Sierra rooli latt mossele ?

Ei oska kolvirõngaid vahetada? Käigud ei lähe sisse?
Kasutaja avatar
wolfe
Postitusi: 160
Liitunud: 04 Veebr 2009 22:15
Asukoht: Viimsi

Sierra rooli latt mossele ?

Postitus Postitas wolfe »

Uuurisin eila sierra roolilati ja tuli mõte et äkki saaks selle mosule alla panna . Kas keegi on proovinud ? Silma järgi isegi vist peaks minema .... kui ilmad paremaks lähevad asun leiutama . Ma arvan et peaks jääm stabiilsem ja ilma loksuta rool ?
Moskvich - puhas remondirõõm :D
Kasutaja avatar
moskiito
Postitusi: 2880
Liitunud: 01 Veebr 2009 21:21
Asukoht: virtsu

Re: Sierra rooli latt mossele ?

Postitus Postitas moskiito »

ma ise olen ka selle peale mõelnud,aga paraku pole piisavalt vahendeid et hakkata leiutama

kuidas õnnestub, anna teada. ootan huviga :auto
Tüüpiline tarbimisühiskond. Vahet pole, kui asi on vana, vahetame kogu kupatuse välja, mis siis et asi on korralik. Ei komentaari.
taxx
Postitusi: 1
Liitunud: 24 Jaan 2010 18:17

Re: Sierra rooli latt mossele ?

Postitus Postitas taxx »

Seda ei ole võimalik panna, Sierral on roolilatt sillatala ees, aga mossele peaks selle paigaldama sillatala taha. Seega kui keerad rooli paremale, siis rattad hakkavad keerama vasakule.
Kasutaja avatar
Neeme
Postitusi: 291
Liitunud: 04 Veebr 2009 23:04
Asukoht: Kuressaare

Re: Sierra rooli latt mossele ?

Postitus Postitas Neeme »

Ma ei saa aru, miks on vaja panna just Sierra oma? Kui ma hästi mäletan, siis neid läheb nagu leiba. Aga kui ausalt öelda, siis mida Sierral ei läheks... Õnneks ise ei ole omanud, kuid tuttavad on omanud ja sõitnud olen. Ma lootsin, et see on midagi Mosse-taolist, kuid ma eksisin. Või ei osanud ma sõprus luua.
Kasutaja avatar
moskiito
Postitusi: 2880
Liitunud: 01 Veebr 2009 21:21
Asukoht: virtsu

Re: Sierra rooli latt mossele ?

Postitus Postitas moskiito »

Neeme kirjutas:Ma ei saa aru, miks on vaja panna just Sierra oma? Kui ma hästi mäletan, siis neid läheb nagu leiba. Aga kui ausalt öelda, siis mida Sierral ei läheks... Õnneks ise ei ole omanud, kuid tuttavad on omanud ja sõitnud olen. Ma lootsin, et see on midagi Mosse-taolist, kuid ma eksisin. Või ei osanud ma sõprus luua.
siis sa ei osanud sõprust luua sest ma sõidan hetkel sierraga ja ei lagune teine küll rohkem kui mosse. kui oskad sõita, siis elab iga auto juhi käe all kaua.
kui jsut roosteuss ei tule kallale
Tüüpiline tarbimisühiskond. Vahet pole, kui asi on vana, vahetame kogu kupatuse välja, mis siis et asi on korralik. Ei komentaari.
Kasutaja avatar
Neeme
Postitusi: 291
Liitunud: 04 Veebr 2009 23:04
Asukoht: Kuressaare

Re: Sierra rooli latt mossele ?

Postitus Postitas Neeme »

Kas sul Mosse laguneb? MIna näiteks sõitsin oma kunagise Mossega 8 aastat jutti ja mind võttis üsna mõtlema, mis sellel autol lagunes. Meelde tuleb rehvide vahetus, õlivahetus, piduriklotside vahetus, küünalde vahetus. Ahjaa, probleeme oli ka: kaks korda termostaat, korra tänu termostaadile pidi ka kaane maha võtma, kuna läks keema. Ühekorra pidi pidurijagajat ka remontima. Rallimosse peale olin ma nii kindel, et käisin sellega omal jalal võistlustel. Kordagi ei tulnud treila peal või teise masina järgi lohinal ära.
Aga Sierra lagunemise kohta ma tean niipalju, kui ma neid teenindusse vedasin. Ise sõites oli ta minu jaoks suhteliselt arusaamatu elukas. 2 liitrine mootor, kuid hirmsasti pidi võimlema, et auto nagu auto käituks.
Killa
Postitusi: 168
Liitunud: 08 Veebr 2009 00:04

Re: Sierra rooli latt mossele ?

Postitus Postitas Killa »

Kui võtta uus sierra ja uus mosse(ükskõik milline) siis sierras on ikka poole rohkem autot.
Kasutaja avatar
Neeme
Postitusi: 291
Liitunud: 04 Veebr 2009 23:04
Asukoht: Kuressaare

Re: Sierra rooli latt mossele ?

Postitus Postitas Neeme »

No ei tea, minu 36 aastat vana Mosse on ikka rohkem auto, kui see viimase keretüübi Sierra ühel tuttaval mõned aastad tagasi oli. Eelmise aasta kevadel proovisin ühe teise Sierrat, kuid seis sama. Krt kas need kõik on sellised tuimad ja tundetud? Tegelikult üks sarnasus halvasti hoitud Mossega oli veel - erinevate elumahlade vine esimese luugi all.
Killa
Postitusi: 168
Liitunud: 08 Veebr 2009 00:04

Re: Sierra rooli latt mossele ?

Postitus Postitas Killa »

Sierra ongi saksa mosse :lol Aga teemasse ka , ei usu et see latt midagi juurde annaks, kannatab ju mosse rooli süsteem nii ära timmida ,et eriti loksu pole :)
Kasutaja avatar
wolfe
Postitusi: 160
Liitunud: 04 Veebr 2009 22:15
Asukoht: Viimsi

Re: Sierra rooli latt mossele ?

Postitus Postitas wolfe »

Mul on mõlemad masinad nii sierra kui mosse .... ei lagune nad midagi nii palju aga eks nad tahavad ka vahel ,,hoolt ja armastust ,, saada :D .... 2l sierra kui on hästi ära timmitud rebib ikka päris hästi .Ma ei tahagi öelda et sierra oleks mingi super masin ,austan ikka mosusid rohkem ;) . Sierra on ikka rohkem tarbe auto ja mosu on see mida tuleb hoida .
Moskvich - puhas remondirõõm :D
Vasta