iz 2715 1989 mossejumal

Kirjuta oma mossest ja kommenteeri teiste omasid
Foorumi reeglid
Palume teha teema pealkiri alljärgnevalt:

Auto tootja, mudel, aasta, omaniku fooruminimi.
Näiteks: AZLK 2140 1978 mossekutt

Auto teema peab olema sisukas, ning soovitatav on lisada ka pildid autost! Ei ole huvitav lugeda teemat -> Mul on punane mosse. Äge auto on.

NB! AINULT MOSSED!!!
Suletud
Rock94
Postitusi: 2
Liitunud: 27 Juun 2012 21:16

Re: iz 2715 1989 mossejumal

Postitus Postitas Rock94 »

Lugesin teema läbi ja tundub tubli töö ära tehtud olevat. Kas värvilahendusel oli eeskujuks see mosse http://www.carrating.org/car.php?4542?c ... &lk=5&#com ? Edu ja muretuid kilomeetreid.
Kasutaja avatar
mossejumal
Postitusi: 620
Liitunud: 10 Okt 2009 10:38

Re: iz 2715 1989 mossejumal

Postitus Postitas mossejumal »

Rock94 kirjutas:Lugesin teema läbi ja tundub tubli töö ära tehtud olevat. Kas värvilahendusel oli eeskujuks see mosse http://www.carrating.org/car.php?4542?c ... &lk=5&#com ? Edu ja muretuid kilomeetreid.
Kuule oli jaa ,sandri mosse täiega meeldib mulle :)
Kasutaja avatar
mossejumal
Postitusi: 620
Liitunud: 10 Okt 2009 10:38

Re: iz 2715 1989 mossejumal

Postitus Postitas mossejumal »

Õhtust,erilist,arengut nagu polegi olnud,aga masinal all uued rehvid :)
Nüüd on ,et ainult tuld ja tangi.Muhe on sellise aparaadiga sõita,mõned vaatavad nagu mingit hiina imet,mõni muigab 8)
Pilt
Kasutaja avatar
moskiito
Postitusi: 2880
Liitunud: 01 Veebr 2009 21:21
Asukoht: virtsu

Re: iz 2715 1989 mossejumal

Postitus Postitas moskiito »

ma olen sellega juba ära harjunud, peaaegu. Kord oli selline juhus et rapla külje all üks kutt kõndis mööda teed ja minu ees läks audi. audi peale ei pööratud peadki aga kui kuuldi mosse mootori mürinat, vaadati et mis masin see nüüd tuleb.
Tüüpiline tarbimisühiskond. Vahet pole, kui asi on vana, vahetame kogu kupatuse välja, mis siis et asi on korralik. Ei komentaari.
Kasutaja avatar
mossejumal
Postitusi: 620
Liitunud: 10 Okt 2009 10:38

Re: iz 2715 1989 mossejumal

Postitus Postitas mossejumal »

moskiito kirjutas:ma olen sellega juba ära harjunud, peaaegu. Kord oli selline juhus et rapla külje all üks kutt kõndis mööda teed ja minu ees läks audi. audi peale ei pööratud peadki aga kui kuuldi mosse mootori mürinat, vaadati et mis masin see nüüd tuleb.
Jah ,täitsa vägev on ;)
sannu123
Postitusi: 3
Liitunud: 15 Juul 2011 21:12

Re: iz 2715 1989 mossejumal

Postitus Postitas sannu123 »

mis sitt sul seal kõrvalistuja uksel on ?
Kasutaja avatar
mossejumal
Postitusi: 620
Liitunud: 10 Okt 2009 10:38

Re: iz 2715 1989 mossejumal

Postitus Postitas mossejumal »

sannu123 kirjutas:mis sitt sul seal kõrvalistuja uksel on ?
See seal on teip,ja see ammu maha võetud :)
Kasutaja avatar
mossejumal
Postitusi: 620
Liitunud: 10 Okt 2009 10:38

Re: iz 2715 1989 mossejumal

Postitus Postitas mossejumal »

Vahepeal räägiks,ka mis tehtud,sai veepump ära vahetatud ja pidui peapump.Pidurivedelikuks läks sisse dot4 :auto
Eilne Õhtu pilt siis
Pilt
Kasutaja avatar
mossejumal
Postitusi: 620
Liitunud: 10 Okt 2009 10:38

Re: iz 2715 1989 mossejumal

Postitus Postitas mossejumal »

Täna hommiku autoga sõitsin linna poole,vaatasin kuskil jüri kandis et hakkab -laadima,siis sõpruse puiestel hakkas alles genekas laadima niimoodi,siis pärast enam käima ei läinud,sai lükkatud käima mõõtsin multimeetriga laadimisi ja asju,ei lae,siis sai sõidetud nõmmele (kivimäele) .Sai nõmmel tuled peale pandud ja järsku ampermeetrist näha et hakkas laadima ja kivimäel sai veel testriga kontrollitud,laeb.Kas on siis genekas õhtal ?
Kasutaja avatar
moskiito
Postitusi: 2880
Liitunud: 01 Veebr 2009 21:21
Asukoht: virtsu

Re: iz 2715 1989 mossejumal

Postitus Postitas moskiito »

mossejumal kirjutas:Täna hommiku autoga sõitsin linna poole,vaatasin kuskil jüri kandis et hakkab -laadima,siis sõpruse puiestel hakkas alles genekas laadima niimoodi,siis pärast enam käima ei läinud,sai lükkatud käima mõõtsin multimeetriga laadimisi ja asju,ei lae,siis sai sõidetud nõmmele (kivimäele) .Sai nõmmel tuled peale pandud ja järsku ampermeetrist näha et hakkas laadima ja kivimäel sai veel testriga kontrollitud,laeb.Kas on siis genekas õhtal ?
vaheta šokolaad "tablet" välja. selles peaks piisama. kui jama jätkub, siis jah, soovitav genekas välja vahetada.
Tüüpiline tarbimisühiskond. Vahet pole, kui asi on vana, vahetame kogu kupatuse välja, mis siis et asi on korralik. Ei komentaari.
Suletud