iz 2715 1989 mossejumal

Kirjuta oma mossest ja kommenteeri teiste omasid
Foorumi reeglid
Palume teha teema pealkiri alljärgnevalt:

Auto tootja, mudel, aasta, omaniku fooruminimi.
Näiteks: AZLK 2140 1978 mossekutt

Auto teema peab olema sisukas, ning soovitatav on lisada ka pildid autost! Ei ole huvitav lugeda teemat -> Mul on punane mosse. Äge auto on.

NB! AINULT MOSSED!!!
Suletud
Kasutaja avatar
mossejumal
Postitusi: 620
Liitunud: 10 Okt 2009 10:38

Re: iz 2715 1989 mossejumal

Postitus Postitas mossejumal »

moskiito kirjutas:
mossejumal kirjutas:Selline küsimus,et kas sellisel weberil saab üldse segu timmida,mina segukruvi pole leidnud :uhoh
sellel konkreetsel karpal ma ei soka täpsemalt öelda kus segu kruvi asub, aga toksi google-se karpa kood sisse, või lihtsalt "weber carburator" ja otsi piltide järgi üles. ma talitasin sedasi sierra weberi karpaga
Juba tükk aega tagasi leitud ;)
Kasutaja avatar
moskiito
Postitusi: 2880
Liitunud: 01 Veebr 2009 21:21
Asukoht: virtsu

Re: iz 2715 1989 mossejumal

Postitus Postitas moskiito »

mossejumal kirjutas:
moskiito kirjutas:
mossejumal kirjutas:Selline küsimus,et kas sellisel weberil saab üldse segu timmida,mina segukruvi pole leidnud :uhoh
sellel konkreetsel karpal ma ei soka täpsemalt öelda kus segu kruvi asub, aga toksi google-se karpa kood sisse, või lihtsalt "weber carburator" ja otsi piltide järgi üles. ma talitasin sedasi sierra weberi karpaga
Juba tükk aega tagasi leitud ;)
siis võiks ka infot jagada :D
Tüüpiline tarbimisühiskond. Vahet pole, kui asi on vana, vahetame kogu kupatuse välja, mis siis et asi on korralik. Ei komentaari.
Kasutaja avatar
mossejumal
Postitusi: 620
Liitunud: 10 Okt 2009 10:38

Re: iz 2715 1989 mossejumal

Postitus Postitas mossejumal »

moskiito kirjutas:
mossejumal kirjutas:
moskiito kirjutas:
mossejumal kirjutas:Selline küsimus,et kas sellisel weberil saab üldse segu timmida,mina segukruvi pole leidnud :uhoh
sellel konkreetsel karpal ma ei soka täpsemalt öelda kus segu kruvi asub, aga toksi google-se karpa kood sisse, või lihtsalt "weber carburator" ja otsi piltide järgi üles. ma talitasin sedasi sierra weberi karpaga
Juba tükk aega tagasi leitud ;)
siis võiks ka infot jagada :D
Ikka saab.Eelmiselt lehelt võite vaadata pilti,seal on mingi kollane asi karpal küljes,sealt vasakul on mingi pesa ,vot seal sees see segukruvi pesitseb ;)
Kasutaja avatar
mossejumal
Postitusi: 620
Liitunud: 10 Okt 2009 10:38

Re: iz 2715 1989 mossejumal

Postitus Postitas mossejumal »

Tervist!Et pole pikkaaega kirjutanud,mõtleks et kirjutaks niisama,et mossel on peal täis meh.01 karpa,mis käib palju paremini edasi kui weberi karpa.01 karpa võtab ka vähem bensiini.Sai siis veel uued küünlajuhtmed pandud ja niiskuse eemaldiga üle tehtud nüüd on koguaeg 4 silindrit järgi,mis mulle meeldib.Täna tuli lund ka,ei tea millal lumi päris maha tuleb,siis läheb masin talveunne ka.
Hetkeseis siis :
Pilt
Pilt
See pilt meeldib mulle,stiilne :D
sannu123
Postitusi: 3
Liitunud: 15 Juul 2011 21:12

Re: iz 2715 1989 mossejumal

Postitus Postitas sannu123 »

Kõva mosu , kleepsule autoriõigused on ?
nael rehvi !
Kasutaja avatar
mossejumal
Postitusi: 620
Liitunud: 10 Okt 2009 10:38

Re: iz 2715 1989 mossejumal

Postitus Postitas mossejumal »

Mis siis ikka ,mokitsa jaoks on hooaeg alanud.Pildid tulevad hiljem.
Kasutaja avatar
mossejumal
Postitusi: 620
Liitunud: 10 Okt 2009 10:38

Re: iz 2715 1989 mossejumal

Postitus Postitas mossejumal »

No nüüd siis siukesed lood,et autoga on midagi suurt toimunud ,kes näeb erinevusi ja mõningad teavad ka mis sellega toimunud on.
Praeguseks on tagumine pütt eemaldatud,sest originaal pütt läks lõhki,tagumise püti asemel on otse toru,need hääled meeldivad mulle,aga igatahes mõningad pildid:
Pilt
Pilt
Pilt
Pilt
Kasutaja avatar
mossejumal
Postitusi: 620
Liitunud: 10 Okt 2009 10:38

Re: iz 2715 1989 mossejumal

Postitus Postitas mossejumal »

Tervist pole pikka aega kribanud siia.Autol on 05 karpa peal mis töötab hästi,läheb edasi ja on ökonoomne,nüüd auto on päris vaikne,alla sai pandud sigulli pütt :) .Nüüd saaks sellega kusagile klubiüritusele ka tulla .Alla panin ka teised rehvid,sest originaal diagonaal rehvidega ikka uitas päris palju.Autoga muud erilist polegi toimunud kui sõitnud ja bensiini kallanud.Täna lõuna ajal nägin mäo statoili juures kuidas oranz kombi,millel oli käru taga,oleks kaamera olnud oleks pilti teinud.
Pilt
Pilt
Kasutaja avatar
moskiito
Postitusi: 2880
Liitunud: 01 Veebr 2009 21:21
Asukoht: virtsu

Re: iz 2715 1989 mossejumal

Postitus Postitas moskiito »

ju see mina olin kes moskiito juppidega virtsu suunas kulgesin :D käisin nestes tankimas et hommikul ka tallinna jõuda.
Tüüpiline tarbimisühiskond. Vahet pole, kui asi on vana, vahetame kogu kupatuse välja, mis siis et asi on korralik. Ei komentaari.
Kasutaja avatar
mossejumal
Postitusi: 620
Liitunud: 10 Okt 2009 10:38

Re: iz 2715 1989 mossejumal

Postitus Postitas mossejumal »

Täpselt taoline mokits oli jaa :D
Suletud