IZ 412 1975 Jartmok

Kirjuta oma mossest ja kommenteeri teiste omasid
Foorumi reeglid
Palume teha teema pealkiri alljärgnevalt:

Auto tootja, mudel, aasta, omaniku fooruminimi.
Näiteks: AZLK 2140 1978 mossekutt

Auto teema peab olema sisukas, ning soovitatav on lisada ka pildid autost! Ei ole huvitav lugeda teemat -> Mul on punane mosse. Äge auto on.

NB! AINULT MOSSED!!!
Vasta
Kasutaja avatar
stern100
Postitusi: 3333
Liitunud: 26 Juun 2009 09:27
Telefon: 56678989
Asukoht: Läänemaa, Palivere

Re: IZ 412 1975 Jartmok

Postitus Postitas stern100 »

Ilus töö ikka :rokib Edu. Kas see teine kere sul seal sapper?
Ravimatu haigus nimega Moskvich. Hetkel 5 x 412 , 2715, 426E, 2126, 408 pluss palju doonoreid.

Kokku omanud 120 erinevat mosset.

Hoiame mosse rallikultuuri elus!


Meie tegemised rallirajal
Ootame toetajaid meie tegemistele rallispordis!
jartmok
Postitusi: 316
Liitunud: 15 Dets 2009 14:38

Re: IZ 412 1975 Jartmok

Postitus Postitas jartmok »

Täpselt nii. Tegemist on zaz 965 (maantemuhk) mis plaanidekohaselt läheb veebruari kuul keevitusse. Masin ise muidu sõitis kuid hetkel on legoks. See main meeldib mulle kordades rohkem kui mosse :D
Kuna mõlemad masinad võtavad lõviosa vabajast siis läheb nende tegemisega päris kaua aega.
jartmok
Postitusi: 316
Liitunud: 15 Dets 2009 14:38

Re: IZ 412 1975 Jartmok

Postitus Postitas jartmok »

Ootan ootan ootan..

Tervist jällegi. Kahjuks närv põleb sees sest liivaprits juba ootab aga viia saan alles 25.01 kuupäeval. Snikaua otsin niisama nokitsemist. Kahju muidugi, et asi seisab aga ikka juhtub.
Täna sai käidud mulgimaal ja juhtumisi vahetatud ka Audil esimesed rattalaagrid, see selleks aga näppu jäi sumbuti. Poleks selle ostmisega kiirustanudki aga juhtus nii ja mõtlesin, et võtan kohe ära ka siis.
Näitan teile pilti siis milline sumbuti oli masina all siis kui jõudis minuni ja võrdluseks uus.

Pilt:

Pilt
Muidu olemas terve komplekt kuid ei vaevanud pildile tirida.

Jartmok. Kohtume siis kui liivapritsist tagasi :D
jartmok
Postitusi: 316
Liitunud: 15 Dets 2009 14:38

Re: IZ 412 1975 Jartmok

Postitus Postitas jartmok »

Õhtust.

Seni kuniks asjad seisavad peab miskit ikkagi tegema. Haljaks sai lastud ka radiaator, läheb seegi uue värvkattealla.
Ja mind häirib, et see FOORUM EI ARENE! mina oleksin küll poolt, et teha uus alaliik nt see ( õpetused).
Tänane õhtu siis leiutasin uue käigukangi + otsa. Mossele see kindlasti ei lähe aga kätt sai harjutatud ja nii see välja kukkus. Vajab viimistlust.

Pildid:

Pilt

Pilt

Pilt

Pilt

Pilt

Pilt

Pilt

Pilt

Pilt

Pilt

Pilt

Pilt

Ei logise otsas ega väänle muudmoodi, tugev ja jäik jäi!
Veidike peab ju huuumorit ka saama.

Jartmok. Kohtumiseni
Kasutaja avatar
moskiito
Postitusi: 2880
Liitunud: 01 Veebr 2009 21:21
Asukoht: virtsu

Re: IZ 412 1975 Jartmok

Postitus Postitas moskiito »

väga viis leiutis :D

minu combil on eelmise omaniku poolt treitud pronksist ots ning ei ole plaani seda sealt välja vahetada ja seda kahel põhjusel. esiteks, on hea kindel asi, talvel ehk natuke külma võitu, kuid asjalik ja nägus. teiseks, ma ei saa seda sealt otsast kätte lihtsalt :lol
Tüüpiline tarbimisühiskond. Vahet pole, kui asi on vana, vahetame kogu kupatuse välja, mis siis et asi on korralik. Ei komentaari.
Kasutaja avatar
saarlane
Postitusi: 299
Liitunud: 03 Veebr 2009 14:20
Asukoht: Saaremaa
Kontakt:

Re: IZ 412 1975 Jartmok

Postitus Postitas saarlane »

stiilne jah
Aitan Ebay'st asju tellida.
jartmok
Postitusi: 316
Liitunud: 15 Dets 2009 14:38

Re: IZ 412 1975 Jartmok

Postitus Postitas jartmok »

Endal oli plaan sinna kolbi sisse peita ka kaks punaset LED pirni mis oleksid suunatud alla poole varre suunas. Pimedas oleks päriseffektne. Eriti ei viitsi seda aretada sest endal pole vaja.
jartmok
Postitusi: 316
Liitunud: 15 Dets 2009 14:38

Re: IZ 412 1975 Jartmok

Postitus Postitas jartmok »

Selline kiire küsimus.

Kas kellegil on müüa/ või on poest isegi saada nendele esisilla jubinatele neid kummipukse vms kus need tühjad rõngad otstes on.

Pilt
Kasutaja avatar
MAZ
Postitusi: 1505
Liitunud: 02 Veebr 2009 17:05
Telefon: 53840257
Asukoht: Tartumaa
Kontakt:

Re: IZ 412 1975 Jartmok

Postitus Postitas MAZ »

Mul on lausa terve komplekt remonditud rooli otsasid aga krt nüüd kus neid oleks vaja pakkuda on nad eest ära viidud ja ligi neile ei pääse ka enne kevadet.
Huvitav lahendus see kolvi panemine, ma oleks ise pannud merevaigust käigukangi nupu aga noh maitse asi ;) .
See summuti on mingi uus toodang, kas oskad öelda hinda ja kus see võib tehtud olla?
MZMA 408 1964 ja AZLK 2140 1981
Kasutaja avatar
moskiito
Postitusi: 2880
Liitunud: 01 Veebr 2009 21:21
Asukoht: virtsu

Re: IZ 412 1975 Jartmok

Postitus Postitas moskiito »

need on rooliotsa puksid, varuosade poodides need müügil, ei maksnud ka palju tükkist.
Tüüpiline tarbimisühiskond. Vahet pole, kui asi on vana, vahetame kogu kupatuse välja, mis siis et asi on korralik. Ei komentaari.
Vasta