AZLK 2140 (1979/1986) ja MZMA 408 elite (1967) viirusboy

Kirjuta oma mossest ja kommenteeri teiste omasid
Foorumi reeglid
Palume teha teema pealkiri alljärgnevalt:

Auto tootja, mudel, aasta, omaniku fooruminimi.
Näiteks: AZLK 2140 1978 mossekutt

Auto teema peab olema sisukas, ning soovitatav on lisada ka pildid autost! Ei ole huvitav lugeda teemat -> Mul on punane mosse. Äge auto on.

NB! AINULT MOSSED!!!
Vasta
t6ivo
Postitusi: 33
Liitunud: 18 Apr 2010 13:53

Re: AZLK 2140 (11.10.85) viirusboy

Postitus Postitas t6ivo »

Paistis jah üks mosse seal garaaži ukse taga. Paraku unustasid sa ilmselt õpetajatega kokku rääkida selle auto asjus:D .. Loodame, et nad on mõistvad.
Kasutaja avatar
viirusboy
Postitusi: 1042
Liitunud: 11 Mai 2009 22:56
Asukoht: Läänemaa

Re: AZLK 2140 (11.10.85) viirusboy

Postitus Postitas viirusboy »

Paraku unustasid sa ilmselt õpetajatega kokku rääkida selle auto asjus:D .. Loodame, et nad on mõistvad.
Ei ole hullu, kõik oli juba ammu räägitud.. Pidevalt mainisin neile, et plaanin oma masina sinna viia :D

TÄnaseks siis mosse poleeritud. Sai natuke kätt harjutada ja päris kena värv tuli alt välja. :beer Kui poleks niipalju roosteplekke ja tagaosa keegi põrandavärviga värvinud, jätakski selliseks.. Illustreerivad pildid tulevad hiljem, kuna kooli internet ei võimalda pilte üles laadida :angry
Moskvits - see on haigus, mida pole võimalik ravida. Peita saab ainult sümptomeid.
Kasutaja avatar
viirusboy
Postitusi: 1042
Liitunud: 11 Mai 2009 22:56
Asukoht: Läänemaa

Re: AZLK 2140 (11.10.85) viirusboy

Postitus Postitas viirusboy »

Illustreerivad pildid tulevad hiljem, kuna kooli internet ei võimalda pilte üles laadida :angry
Pilt

Pilt

Pilt

Pilt
Moskvits - see on haigus, mida pole võimalik ravida. Peita saab ainult sümptomeid.
Kasutaja avatar
viirusboy
Postitusi: 1042
Liitunud: 11 Mai 2009 22:56
Asukoht: Läänemaa

Re: AZLK 2140 (11.10.85) viirusboy

Postitus Postitas viirusboy »

Nii.. Tänane päev on suht närviline olnud.. Koolist helistati.. Kuulsin et mingi KÜHM on mu mossel uksed ära rihtinud.. :angry Ise pole küll näinud, aga loodan et midagi väga hullu ehk pole.. Ühed räägivad et juhiuks ainult vähe mõlkis, saab käega välja lüüa, teised et nii kõverad et peab mõlemad ära vahetama.. Juhiukse link olla ka puudu..

Traa.. Ma ei või nohh..

Ehk saan hiljem pilte ja loodan et asi pole nii hull, kui mulle praegu tundub..
Moskvits - see on haigus, mida pole võimalik ravida. Peita saab ainult sümptomeid.
Kasutaja avatar
viirusboy
Postitusi: 1042
Liitunud: 11 Mai 2009 22:56
Asukoht: Läänemaa

Re: AZLK 2140 (11.10.85) viirusboy

Postitus Postitas viirusboy »

Pildid käes..

