IZ 412i 1.5 Meinuuu

Kirjuta oma mossest ja kommenteeri teiste omasid
Foorumi reeglid
Palume teha teema pealkiri alljärgnevalt:

Auto tootja, mudel, aasta, omaniku fooruminimi.
Näiteks: AZLK 2140 1978 mossekutt

Auto teema peab olema sisukas, ning soovitatav on lisada ka pildid autost! Ei ole huvitav lugeda teemat -> Mul on punane mosse. Äge auto on.

NB! AINULT MOSSED!!!
Kasutaja avatar
stern100
Postitusi: 3333
Liitunud: 26 Juun 2009 09:27
Telefon: 56678989
Asukoht: Läänemaa, Palivere

Re: IZ 412i 1.5 Meinuuu

Postitus Postitas stern100 »

meinuuu kirjutas:
mario kirjutas:väga kaunis!

särevere kooli juures on üks oranz 412, Mazda valu all.. küll 15" kuid väga äge näeb välja.. kahju et pole pilti... aga ühesõnaga, kui see velg sul kuskilt vastu ei käi, siis on küll väga äge. Esivelgi treima ei pidanud?
Tagumised vastu ei käi, mingi paar mm jääb puudu, et läheks vastu :D aga muidu ei käi nagu.
esimeste kohta ma veel ei tea, pole proovi ringile jõudnud. ;) aga annan kohe teada, kui jõuan ;)
Kui mina oma mossele laia velje alla pistsin slikkidega, kandis rehv koopa ääre peal (13 tolli).
Egas midagi, logar alt ära ja siis haamriga kenasti tagusin selle sisemise randi koopas ülespoole ja nüüd enam rehv vastu ei käi.
Ravimatu haigus nimega Moskvich. Hetkel 5 x 412 , 2715, 426E, 2126, 408 pluss palju doonoreid.

Kokku omanud 120 erinevat mosset.

Hoiame mosse rallikultuuri elus!


Meie tegemised rallirajal
Ootame toetajaid meie tegemistele rallispordis!
Kasutaja avatar
meinuuu
Postitusi: 73
Liitunud: 11 Sept 2009 15:47

Re: IZ 412i 1.5 Meinuuu

Postitus Postitas meinuuu »

stern100 kirjutas:
meinuuu kirjutas:
mario kirjutas:väga kaunis!

särevere kooli juures on üks oranz 412, Mazda valu all.. küll 15" kuid väga äge näeb välja.. kahju et pole pilti... aga ühesõnaga, kui see velg sul kuskilt vastu ei käi, siis on küll väga äge. Esivelgi treima ei pidanud?
Tagumised vastu ei käi, mingi paar mm jääb puudu, et läheks vastu :D aga muidu ei käi nagu.
esimeste kohta ma veel ei tea, pole proovi ringile jõudnud. ;) aga annan kohe teada, kui jõuan ;)
Kui mina oma mossele laia velje alla pistsin slikkidega, kandis rehv koopa ääre peal (13 tolli).
Egas midagi, logar alt ära ja siis haamriga kenasti tagusin selle sisemise randi koopas ülespoole ja nüüd enam rehv vastu ei käi.
mul nii lai ei ole, mul istub ta ilusti koopas sees. umbes 1cm jääb rehvi ja koopa ääre vahele, vist isegi vähem.
Kasutaja avatar
stern100
Postitusi: 3333
Liitunud: 26 Juun 2009 09:27
Telefon: 56678989
Asukoht: Läänemaa, Palivere

Re: IZ 412i 1.5 Meinuuu

Postitus Postitas stern100 »

Kui laiad sul need rehvid on siis seal?
Ravimatu haigus nimega Moskvich. Hetkel 5 x 412 , 2715, 426E, 2126, 408 pluss palju doonoreid.

Kokku omanud 120 erinevat mosset.

Hoiame mosse rallikultuuri elus!


Meie tegemised rallirajal
Ootame toetajaid meie tegemistele rallispordis!
Kasutaja avatar
meinuuu
Postitusi: 73
Liitunud: 11 Sept 2009 15:47

Re: IZ 412i 1.5 Meinuuu

Postitus Postitas meinuuu »

stern100 kirjutas:Kui laiad sul need rehvid on siis seal?
ma ei mäleta peast, kui garaazi satun siis võtan kõik andmed ja asjad ja teen ka täis pidid autost nende velgedega.
Vasta