mossede suvine suursõit

Kõikvõimalikud mossedega seotud üritused.
Vasta
Kasutaja avatar
kaupov
Postitusi: 61
Liitunud: 06 Veebr 2009 10:51
Asukoht: Tallinn

Re: mossede suvine suursõit

Postitus Postitas kaupov »

moskiito kirjutas:võid tulla minupoole reede õhtul juba. selleks on mul olemas koht kuhu autot parkida ja jõe rahustav vulin tagavad ilusa une.
Suurepärane :)
Kasutaja avatar
moskiito
Postitusi: 2880
Liitunud: 01 Veebr 2009 21:21
Asukoht: virtsu

Re: mossede suvine suursõit

Postitus Postitas moskiito »

kaupov kirjutas:
moskiito kirjutas:võid tulla minupoole reede õhtul juba. selleks on mul olemas koht kuhu autot parkida ja jõe rahustav vulin tagavad ilusa une.
Suurepärane :)
soovitan magamiskotti ka kaasa võtta;)
Tüüpiline tarbimisühiskond. Vahet pole, kui asi on vana, vahetame kogu kupatuse välja, mis siis et asi on korralik. Ei komentaari.
Kasutaja avatar
wolfe
Postitusi: 160
Liitunud: 04 Veebr 2009 22:15
Asukoht: Viimsi

Re: mossede suvine suursõit

Postitus Postitas wolfe »

Kas ööbimine on siseruumides või peab oma telgi kaasa tirima ?
Moskvich - puhas remondirõõm :D
Kasutaja avatar
kOll
Postitusi: 450
Liitunud: 04 Veebr 2009 21:39
Asukoht: NWO Lõuna Sektor
Kontakt:

Re: mossede suvine suursõit

Postitus Postitas kOll »

ja kuidas on lood igast elukatega?
Tundub, et vähemalt ühel k.G.B. ekipaazil on kaasas ka teenistus-valve-sireenkoer?
Otseloomulikult on murdjale paigaldatud suukorv ja hoitakse teda lühima keti otsas.
Aga äkki keegi on allergiline või nii? Kindlasti leiaksin kuskilt mandrilt ka mõne hakkaja vanaema talle pureda niikauaks.

Mõistvale suhtumisele lootma jäädes,

k.G.B. esimene sekretär kOll
Respek Mah Authoritaaa!!! → http://www.facebook.com/RedStarKustomz
BTG Nordschleife 12:43
GT Nürburgring 3:42
Kasutaja avatar
Seenior
Postitusi: 637
Liitunud: 18 Apr 2009 15:20
Asukoht: Lavassaare

Re: mossede suvine suursõit

Postitus Postitas Seenior »

Tuleksime ka heameelega reede õhtul kohale kui telkimise ja parkimise ruumi jätkub.
Samuti oleks hea teada ka telkimispaiga täpsemat asukohta ja ehk on ka mingi kontakttelefon, kuna ma nädala sees arvuti lähedale eriti ei pääse.
Kasutaja avatar
Neeme
Postitusi: 291
Liitunud: 04 Veebr 2009 23:04
Asukoht: Kuressaare

Re: mossede suvine suursõit

Postitus Postitas Neeme »

Täna vaatasin , et parkimisega peaks hakkama saama, üks probleem on muidugi see et mõnikümmend meetrit eemal on külavaheline kruusatee. Peaks sinna 30 kmh märgi panema, et minusugused segased seal ei kihutaks. Või kastmisautoga üle käima.
Siseruumides on praegusel hetkel sadakond ruutu vabat laudpõrandapinda. Algselt oli plaan ühest toast teha koosistumiskoha koos suure ekraani ja videoprojektoriga, kuid nüüd vist läheb see ruum ka külje mahapanemise kohaks. Seega pean suure telgi üles panema. Ongi ehk parem. Jorin ei aja majas magavaid inimesi üles. Ajapuudus on päris suur, päris palju on töid mida teha, pealekauba sai see nädal alles septiku maha, nüüd on õue nagu lahinguväli, mille proovin homme õhtuks siledaks saada. Aga tänu septikule jõuan ehk maja ajutise WC ja valamuga varustada.
Kes soovib telgis pimedamad hetked ära veeta, nendele peaks ka kohti leiduma.
Kasutaja avatar
moskiito
Postitusi: 2880
Liitunud: 01 Veebr 2009 21:21
Asukoht: virtsu

Re: mossede suvine suursõit

Postitus Postitas moskiito »

reedeõhtuste kohaletuliate jaoks on telkimiskoht olemas ja esimesel õhtul võib mõni ka magada sovieti aegses telgis. Seal on 6 täiskasvanu inimse jagu ruumi.
masinate parkimisega on lugu sellinne et seal on ruumi piisavalt ja saab vajadusel ruumi juurde teha. Allasõit võib natuke kehva olla, aga ma üritan enne reedet natuke toda siluda.

kontakt: 56 619 268
Tüüpiline tarbimisühiskond. Vahet pole, kui asi on vana, vahetame kogu kupatuse välja, mis siis et asi on korralik. Ei komentaari.
Kasutaja avatar
Neeme
Postitusi: 291
Liitunud: 04 Veebr 2009 23:04
Asukoht: Kuressaare

Re: mossede suvine suursõit

Postitus Postitas Neeme »

See minu jutt käis Vanamõisa ehk lõpppunkti kohta.
Ise ma pole veel otsustanud, kas valida telk või auto. Ilma tagumise istemereata peaksin autosse täispikkuses ära mahtuma küll. Samas tuleb leida hommikupäikese eest varjatud koht parkimiseks.
Kasutaja avatar
wolfe
Postitusi: 160
Liitunud: 04 Veebr 2009 22:15
Asukoht: Viimsi

Re: mossede suvine suursõit

Postitus Postitas wolfe »

Aga mis te sellest ideest arvate kui annaks Reporteri sägadele teada et selline :auto sündmus toimumas ? Ma arvan küll et mosude kokkutulek on märksa suurem sündmus kui USA raua kogunemine ;)
Moskvich - puhas remondirõõm :D
Kasutaja avatar
wax
Site Admin
Postitusi: 1717
Liitunud: 01 Veebr 2009 01:47
Telefon: 53414666
Asukoht: Linnuvabrik
Kontakt:

Re: mossede suvine suursõit

Postitus Postitas wax »

20 mosut Järva-Jaanis on suurem sündmus kui 200 usakat Tallinna kesklinnas? :D
wolfe kirjutas:Aga mis te sellest ideest arvate kui annaks Reporteri sägadele teada et selline :auto sündmus toimumas ? Ma arvan küll et mosude kokkutulek on märksa suurem sündmus kui USA raua kogunemine ;)
Vasta