Pilt

Pilt

Ega seda vist korralikult sirgeks ei saagi ilma pahtlita? Igatahes, uusi uksi oleks nüüd vaja. :angry
Viimati muutis viirusboy, 07 Dets 2010 22:43, muudetud 1 kord kokku.
Moskvits - see on haigus, mida pole võimalik ravida. Peita saab ainult sümptomeid.
Kasutaja avatar
Edel
Postitusi: 1666
Liitunud: 07 Veebr 2009 23:15
Asukoht: Jüri,Harjumaa
Kontakt:

Re: AZLK 2140 (11.10.85) viirusboy

Postitus Postitas Edel »

Olukord on jah vähe jama. Kummaline on ukselingi puudumine. Teine "liikur" sõitis külge ja haakis ukselingi kaasa?
Tasuks kohe link ette panna muidu õngitsetakse uks sealtkaudu üsna ruttu lahti (kui ta juba lahti pole).
Kasutaja avatar
Gustav
Postitusi: 119
Liitunud: 16 Aug 2010 15:53
Asukoht: Kuressaare/Tallinn

Re: AZLK 2140 (11.10.85) viirusboy

Postitus Postitas Gustav »

Oh pagan. Kole lugu küll. Tugevat närvi ning jõudu vigade eemaldamisel. :)
IZ 412 IE '82
Kasutaja avatar
viirusboy
Postitusi: 1042
Liitunud: 11 Mai 2009 22:56
Asukoht: Läänemaa

Re: AZLK 2140 (11.10.85) viirusboy

Postitus Postitas viirusboy »

Olukord on jah vähe jama. Kummaline on ukselingi puudumine. Teine "liikur" sõitis külge ja haakis ukselingi kaasa?
Ei kujuta ette.. Ise olen kodus haige, ei saa kooli ka minna. :angry . Ju see link siis ripub kellegi Land Cruiseri stange küljes :D Juttude järgi olla tagurdanud ja kohe minema sõitnud.
Oh pagan. Kole lugu küll. Tugevat närvi ning jõudu vigade eemaldamisel. :)
Tänan.. Närv peab hea olema.. Igaksjuhuks muretsen uued uksed ka..
Moskvits - see on haigus, mida pole võimalik ravida. Peita saab ainult sümptomeid.
t6ivo
Postitusi: 33
Liitunud: 18 Apr 2010 13:53

Re: AZLK 2140 (11.10.85) viirusboy

Postitus Postitas t6ivo »

No juhtunust selgust teile kõigile siis. Asi oli nii, et üks Landcruiser tuiskas käruga ehitusplatsi väravast välja ja käruga ilusti mosule kümpi. Seda juhiust on natuke kehva taastada. Seal randi kohal täitsa teravalt plekk kokku muljunud ning link lendas ilmselt lihtsalt ribadeks. Kui viirusboy täpsemalt teada tahab, siis minu teada olid need põhikoolibaasil kolmanda kursuse poisid, kes sündmust pealt nägid.. Ise ajasin parasjagu pesulast enda mosset töökotta tagasi .
Kasutaja avatar
viirusboy
Postitusi: 1042
Liitunud: 11 Mai 2009 22:56
Asukoht: Läänemaa

Re: AZLK 2140 (11.10.85) viirusboy

Postitus Postitas viirusboy »

Kui viirusboy täpsemalt teada tahab, siis minu teada olid need põhikoolibaasil kolmanda kursuse poisid, kes sündmust pealt nägid.. Ise ajasin parasjagu pesulast enda mosset töökotta tagasi .
Kui ma kooli jõuan, siis räägime lähemalt. Tahaks väikse valuraha sellelt kruiisijalt küsida.. Mitte küll kopsaka, aga sellise, et saab asja ära unustada :)
Samas sul vedas et sa oma mossega hetkel jalus polnud, muidu oleks nati nutusem see asi.. Sai see sul ju äsja värvitud. Vaevalt sa uuesti viitsiksid :D
Moskvits - see on haigus, mida pole võimalik ravida. Peita saab ainult sümptomeid.
Vasta