutaja avatar
moskiito
Postitusi: 2880
Liitunud: 01 Veebr 2009 21:21
Asukoht: virtsu

Re: Pedal Cars for children, Nashod, Tšehhi, 14.06.2014

Postitus Postitas moskiito »

Martpoiss kirjutas:Tsehhi ei ole küll mõtet laevaga minna, eriti veel läbi Soome, sõiduaeg ja maksumus läheks ilmselt mitmekordseks. Ega see Tsehhi nii kaugel ei ole ka, kui õhtul rooli istuda oled hommikuks Poolas ja järgmiseks õhtuks vabalt Tsehhis.

Ise ei hakka seeaasta osalemise kohta hetkel üldse unistamagi, Mosse tehniline ja minu rahaline seis on hetke prognooside kohaselt kevadeks mitte just kõige paremad :D
lohutan, minul täpselt sama seis :D minu mosu mootor küsib vaikselt juba et millal remonti saab ja ega rahaline seis hea ei ole. Suurimad lootused on hetkel kinnisvaral :)
Tüüpiline tarbimisühiskond. Vahet pole, kui asi on vana, vahetame kogu kupatuse välja, mis siis et asi on korralik. Ei komentaari.
Kasutaja avatar
wax
Site Admin
Postitusi: 1717
Liitunud: 01 Veebr 2009 01:47
Telefon: 53414666
Asukoht: Linnuvabrik
Kontakt:

Re: Pedal Cars for children, Nashod, Tšehhi, 14.06.2014

Postitus Postitas wax »

Uurisin eile õhtul natuke seda teemat. Ja tegelikult tundub täiesti reaalne. Kuupäev on kah täiesti ok praeguse seisuga.
See 1500km ots on ju tegelikult nohu, sama maa, mis Berliini, mille olen paar korda ühe jutiga 24h ära sõitnud :) ja lõuna-Poola on juba kõva vaatamisväärsus omaette oma losside-asjadega :) Mina pole veel mõtet maha matnud, et äkki isegi teeks selle tripi ära :) Kütuse peale 350€, söök-jook jms on sealkandis tunduvalt odavam kui Eestis :)
Kasutaja avatar
stern100
Postitusi: 3333
Liitunud: 26 Juun 2009 09:27
Telefon: 56678989
Asukoht: Läänemaa, Palivere

Re: Pedal Cars for children, Nashod, Tšehhi, 14.06.2014

Postitus Postitas stern100 »

wax kirjutas:Uurisin eile õhtul natuke seda teemat. Ja tegelikult tundub täiesti reaalne. Kuupäev on kah täiesti ok praeguse seisuga.
See 1500km ots on ju tegelikult nohu, sama maa, mis Berliini, mille olen paar korda ühe jutiga 24h ära sõitnud :) ja lõuna-Poola on juba kõva vaatamisväärsus omaette oma losside-asjadega :) Mina pole veel mõtet maha matnud, et äkki isegi teeks selle tripi ära :) Kütuse peale 350€, söök-jook jms on sealkandis tunduvalt odavam kui Eestis :)
endalgi kindel plaan! küll selle raha leiab kuskilt ja mossega edasi tagasi 3000km pole ka mingi suur tegu ju :)
Ravimatu haigus nimega Moskvich. Hetkel 5 x 412 , 2715, 426E, 2126, 408 pluss palju doonoreid.

Kokku omanud 120 erinevat mosset.

Hoiame mosse rallikultuuri elus!


Meie tegemised rallirajal
Ootame toetajaid meie tegemistele rallispordis!
Kasutaja avatar
moskiito
Postitusi: 2880
Liitunud: 01 Veebr 2009 21:21
Asukoht: virtsu

Re: Pedal Cars for children, Nashod, Tšehhi, 14.06.2014

Postitus Postitas moskiito »

just, aga peab sättima sedasi et me jõuaksime eelneval päeval peale lõunat kohale, siis saab seal kohapeal ligemalt plaanidest rääkida jne. ma võttan see nädal tolle mehega kontakti ja arutan temaga veelkord asjast.

Edit: Täna sai korraldajaga räägitud ning ütles et kõik liigub plaanidekohaselt aga on toimunud üks muutus, nimelt kuna nashodil on suurem juubel, siis viidi linna pidustused samale kuupäevale millal toimub mosseklubide kogunemine ehk siis rahvas, palun selleks päevaks autod läikima lüüa :D :auto :beer
Tüüpiline tarbimisühiskond. Vahet pole, kui asi on vana, vahetame kogu kupatuse välja, mis siis et asi on korralik. Ei komentaari.
Kasutaja avatar
sass
Postitusi: 913
Liitunud: 22 Veebr 2009 12:17
Asukoht: Tallinn/Kuressaare

Re: Pedal Cars for children, Nashod, Tšehhi, 14.06.2014

Postitus Postitas sass »

Samuti tahaks osa vötta. Eks näis, kas auto saab selleks hetkeks nii korda, et julgeb pikema söidu ette vötta... :)
Kasutaja avatar
moskiito
Postitusi: 2880
Liitunud: 01 Veebr 2009 21:21
Asukoht: virtsu

Re: Pedal Cars for children, Nashod, Tšehhi, 14.06.2014

Postitus Postitas moskiito »

niipalju täienduseks et veebruari kuu jooksul peaks tšehhidel saama uus koduleht valmis kus ka ürituse kohta info üleval ja loodetavasti ka eesti keeles.
Tüüpiline tarbimisühiskond. Vahet pole, kui asi on vana, vahetame kogu kupatuse välja, mis siis et asi on korralik. Ei komentaari.
Kasutaja avatar
janek555
Postitusi: 22
Liitunud: 18 Aug 2011 12:35

Re: Pedal Cars for children, Nashod, Tšehhi, 14.06.2014

Postitus Postitas janek555 »

Tere.
Vaatan seda teemat juba pikemalt ja huvi Moskvitsiga sõita aina kasvab. Aga on selles ,et seal Tsehhimaal on erinevatel üritustel ennegi käidud ja sõit sinna ja tagasi on tüütu ,igav ja väsitav, viimased 100km sihtkohta on huvitavamad aga ülejäänud ....ainult liiklus! Pakun välja mõtte,et kas keegi oleks huvitatud sõitma Moskvitsidega sellelt ürituselt veel edasi?
Sinna sõit on mõistlik kahe päeva ja ühe ööga, päev kohapeal ja siis võiks kuhugile edassi sõita , näiteks nädalaks? On kellelgi sarnaseid soove?
Üheks päevaseks ürituseks on teekond minule liiga pikk.
Kasutaja avatar
moskiito
Postitusi: 2880
Liitunud: 01 Veebr 2009 21:21
Asukoht: virtsu

Re: Pedal Cars for children, Nashod, Tšehhi, 14.06.2014

Postitus Postitas moskiito »

janek555 kirjutas:Tere.
Vaatan seda teemat juba pikemalt ja huvi Moskvitsiga sõita aina kasvab. Aga on selles ,et seal Tsehhimaal on erinevatel üritustel ennegi käidud ja sõit sinna ja tagasi on tüütu ,igav ja väsitav, viimased 100km sihtkohta on huvitavamad aga ülejäänud ....ainult liiklus! Pakun välja mõtte,et kas keegi oleks huvitatud sõitma Moskvitsidega sellelt ürituselt veel edasi?
Sinna sõit on mõistlik kahe päeva ja ühe ööga, päev kohapeal ja siis võiks kuhugile edassi sõita , näiteks nädalaks? On kellelgi sarnaseid soove?
Üheks päevaseks ürituseks on teekond minule liiga pikk.
mul naisega samad mõtted aga täpsustan et tšehhis oleme minimaalselt 2 päeva. 13 juuni keskpäeval peaksime olema kohal et saaks korraldajaga asju täpsemalt läbi arutada ja siis ümbruskonnas vaatamisväärsusi kaeda. 14 oleks siis rongkäik jms.
Tüüpiline tarbimisühiskond. Vahet pole, kui asi on vana, vahetame kogu kupatuse välja, mis siis et asi on korralik. Ei komentaari.
Vasta